سقوط فعلی بازار رمزارزها، انواع شرکت های فعال در این حوزه را تحت تاثیر قرار می دهد. صرافی رمزارزها نیز در از این قاعده مستثنا نیستند. در این خبر به بررسی کناره گیری بنیانگذار صرافی هیوبی می پردازیم.

کناره گیری بنیانگذار صرافی هیوبی

در ابتدا گزارشاتی مبنی بر اینکه صرافی رمزارزی هیوبی مستقر در سیشل برنامه های تعدیل نیرو را بررسی می کند ، منتشر شد. درحال حاضر پیامد دیگری در انتظار این صرافی است. بر اساس گزارشات ، بنیانگذار صرافی هیوبی، لی لین(Li Lin)، به دنبال خروج از این شرکت است. این درحالیست که پس از حذف حساب های کاربری چینی در این پلتفرم، درآمد هیوبی با کاهش قابل توجهی روبه رو است.

پست های مرتبط
تحلیل ارزهای دیجیتال 24 مرداد
ارزهای دیجیتال 24 مرداد

از اواخر هفته گذشته، زمانی که قیمت بیت کوین به زیر 23500 دلار کاهش یافت، این دارایی رمزنگاری شده عملکرد بیشتر بخوانید

احتمال رشد 50 درصدی شیبا پس از خروج از الگوی “فنجان و دسته”
احتمال رشد 50 درصدی شیبا

شیبا اینو (SHIB) در 14 آگوست از الگوی “فنجان و دسته” خود خارج شد و چشم انداز خود را برای بیشتر بخوانید

بنا بر اعلام کالین وو در توییتر، آقای لین در حال بررسی فروش سهام خود در این صرافی است. آقای لین بیش از نیمی از سهام هیوبی را در اختیار دارد.

هفته گذشته، آقای وو عنوان کرد که صرافی هیوبی می‌تواند بیش از 30 درصد از نیروی کار فعلی خود را تعدیل کند. کاهش شدید درآمد هیوبی به موجب حذف حساب های کاربری چینی منجر به چنین اقدامی شده است. درآمد این صرافی پس از حذف کاربران چینی به شدت کاهش یافت و باعث تعدیل نیرو شد.

سال گذشته، ممنوعیت رمزارزها در چین، این صرافی را وادار کرد که میلیون‌ها حساب کاربری چینی را از پلتفرم خود حذف کند. حذف گسترده این حساب ها منجر به کاهش بالغ بر 80 درصدی حجم معاملات در این پلتفرم شد. Panda ، یکی از حامیان رمزارزها در رابطه با این صرافی عنوان کرد: صرافی هیوبی با وجود کاهش 80 درصدی حجم معاملات ، جان سالم به در برد و امروز همچنان قدرتمند است.

منبع:coingape

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید