اگر نتوانید آنچه را که دیگران می گویند بخوانید، تفرقه سرگرم کننده نیست. در اینجا نحوه رفع خطای «بارگیری پیام‌ها» برای Discord برای ویندوز آورده شده است. رفع خطای Messages Failed to Load در Discord را اینگونه برطرف کنید.

آیا Discord هنگام پیمایش در یک کانال، خطای “پیام ها بارگیری نمی شود” را به شما نشان می دهد؟ زمانی اتفاق می‌افتد که Discord نتواند پیام‌ها را بارگیری (load) کند. بیشتر اوقات، این اتفاق زمانی می افتد که شما به اینترنت متصل نیستید یا کانالی را مسدود می کنید. در موارد نادر، خود برنامه یا یک بلوک آدرس IP ممکن است مقصر باشد.

در این مقاله نحوه عیب یابی خطا و دسترسی مجدد به پیام های خود را نشان خواهیم داد.

1. مطمئن شوید که Discord از بین نمی رود

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

قبل از شروع به تغییر تنظیمات، ابتدا اطمینان حاصل کنید که Discord خاموش نیست. صفحه وضعیت Discord را برای هر گونه مشکل گزارش شده بررسی کنید و مراقب مشکلات اتصال سرور باشید. اگر سایر کاربران Discord مشکل مشابهی را گزارش کرده باشند، ممکن است مشکلی در backend وجود داشته باشد.

اگر مشکل از سرورهای Discord باشد، تا زمانی که توسعه‌دهندگان مشکلات سرور را حل نکنند، نمی‌توانید کار زیادی در مورد آن انجام دهید. پس از اتمام آنها، Discord باید به عملکرد عادی بازگردد.

2.رفع خطای Messages Failed to Load در Discord: هر گونه مشکل اینترنتی را رد کنید

اتصال اینترنت ضعیف یا ناپایدار می تواند دلیل این خطا باشد. بنابراین، هنگام تلاش برای دسترسی به Discord، مطمئن شوید که یک اتصال اینترنتی فعال دارید. همچنین می توانید برنامه های دیگری را روی دستگاه خود اجرا کنید تا مطمئن شوید اینترنت شما کار می کند.

اگر برنامه های دیگر به درستی بارگیری نمی شوند و مشکل در سراسر سیستم عامل ثابت است، اینترنت مقصر است. در این صورت، توصیه می‌کنیم راهنمای ما در مورد رفع مشکلات دسترسی به شبکه هنگام اتصال به Wi-Fi در ویندوز را بررسی کنید.

با این حال، اگر برنامه‌های دیگر کار می‌کنند، سعی کنید برنامه‌های دارای پهنای باند را روی رایانه شخصی خود ببندید. دوباره بررسی کنید که آیا دستگاه‌های موجود در شبکه شما نیز پهنای باند را جذب می‌کنند. وقتی مقداری فضا آزاد کردید، دوباره Discord را اجرا کنید.

3.رفع خطای Messages Failed to Load در Discord: به Discord یک شروع تازه بدهید

گاهی اوقات، فقط دادن یک شروع تازه برای Discord کافی است تا آن را از مشکلات خود خلاص کنید. از اکانت خود خارج شوید، Discord را ببندید، برنامه را مجددا راه اندازی کنید و دوباره وارد شوید. بررسی کنید که آیا این بار پیام ها به درستی بارگیری (loading) می شوند یا خیر.

4. مسائل مربوط به کانال را بررسی کنید

پس از تأیید عملیاتی بودن سیستم‌های Discord، اینترنت خوب کار می‌کند و هیچ مشکل موقتی وجود ندارد، باید مشکلات مربوط به کانال را رد کنید. برای آن، سعی کنید به کانال دیگری در همان سرور تغییر دهید. اگر مشکل در همه کانال‌های یک سرور رخ می‌دهد، بررسی کنید که مسدود نشده‌اید.

5. مطمئن شوید که به طور موقت از Discord مسدود ( محروم Banned) نیستید

اگر پیام در هر سرور و هر کانالی ظاهر شود، احتمال کمی وجود دارد که به طور موقت از Discord مسدود (banned) شده باشید. این معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که Discord API را با اقدامات تکراری، مانند واکنش‌های ارسال هرزنامه، بیش از حد بارگذاری می‌کنید.

هنگامی که این اتفاق می‌افتد، Discord شما را از استفاده از API خود محروم می کند، که همچنین به گرفتن پیام از سرورها رسیدگی می کند. با این حال، نگران نباشید. این ممنوعیت‌ها معمولاً بیش از یک روز طول نمی‌کشند و به برگه رپ Discord شما «نشان نمی‌افزایند».

پست های مرتبط
Skrill (اسکریل) چیست و هرانچه باید در مورد این سیستم انتقال پول دانست

اسکریل (Skrill) یک نهاد تجاری است که از اینترنت به عنوان ابزاری برای انجام تراکنش های مالی استفاده می کند. بیشتر بخوانید

معرفی 10 تا از بهترین برنامه های ضبط موسیقی برای اندروید
برنامه های ضبط موسیقی

برنامه های ضبط آهنگ اندروید بهتر و قدرتمندتر از آن چیزی هستند که فکرش را بکنید. در اینجا بهترین ها بیشتر بخوانید

متأسفانه، ممنوعیت API بر اساس آدرس IP شما است، نه اکانت شما. به این ترتیب، ایجاد یک اکانت کاربری جدید ممنوعیت را دور نخواهد زد.

6. VPN را فعال یا غیرفعال کنید

اگر هنگام دسترسی به Discord برای اولین بار از یک مکان جدید با خطا مواجه شدید، ممکن است Discord در آن ناحیه مسدود شده باشد. به همین ترتیب، اگر آدرس IP شما توسط Discord ممنوع شده باشد، ممکن است با خطای مورد بحث مواجه شوید.

برای آزمایش این مورد، VPN را راه‌اندازی کنید. تعداد زیادی VPN کاملا رایگان وجود دارد که می توانید دانلود کنید، و هنگامی که آن را روشن کنید، هر اتصالی که ایجاد می کنید آدرس IP VPN شما را به جای آدرس IP شما می بیند. این به شما این امکان را می دهد که از هرگونه مسدود کردن IP در محل پیشی بگیرید.

اگر در حالی که VPN را فعال کرده اید از Discord استفاده می کنید و این خطا را دریافت می کنید، ممکن است IP اختصاص داده شده توسط VPN توسط Discord مسدود شده باشد. بنابراین، برای حل مشکل، VPN را به طور موقت غیرفعال کنید. همچنین می توانید از طریق VPN خود به سرورهای دیگر متصل شوید و ببینید آیا هر کدام از آنها بهتر کار می کنند یا خیر.

7.رفع خطای Messages Failed to Load در Discord: Discord را به روز کنید

Discord به‌طور خودکار به‌روزرسانی‌های جدید را در لحظه راه‌اندازی بررسی می‌کند. اگر Discord به‌روزرسانی‌ای را پیدا کند که آماده دانلود است، آن را قبل از نمایش صفحه ورود به سیستم نصب می‌کند.

اگر به‌روزرسانی‌های خودکار را غیرفعال کرده‌اید، ممکن است تعداد زیادی به‌روزرسانی در انتظار شما باشد. به این ترتیب، بهتر است اطمینان حاصل کنید که Discord به روز است.

بر روی دکمه سبز رنگ دانلود (فلش رو به پایین) در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید تا به‌روزرسانی‌ها را بررسی کنید یا CTRL + R را فشار دهید تا Discord را مجبور به بررسی به‌روزرسانی‌ها کنید. بررسی کنید که آیا نصب به‌روزرسانی‌ها تفاوتی ایجاد کرده است یا خیر.

8. به یک کلاینت Different Discord بروید

اگر هیچ یک از اصلاحات کار نکرد، باید پیام ها را در یک کلاینت Discord دیگر بارگیری (loading) کنید. می‌توانید به روش‌های مختلفی از جمله مشتری رایانه شخصی، برنامه تلفن همراه و نسخه وب که می‌توانید در مرورگر خود استفاده کنید به Discord دسترسی پیدا کنید.

برای بررسی مجدد اینکه آیا مشکل در کلاینت انتخابی شما است یا خیر، سعی کنید از طریق یکی دیگر به Discord متصل شوید. اگر در یک کلاینت کار نمی کند اما در یک کلاینت دیگر کار می کند، باید Discord را از دستگاه خود حذف کنید و دوباره نصب کنید تا مشکل برطرف شود. اگر مشکل از نسخه وب است، سعی کنید کوکی ها و حافظه پنهان را پاک کنید و ببینید آیا با این کار مشکل برطرف می شود یا خیر.

9. مشکل را به عنوان آخرین راه حل به پشتیبانی Discord گزارش دهید

اگر هیچ یک از راه حل ها جواب نداد، به عنوان آخرین راه حل با پشتیبانی Discord تماس بگیرید. برای این کار، می توانید از طریق ایمیل در support@discordapp.com با آنها تماس بگیرید. اگر پاسخی دریافت نکردید، می‌توانید از طریق فرم درخواست در وب ‌سایت Discord درخواست ارسال کنید. اگر این نیز ناموفق بود، می‌توانید از طریق توییتر با Discord تماس بگیرید.

خطای «بارگیری پیام‌ها» برطرف شد

امیدواریم راه حل های ذکر شده در این مقاله به شما در رفع خطای Discord “Messages Failed to Load” کمک کند. به این ترتیب، می توانید دوباره به پیام های خود دسترسی داشته باشید. می‌توانید ابتدا همه این اصلاح‌ها را امتحان کنید، اما اگر کار نکردند، ممکن است لازم باشد با پشتیبانی مشتری Discord تماس بگیرید.

آیا تا به حال برای پیوستن به بهترین سرورهای Discord تلاش کرده اید؟ شما می توانید خانه ایده آل را به روش های مختلفی پیدا کنید، مانند استفاده از دایرکتوری های سرور Discord.

امتیاز 5/5 - از 1 رای
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید