ایردراپ Cyber Finance

همه چیز در مورد ایردراپ Cyber Finance

زمان مطالعه 2 دقیقه

در دنیای پرشتاب ارزهای دیجیتال، پروژه‌های نوآورانه‌ای ظهور می‌کنند که به کاربران این امکان را می‌دهند که هم سود کسب کنند و هم از فناوری‌های پیشرفته بهره‌مند شوند. ایردراپ Cyber Finance یکی از این پروژه‌هاست که با ارائه راه‌حل‌های جامع برای تبادل و مدیریت دارایی‌های دیجیتال، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

ایردراپ Cyber Finance

یکی از مهم‌ترین عوامل پیشرفت هر پروژه، جذب مخاطب و ایجاد یک جامعه قوی است. Cyber Finance با درک این موضوع، تمرکز خود را بر روی ایجاد فضایی تعاملی و پویا برای کاربران قرار داده است. این پروژه با فعالیت‌های گسترده در پلتفرم‌هایی مانند تلگرام، موفق به جذب بیش از 1.3 میلیون کاربر شده است.

یک صرافی غیرمتمرکز جدید در حال ظهور است که با ایجاد انگیزه برای کاربران از طریق ایردراپ معتبر، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این صرافی که در حال حاضر در مرحله آزمایش اولیه است، دارای توکن‌های در گردش محدودی (تنها 2400 توکن) است که ارزش بالایی (بیش از 61 دلار در عرضه اولیه) داشتند. با این حال، در حال حاضر قیمت هر توکن به 24 سنت کاهش یافته است.

ایردراپ Cyber Finance

ایردراپ Cyber Finance

برای جذب کاربران بیشتر و تقویت جامعه خود، این صرافی ایردراپ رایگانی را ترتیب داده است که در آن تعداد قابل توجهی از توکن‌ها به کاربرانی که در استخراج توکن شرکت می‌کنند، اهدا می‌شود.
از لحاظ اعتبار این ایردراپ توانسته تیک آبی توییتر را دریافت کند. علاوه بر آن، کمپانی‌های معتبری همچون Storm Trade و Blaster اکانت توییتر آن را دنبال می‌کنند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه