پپه ترند اول بازار رمزارزها شد

پپه ترند اول بازار رمزارزها شد

زمان مطالعه 2 دقیقه

گزارشات منتشرشده حاکی از آن است که عرضه پپه (PEPE)، که توسط کیف پول‌های برتر نگهداری می‌شود از اواسط آگوست افزایش یافته است. پپه ترند اول بازار رمزارزها شد.

پپه ترند اول بازار رمزارزها شد

این مورد نشان‌دهنده آن است که پپه هنوز متمرکز است. اگر نهنگ‌ها تصمیم به فروش داشته باشند، قیمت پپه ممکن است به پایین‌ترین حد خود کاهش یابد. علی‌رغم نوسانات اخیر بازار، علاقه به میم کوین‌هایی مانند پپه در زمان‌هایی که بازار با نوسانات کمی همراه بوده است افزایش می یابد.

پپه به عنوان یک میم کوین با فعالیت اجتماعی بالا در زمان ثبات بازار، شناخته می‌شود. جالب اینجا است که صرافی کوکوین به تازگی فاش کرد که پپه در فهرست جست‌وجوی هفتگی توکن‌های برتر، بالاترین رتبه را دارد. این موارد باعث بررسی بیشتر در مورد پتانسیل پپه شد.

همان‌طور که بیان شد، عرضه پپه توسط آدرس‌های برتر از اواسط ماه آگوست در حال افزایش است. در همین حال، احساسات وزنی آن در 25 آگوست به پایین ترین حد خود رسید و در 30 آگوست توانست به بالاترین حد خود بازگردد. در نتیجه شرایط فروش بیش از حد به وجود آمد. این فرصتی خواهد بود برای شکل گرفتن یک حرکت صعودی در این میم کوین.

پپه ترند اول بازار رمزارزها شد

پپه ترند اول بازار رمزارزها شد

هرچند این نشانه‌ها برای خریداران پپه مثبت در نظر گرفته می‌شود، اما تضمینی برای شکل گرفتن یک رالی صعودی وجود ندارد. ماهیت سوداگرانه و عدم وجود یک کاربرد خاص برای میم کوین‌ها موارد نگران‌کننده‌ای هستند. با این حال، کوین‌هایی مانند شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE) نیز در حال تجربه شرایط مشابه‌اند.

پپه ترند اول بازار رمزارزها شد

پپه ترند اول بازار رمزارزها شد

روزها و هفته‌های آتی برای پپه اهمیت زیادی خواهد داشت؛ زیرا تعیین خواهند کرد که آیا این میم کوین هنوز هم تقاضای سالمی را می‌تواند به خود اختصاص دهد یا خیر.

این مسئله به این دلیل دارای اهمیت است که در زمان فعلی، پپه هنوز هم به طور قابل توجهی متمرکز است و بیش از 96 درصد از عرضه توسط نهنگ‌ها کنترل می‌شود. این میم کوین نیاز به جذب تقاضای خرده فروشی برای حفظ روند صعودی دارد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی