هر از گاهی، یک ارز دیجیتال در دنیا سبز می‌شود که زندگی سرمایه‌گذارانش را هم سبز می‌کند. این رمزارزها چنان انفجاری راه می‌اندازند که نگاه بزرگی از بازار را به سوی خود جلب می‌کنند. پپه کوین (PEPE Coin) دقیقا یکی از همین کریپتوها است. بسیاری از سرمایه‌گذاران خود با این کریپتو رویای شنا کردن در اسکناس‌ را می‌بینند. دراین پست به پیش بینی پپه ۲۰۲۳ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

پیش بینی پپه ۲۰۲۳

پیش بینی می‌شود تا پایان سال ۲۰۲۳، قیمت په په کوین به ۰٫۰۰۰۰۰۴۵۰ دلار برسد. البته اگر وضعیت فعلی په په کوین را یک حباب در نظر بگیریم، در صورت ترکیدن ممکن است تا ۰٫۰۰۰۰۰۰۸۰ دلار هم کاهش پیدا کند.

با این حال از زمان انتشار، پپه توانسته بسیاری از رمزارزها را پشت سر بگذارد. البته که در هفته‌های گذشته، از آن جو ابتدایی خبری نیست و شاهد کاهش قیمتش بودیم. به همین خاطر برای بسیاری از سرمایه‌گذاران و تریدرها سوال است که آیا پپه می‌تواند دوباره اوج بگیرد یا نه. در زمان نگارش این مطلب، با انتشار خبرهای مثبت در خصوص دادگاه ریپل، پپه توانسته کاهش نسبی خود را باز پس بگیرد. اگر همین روند تا انتهای سال طی شود، قیمت په په به صورت میانگین به ۰٫۰۰۰۰۲۶۵ دلار خواهد رسید. چارت زیر می‌تواند روند صعود، نزول و صعود دوباره این رمزارز را نشان دهد.

پیش بینی پپه ۲۰۲۳
پیش بینی پپه ۲۰۲۳

پیش بینی قیمت پپه کوین  ۲۰۲۴

در صورتی که پپه کوین در سال ۲۰۲۴ به روند رشد خود ادامه دهد و سرمایه‌گذاران بیشتری به خود جلب کند، احتمالا به حداقل قیمت ۰٫۰۰۰۰۰۶۵ دلار خواهد رسید. پیش ‌بینی می‌شود حداکثر قیمت پپه کوین در سال ۲۰۲۴ هم به ۰٫۰۰۰۰۹۷ دلار برسد.

پپه کوین در نظر دارد تا در ادامه مسیر، چندین برنامه را اجرا کند.

در اولین مرحله، پپه با انتشار خود قصد داشت تا در صرافی‌های بزرگ فهرست شود و به بیش از ۱۰۰۰ هولدر برسد. دیگر هدف پپه در مرحله اول، ترند شدن در شبکه‌های اجتماعی از جمله توییتر بود که به خوبی آن را اجرا کرد.
در مرحله دوم، پپه در نظر دارد تا همکاری‌های مختلفی با رسانه‌ها داشته باشد. همچنین ایجاد گروه‌هایی در دیسکورد و وفاداری در میان هولدرها از دیگر اهداف پپه است. همچنین پپه در نظر دارد در این مرحله به بیش از ۱۰ هزار هولدر برسد.
در مرحله سوم ارز دیجیتال پپه می‌خواهد اهدافی نظیر محصولات، آکادمی، ابزار و بیش از ۱۰۰ هزار هولدر را تیک بزند.
اگر چه پیش بینی قیمت پپه کوین برای سال ۲۰۲۴ سخت به نظر می‌رسد، اما این رمزارز در بین جوامع ارز دیجیتال، جزو رمزارزهای پولساز محسوب می‌شود. در صورتی که این رمزارز در صرافی‌های بزرگ بیشتری فهرست شود، انفجار اصلی قیمت این کریپتو تازه شروع می‌شود.

آیا باید روی پپه کوین سرمایه گذاری کنیم؟

برای پاسخ به این سوال باید به حرکت نهنگ‌ها نگاه کرد. طبق آخرین تحلیل‌ها، به نظر می‌رسد نهنگ‌ها با نزول قیمت په په، خرید کلان این میم کوین را شروع کرده‌اند. دومین نهنگ بزرگ این کریپتو، در ماه جولای ۲۰۲۳ بیش از ۳۵ میلیارد پپه کوین خریداری کرده است.

یکی دیگر از نهنگ‌ها بیش از ۱٫۳ تریلیون پپه در اختیار دارد. در حال حاضر این تعداد پپه کوین مساوی با بیش از ۲ هزار دلار است. اما تصور کنید در صورت انفجار قیمت، این سرمایه به چه سود کلانی خواهد رسید! جالب است بدانید یکی از سرمایه‌گذاران پپه کوین با خرید ۲۷ دلار از این کریپتو در ماه آوریل، سرمایه‌‌اش به ۱ میلیون دلار رسید.

البته که سرمایه‌گذاری روی پپه کوین ریسک‌های خود را هم دارد. همانطور که گفتیم، در صورتی که برنامه‌های پپه کوین به درستی پیش نرود یا حباب احتمالی آن بترکد، احتمال سقوط آن وجود دارد. با این حال تریدرها همچنان به بازگشت قیمت باشکوه پپه کوین و فراتر از آن باور دارند. این تریدرها بر اساس چارت ۴-hour، نسبت به رشد دوباره قیمت پپه کوین امیدوار هستند. در چارت زیر می‌توانید تحلیل این تریدرها را مشاهده کنید:

پیش بینی پپه ۲۰۲۳
پیش بینی پپه ۲۰۲۳
امتیاز دهید
پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید