بر اساس داده‌های بازار رمزارزی و ردیاب زنجیره‌ای cryptorank، سودآوری استخراج بیت‌کوین به پایین‌ترین حد خود رسیده است زیرا بازار تحت فشار شدید خرس‌ها به حرکت خود ادامه می‌دهد. با تقریبا بی‌سود شدن استخراج بیت‌کوین، ممکن است بازار با شرایط و اتفاقاتی مواجه شود که مدت‌ هاست شاهد آن نبوده‌ایم و برخی از آنها ممکن است در نهایت باعث صعودی شدن قیمت شوند. در این پست به بررسی کاهش سود استخراج بیت کوین می پردازیم.

کاهش سود استخراج بیت کوین

در حالی که این نکته در حد حدس و گمان باقی می‌ماند، اما این یک واقعیت کاملاً شناخته شده است که معامله گران و سرمایه گذاران تمایل دارند پوزیشن های در زیان را بیشتر از پوزیشن های در سود حفظ کنند، به ویژه پس از تبدیل زیان آنها به سود. همین قانون را می‌توان در مورد ماینرهایی که دارایی‌های خود را با ضرر نمی‌فروشند، اعمال کرد، به‌ویژه اگر مقداری ذخایر هم داشته باشند.

پست های مرتبط
کناره گیری بنیانگذار صرافی هیوبی
کناره گیری بنیانگذار صرافی هیوبی

سقوط فعلی بازار رمزارزها، انواع شرکت های فعال در این حوزه را تحت تاثیر قرار می دهد. صرافی رمزارزها نیز بیشتر بخوانید

مرحله دوم خرید بلیط جام جهانی 2022 قطر
خرید بلیط جام جهانی 2022 قطر

افرادی که قصد پرداخت برای بلیط بازی های FIFA را دارند بایستی در نظر داشته باشند که پرداخت بلیط‌ های بیشتر بخوانید

کاهش سود استخراج بیت کوین
کاهش سود استخراج بیت کوین

با توجه به استخراج بیت‌ کوین با قیمتی بیشتر از آنچه که می‌توانستند آن را در بازار بفروشند، ماینرها بیشتر احتمال دارد که رمزارزهای خود را حفظ کنند تا اینکه آنها را برای پوشش هزینه های خود بفروشند.

متأسفانه، این یک شمشیر دو لبه است زیرا به احتمال زیاد هنگامی که بیت کوین به قیمت سرسام آور ماینرها برسد، با فشار فروش بیشتری مواجه خواهیم شد که به آنها این امکان را می‌دهد تا با فروش رمزارزهای خود تمام هزینه های استخراج را پوشش دهند.

استخراج بیت کوین ممکن است با کاهش محبوبیت روبرو شود

از آنجایی که استخراج طلای دیجیتال دیگر سودی ندارد، باید برای کاهش تدریجی میزان هش و سختی استخراج شبکه آماده شویم. با کاهش عرضه در دست ماینرها، حرکت رو به بالا بدون اینکه مدام به سمت پایین فشار بیاورد، باید برای بازار آسان تر باشد.

متأسفانه، تقاضای کم ماینینگ، ثبات بیت کوین را به عنوان یک شبکه در معرض خطر قرار می دهد، حتی اگر افت هش ریت شبکه صرفاً موقت باشد.

منبع: u.today

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید