ماشین حساب
میزان ارز
مبلغ تومان
 

نمودار نرخ فروش پی پال

 
در حال دریافت نرخ ...

پی پل چیست؟

PayPal یک سرویس واسط برای خریدهای آنلاین است. پی پل بعنوان یک واسط مالی به مردم امکان میدهد تا بدون رویت مشخصات کارت اعتباری یا اطلاعات بانکی یکدیگر نسبت به ارسال پول اقدام نمایند.

پیپال همچنین محبوب ترین سیستم مالی برای فریلنسرها به شمار می آید. فریلنسرها با استفاده از پیپال امکان دریافت درآمدهای ارزی خود و انتقال به حساب های بانکی خود را دارند. از آنجایی که به دلیل تحریم ها افرادی که در ایران زندگی می کنند امکان استفاده از حساب پیپال را ندارند اول پرداخت این امکان را برای کاربران ایرانی ایجاد می کند که بتوانند یک حساب پیپال داشته باشند که با استفاده از آن به خرید آنلاین یا نقد درآمد های ارزی بپردازند. این حساب ها با استفاده از یک ویزا/مسترکارت وریفای می شوند. همچنین اول پرداخت درزمان هایی که پیپال شما لیمیت شود مدارکی دال بر سکونت شما در خارج از ایران ارائه می دهد تا با استفاده از آن بتوانید پیپال خود را از لیمیت بیرون آورید.

داشتن حساب پیپال مناسب چه کسانی است؟

 

  • اگر شما خرید های آنلاین زیادی دارید و میخواهید خودتان نسبت به خرید های آنلاین بین المللی اقدام کنید داشتن حساب پیپال می تواند برای شما کارآمد باشد.
  • اگر شما در سایت های خارجی مشغول کسب درآمد هستید و میخواهید درآمدهای خود را از طریق پیپال نقد کنید، پیپال مناسب شماست. شما می توانید حساب پیپال خود را به سایت های کسب درآمدتان معرفی کرده تا با استفاده از حساب پیپال با شما تسویه حساب کنند.
  • اگر شما دارای کسب و کار آنلاین بین المللی هستید داشتن حساب پیپال برای شما حائز اهمیت است. شما می توانید حساب پیپال خود را در سایتتان قرار داده و یا اینکه فاکتور پرداخت برای مشتریان خود ارسال کنید و از مشتریان خود پول دریافت کنید.

سوالات متداول

با توجه به اینکه شما در ایران زندگی می کنید بهتر است در صورتی به سمت باز کردن و تهیه یک حساب پی پل بروید که دائما بخواهید با آن حساب کار کنید و در واقع به آن حساب نیاز مبرم داشته باشید. برای مثال افتتاح این حساب برای افرادی که فقط یک بار در ماه بیشتر از اینترنت خرید ندارند مناسب و به صرفه نیست. این دوستان بهتر است خریدشان را از طریق ما یا سایر مکان های معتبر انجام دهند. ولی افرادی که میخواهند با این حساب کار کنند برای مثال درآمدهایی که از طریق اینترنت کسب می کنند در حساب خودشان دریافت کنند و یا خریدهایی که در اینترنت انجام می دهند بدون نیاز به واسطه باشد این حساب میتواند برایشان مفید واقع شود.
بله ، در صورتی که شما شخصا پاسپورت داشته باشید حساب به نام خود شما باز می شود. فقط اینکه باید سن شما ۱8 سال تمام باشد. در صورتی که پاسپورت نداشتید باید پاسپورت یکی از آشنایان نزدیک که وکالت آن ها را در اختیار دارید را فراهم کنید. در صورتی که نتوانید اسکن پاسپورت خود و یا شخص مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید امکان افتتاح حساب توسط ما وجود ندارد.
در نظر داشته باشید تنها در صورت لیمیت شدن حساب پی پال؛ همکاری لازم برای رفع لیمیت و ارسال مدارک انجام خواهد شد که این امر نیز توسط کارشناسان مجموعه انجام می پذیرد.
افتتاح حساب ها بین ۲ تا ۷ روز کاری زمان میبرد.
هزینه افتتاح حساب پی پل بسته به شرایط با پکیج های مختلفی ارائه میگردد که در لیست سفارشات قابل انتخاب می باشد.
  • اسکن پاسپورت خود یا شخصی که میخواهید حساب به نام او حساب باز شود. 
  • ارسال اطلاعات آی پی اختصاصی یا ریموت دسکتاپ  یا vps 
خیر ، کارت متصل شده به حساب یکبار شارژ می باشد و امکان شارژ یا تمدید مجدد آن وجود ندارد

رفع مسئولیت

به دلیل اینکه ما نمی توانیم کنترلی بر روی اکانت ها داشته باشیم و اینکه ممکن است از این اکانت ها کارهایی در جهت خلاف قوانین پی پل صورت پذیرد ما در قبال اکانت شما هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیریم. اما به مشتریانی که واقعا قصدی جز رفع نیازشان ندارند و کارهایشان را مطابق با قوانین پی پل انجام می دهند این اطمینان را می دهیم در صورتی که به نکات و توصیه هایی که هنگام تحویل اکانت به آنها گفته می شود عمل کنند هیچ گونه مشکلی برایشان پیش نخواهد آمد. توجه کنید که لیمیت شدن اکانت شما میتواند دستی یا توسط ربات پی پل بصورت اتوماتیک صورت پذیرد که در هر دو حالت اگر خلافی از شما سر نزده باشد و فقط نیاز به ارائه مدارک جهت تاییدیه به پی پل باشد شما با خدماتی که در اختیارتان قرار داده می شود میتوانید بدون هیچ دغدغه و استرسی اکانت خود را از لیمیت خارج کنید. اما از آنجایی که ممکن است فعالیت این اکانت ها %100 قانونی نباشد هیچ گونه تضمینی در این زمینه وجود ندارد.