نقد درآمد از سایت ebesucher توسط مجموعه اول پرداخت
5 (100%) 6 votes

کسب درآمد بیشتر با کمترین زحمت، آرزوی تمامی ماست! اما آیا روشی برای کسب درآمد اینترنتی و در خانه وجود دارد؟ آیا می توان به سایت های مختلف خارجی برای کسب درآمد دلاری اعتماد کرد؟ در این مقاله همراه ما باشید، تا با روش کسب درآمد ارزی از سایت ebesucher آشنا شوید …

معرفی سایت ebesucher

اگر کسب درآمد دلاری را در گوگل سرچ کنید، قطعا با پیشنهادهای مختلفی مواجه می شوید. سایت های مختلفی که با ثبت نام در آنها و انجام کارهای پیشنهادیشان می توانید با استفاده از اینترنت در هر کجا که هستید، درآمد ارزی داشته باشید. اما کدام یک از این سایت ها قابل اعتماد هستند؟ آیا در میان گزینه های پیشنهادی، اسم سایت های اتوسورف را دیده اید؟ آیا با نحوه عملکرد این سایت ها و نحوه کسب درآمد اینترنتی از آنها آشنایی دارید؟

سایت اتوسورف به چه سایتی گفته می شود؟

سایت های اتوسورف به سایت هایی گفته می شود که شما با استفاده از قابلیت بازدید خودکار، می توانید امتیاز کسب کرده و در نتیجه امتیاز کسب کرده را به یورو تبدیل کنید. سایت ebesucher یکی از همین سایت هایی است که شما با ثبت نام در آن می توانید، خیلی کم اما رایگان، درآمد ارزی داشته باشد.

آموزش ثبت نام در سایت ebesucher

خوشبختانه این سایت برای کاربران ایرانی تحریم نیست. پس شما می توانید به سادگی در این سایت ثبت نام کرده و اکانت خود را وریفای کنید.

برای ثبت نام باید وارد صفحه اصلی سایت شده و از میان صفحه، گزینه Earn Money Online! را انتخاب کنید.

سایت ebesucher
سایت ebesucher

در مرحله بعد باید آدرس ایمیل، نام کاربری و رمز عبورتان را وارد کرده و با قوانین سایت اعلام موافقت کنید.

سایت ebesucher
سایت ebesucher

در صفحه بعدی، باید روش هایی که می خواهید از طریق آنها درآمد ارزی داشته باشید را انتخاب کنید.

سایت ebesucher
سایت ebesucher

در قسمت پایین این صفحه نیز باید حداقل ۸ مورد از علاقه مندی هایتان را انتخاب کنید.

سایت ebesucher
سایت ebesucher

در نهایت شما وارد حساب کاربری تان می شوید. برای استفاده از سرویس و نصب add on باید اکانت خود را وریفای کنید. بنابراین وارد ایمیل هایتان شده و اکانتتان را از طریق کدی که برایتان ارسال شده، وریفای کنید.

سایت ebesucher
سایت ebesucher

بعد از وارد addon نصب شده شوید و گزینه Launch Surfbar را انتخاب کنید، تا فرآیند کسب درآمدتان آغاز شود.

سایت ebesucher
سایت ebesucher

نقد کردن درآمد ارزی

بعد از اینکه امتیازات کسب شده از گشتن در سایت های مختلف، به ۱۰۰ هزار رسید، می توانید ۲ یورو به صورت رایگان از سایت دریافت کنید. برای دریافت این درآمد رایگان باید یک حساب پی پال داشته باشید. بنابراین اطلاعات حساب پی پال وریفای  شده پی پال را در سایت وارد کنید تا درآمدتان به حسابتان انتقال داده شود. بعد از آن، می توانید از طریق خدمات ارزیاول پرداخت، درآمد دلاری خود را به ریال تبدیل کنید.

مزایای استفاده از سایت ebesucher چیست؟

  • امکان برداشت از حساب به ازای حداقل ۲ یورو موجودی
  • امکان کسب درآمد چه از طریق مطالعه ایمیل چه بازدید از سایت های مختلف

خدمات اول پرداخت

اول پرداخت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین ویژه دانشجویان، برنامه نویسان، فریلنسرها و سایر کاربران ایرانی است که شامل:

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود
پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید