همستر کمبات باز نمی شود

چرا همستر کمبات باز نمی شود ؟ ( مشکل حل شد)

زمان مطالعه 2 دقیقه

پس از اعلام کارت‌های کامبو، ربات تلگرامی Hamster Kombat مجددا دچار اختلال شده است. اما چرا همستر کمبات باز نمی شود و آیا رفع خواهد شد ؟

چرا همستر کمبات باز نمی شود

بازی همستر کمبات طی روزهای اخیر محبوبیت زیادی بین کاربران پیدا کرده و تعداد بازیکنان آن از مرز ۱۰۰ میلیون نفر گذشته است. به نظر می‌رسد پس از اعلام کارت‌های کامبو روزانه و دریافت آنها توسط تعدادی از کاربران، ربات تلگرامی همستر دچار مشکل شده! علت اختلال و باز نشدن بازی تلگرامی فوق چیست؟

در آخرین اخبار و مطالب راجع به این بازی تلگرامی خواندیم که همستر کامبت از طریق کد مورس یک میلیون سکه ناقابل پاداش می‌دهد. با این حساب علاوه بر کارت‌های ۵ میلیون سکه‌ای کامبو، می‌توانید یک میلیون سکه همستر از کد مورس جایزه بگیرید. در ادامه علت اختلال را توضیح خواهیم داد.

علت اختلال و مشکل باز نشدن بازی همستر کمبات تلگرام چیست؟

مورخ ۱۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ و پس از جذب بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر توسط ربات تلگرامی همستر کامبت، این بازی برای ساعاتی از دسترس بازیکنان خارج شد و نگرانی‌هایی پیرامون آن به وجود آورد. تیم توسعه دهنده و پشتیبان همستر در خصوص این قطعی اطلاعیه‌ای منتشر نکردند و به همین خاطر نگرانی‌ها افزایش یافت تا اینکه مشکل رفع شد.

همستر کمبات باز نمی شود

همستر کمبات باز نمی شود

حالا پس از معرفی کارت‌های کامبو ۱۷ خرداد ماه، مشکل فنی عدم اتصال و باز شدن بازی دوباره پیدا شده و نارضایتی کاربران را در پی داشته است. به احتمال زیاد علت اصلی قطعی و اختلال، افزایش تعداد کاربران و هجوم آوردن آنها در ساعاتی خاص به بازی است. به نظر می رسد علت اصلی اختلال، تعداد زیاد کاربران ایرانی برای دریافت پاداش ۵ میلیونی بوده است و این در حالی اتفاق افتاده که مهلت دریافت سه کارت فوق، ۲۴ ساعت است! (مثل زمان اعلام کارت‌های کامبو)

عده‌ای از مخالفان بازی‌های تلگرامی که معتقدند از چنین سرگرمی‌هایی پول در نمی‌آید، با شنیدن خبر اختلال در ربات تلگرامی، اتهام کلاهبرداری به بازی همستر کمبات زده‌اند ولی می‌دانیم که مشکلات فنی چنین بازی‌هایی و خصوصا همستر به خاطر توسعه زیرساخت‌ها بوده و ربطی به پروژه‌های اسکم ندارد. پیشنهاد می‌کنیم صبور باشید تا اطلاعیه رسمی در کانال کامیونیتی منتشر شود و تا آن زمان به جمع‌آوری سکه در صورت امکان ادامه دهید.

براساس جدیدترین اخبار، در حال حاضر بازی مورد نظر بدون مشکل در حال انجام می باشد. در صورت بروز اختلال مجدد این خبر بروز رسانی خواهد شد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی