این بیماری همه گیر میلیون ها نفر را در سراسر جهان وادار کرده است تا در اولویت های شخصی و حرفه ای، در اهداف کوتاه مدت و بلندمدت، ​​تجدید نظر کنند.

بسیاری از ما اخیراً برای تأمل در آرزوهای در حال تحول خود وقت گذاشته‌ایم، اما دستیابی به آنها، هنوز هم می‌تواند بسیار دشوار باشد.

همانطور که کاترین لاوری کارآفرین می‌گوید، مردم اغلب برای بهبود زندگی خود به کتاب های خودسازی روی می آورند تا دریابند که می خواهند زندگی شخصی و حرفه ای شان چگونه باشد، اما رسیدن به اهداف جدید بدون یک روش ساختاریافته دشوار است.

کاترین با دیدن نیاز به محصولاتی که به افراد کمک کند اهداف خود را به گام های روزانه و عملی تقسیم کنند، ایده BestSelf.co را مطرح کرد.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

شرکت کاترین تاکنون بیش از 40 میلیون دلار فروش داشته است و محصولاتی از جمله ابزارهای بهره‌وری و مجلات برنامه‌ریزی تا لوازم ارتباطی را شامل می‌شود.

ما با کاترین صحبت کردیم تا در مورد چگونگی شروع کار او، چگونگی غلبه بر چالش هایی که در فعالیت هایش با آن مواجه است، توصیه هایی که برای کارآفرینان دیگر دارد و اینکه چگونه پی پال به کسب‌وکارش کمک کرده است، بیشتر بدانیم.

دن لبرمن: ممکن است کمی در مورد BestSelf به ما بگویید؟ و چه چیزی الهام بخش شما برای شروع کسب و کار بود؟

کاترین لاوری: در سال 2011، زمانی که از ایرلند به ایالات متحده مهاجرت کردم، به توسعه شخصی علاقمند شدم. مردم اغلب به کتاب های موفقیت و خودسازی روی می‌آورند، اما در تجربه‌ام، هرگز نتوانستم محصولی پیدا کنم که در واقع به من کمک کند چیزهایی را که از این کتاب ها یاد می‌گرفتم در ساختاری عملی مورد استفاده قرار دهم.

من می‌خواستم ساختاری برای خودم پیرامون چیزهایی مانند برنامه ریزی مؤثر روزانه، زمان بندی و تقسیم اهداف به مراحل عملی ایجاد کنم، بنابراین «Self Journal» را ایجاد کردم، یک برنامه ریزی 13 هفته‌ای. شما یک هدف تعیین می‌کنید، آن را تجزیه و تحلیل می‌کنید و دقیقا می‌دانید که برای رسیدن به آن هدف باید هر روز چه کاری انجام دهید.

اولین Self Journal را برای خودم طراحی کردم. وقتی آن را به دوستانم نشان دادم، همه آنها یک کپی می‌خواستند. من به سرعت متوجه شدم که افراد دیگر نیز با همان مسائلی که من داشتم درگیر هستند. با خودم گفتم، اگر بتوانم ابزارها و چارچوب هایی را ایجاد کنم که افراد دیگر را قادر به برنامه ریزی و سازماندهی روزهای خود و تعیین اهداف کنم، می‌توانستم آن را به یک تجارت تبدیل کنم. من کسب و کار خود را در Kickstarter در سال 2015 راه اندازی کردم. سرمایه آن ظرف یک روز تامین شد. اینگونه بود که BestSelf شروع به کار کرد.

دن لیبرمن: شما از ابتدا مشتری پی پال بودید. آیا می‌توانید کمی در مورد اینکه PayPal چگونه به کسب و کار شما کمک کرده است صحبت کنید؟

کاترین لاوری: من از همان ابتدا از PayPal Checkout به عنوان راه‌حل پرداخت استفاده کردم. من از پی پال Checkout استفاده می‌کنم زیرا هم مشتریانم و هم من با استفاده از آن احساس امنیت می‌کنیم. از دیدگاه مشتریان من، آنها هنگام استفاده از پی پال دو خط دفاعی دارند. آنها می‌دانند که می‌توانند از خدمات مشتریان ما استفاده کنند، اما در مورد تراکنش های واجد شرایط از خریدار محافظت از پی پال نیز برخوردار هستند. از طرف من به‌عنوان مالک کسب‌وکار، PayPal Checkout سریع و امن است. همچنین می‌دانم که تراکنش های واجد شرایط با محافظت از فروشنده پی پال محافظت می‌شوند. من همچنین از سرمایه در گردش پی پال استفاده کرده‌ام که در تجربه من بسیار سریع تر، معقول‌تر و مقرون به صرفه تر از گزینه های جایگزین است.

کاترین لاوری
کاترین لاوری

دن لیبرمن: شما کار بزرگی انجام می‌دهید که هم هدف و هم سود را متعادل می‌کنید. می‌توانید در مورد آن صحبت کنید؟

کاتری لاوری: از آنجایی که BestSelf واقعاً ارگانیک شروع شد، برخلاف سایر مشاغلی که تأسیس کرده‌ام، بر روی سود متمرکز نبودم. BestSelf برای من بیشتر یک پروژه پرشور بود و می‌خواستم به افرادی کمک کنم که با مسائل مشابه من سر و کار داشتند، مانند اهداف توسعه شخصی، پیشرفت در حرفه و بهبود روابط. در BestSelf، ماموریت ما کمک به مردم برای بزرگ تر فکر کردن و دستیابی به دستاوردهای بیشتر و در عین حال لذت بردن از امروز است.

راه‌اندازی یک کسب و کار کوچک واقعاً کار سختی است و شما دائماً با چالش های جدیدی روبرو هستید. از مشکلات زنجیره تامین گرفته تا یافتن مشتریان جدید تا مدیریت جریان نقدی. اما وقتی از مشتریان خود در مورد تأثیر محصولاتمان بر توسعه شخصی آنها می‌پرسیم، آنها تشکر کرده و از نتایج مثبت ابراز رضایت می‌کنند.

اکنون، BestSelf باید برای من سود ایجاد کند تا بتوانم ادامه دهم. اما عدم تکیه بر بودجه خارجی فقط به این معنی است که می‌دانم باید یک محصول و تجارت ماندگار و تأثیرگذار ایجاد کنم.

دن لیبرمن: صحبت از چالش هایی که کسب‌وکار های کوچک با آنها مواجه هستند شد، چگونه مسائل زنجیره تامین بر کسب‌وکار شما تأثیر می‌گذارد؟ چگونه آن را مدیریت می‌کنید؟

کاترین لاوری: قیمت کانتینرهای حمل و نقل چهار تا شش برابر افزایش یافته است. آنها قبلاً حدود 3700 دلار قیمت داشتند و اکنون قیمت آنها نزدیک به 20000 دلار است. نه تنها قیمت ها بالاتر است، بلکه تاخیر در حمل و نقل بسیار زیاد است. ما یک کانتینر داشتیم که حاوی بسیاری از اقلام غیر موجود ما بود و به مدت شش هفته در بندر نشسته بود. تقاضا برای محصولات وجود داشت، اما ما عرضه نداشتیم و بنابراین این فروش را از دست دادیم. این یک مشکل جدی در جریان نقدینگی بود. برای دور زدن برخی از مشکلات زنجیره تامین، اخیراً تأسیسات تولیدی را در کلمبیا افتتاح کردیم. ما تدارکات خود را خیلی سریع تر از چین از کلمبیا دریافت می‌کنیم.

پست های مرتبط
کسب درآمد اینترنتی را با بهترین 10 روش ممکن شروع کنید
کسب و کار آنلاین

کسب درآمد اینترنتی بهترین و پر درآمد ترین روش های عصر دیجیتال است.اول پرداخت برای شما ده کسب و کار بیشتر بخوانید

آمازون بزرگترین فروشگاه آنلاین دنیا را چقدر میشناسید
آمازون

آمازون را جفری پرستون بیزوس (55 ساله) بنیان گذاری کرد است. جف بیزوس سال 1994 در شهر سیاتل در یک بیشتر بخوانید

دن لیبرمن: به عنوان یک کارآفرین، چه توصیه ای برای کارآفرینانی که به دنبال راه‌اندازی کسب و کار خود هستند دارید؟

کاترین لاوری: اولا، در ابتدا غرق در تلاش برای درک همه چیز نباشید. “یادگیری به موقع” را تمرین کنید. اولین پله را بیابید و از آنجا بروید. اغلب اوقات، افراد احساس می‌کنند که در ابتدا باید همه چیز را بفهمند و سپس آنقدر مشغول آن می‌شوند که حتی نمی‌توانند شروع کنند. دوم، مطمئن شوید که یک محصول عالی می‌سازید که مردم واقعاً از آن استفاده می‌کنند و می‌خواهند بخرند.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید