نشانه‌ انفجار قیمت بیت کوین

نشانه‌ انفجار قیمت بیت کوین

زمان مطالعه < 1 دقیقه

تحلیل‌گر برجسته ارزهای دیجیتال، Credible Crypto، که 344،900 دنبال‌کننده در X (توییتر سابق) دارد، معتقد است که بیت کوین (BTC) به دلیل یک شاخص کمتر دیده شده، آماده یک حرکت صعودی قابل‌توجه است. در این پست به بررسی نشانه‌ انفجار قیمت بیت کوین می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

نشانه‌ انفجار قیمت بیت کوین

این تحلیل‌گر توضیح می‌دهد که بیت کوین در حال حاضر نوسانات تاریخی پایینی را تجربه می‌کند، که به معنای یک فاز فشرده‌سازی است که معمولاً منجر به حرکت قابل‌توجهی می‌شود.

Credible Crypto یک نمودار از تحلیل تک‌دِوِلو را به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد نمودار سه‌هفته‌ای بیت کوین به سطوح فشرده‌سازی در حال نزدیک شدن است که از لحاظ تاریخی شروع بازار گاوی را در سال 2012 نشان می‌دهد.

این تحلیل‌گر نگرانی‌های گاوهای بیت کوین به دلیل رکود قیمت‌ را رد می‌کند و تأکید می‌کند که بیت‌کوین در حال تجمیع است، که در واقع یک علامت صعودی در نظر گرفته می‌شود. او توضیح می‌دهد که در طول تجمیع، نه خرس‌ها و نه گاوها بر بازار تسلط ندارند و این تعادل در بازار تمایل دارد در جهت روند قبلی حرکت کند.

با توجه به روند صعودی مشخص از 15000 دلار، Credible Crypto انتظار دارد که تجمیع و اثبات فعلی به سمت بالا حرکت کند، مگر اینکه ساختارهای صعودی کلیدی بازار یعنی 24800 دلار به عنوان یک سطح مهم شکسته شوند.

به طور خلاصه، این تحلیل‌گر معتقد است که فاز فشرده‌سازی تاریخی بیت کوین حاکی از افزایش قریب‌الوقوع است و علی‌رغم تثبیت اخیر، موضع کلی در مورد بیت کوین تا زمانی که سطوح پشتیبانی کلیدی حفظ می‌شود، باید صعودی باقی بماند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت