در گذشته از طریق کتاب و سی دی های آموزشی یا شرکت در کلاس زبان میتوانستید یک زبان جدید را یاد بگیرید. امروزه اپلیکیشن های موبایل یکی از بهترین روش ها برای یادگیری یک زبان جدید هستند. در این مقاله با معرفی بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان با ما همراه باشید.

1- بهترین برنامه آموزش زبان: Rosetta Stone

پست های مرتبط
معرفی 10 تا از بهترین برنامه های ضبط موسیقی برای اندروید
برنامه های ضبط موسیقی

برنامه های ضبط آهنگ اندروید بهتر و قدرتمندتر از آن چیزی هستند که فکرش را بکنید. در اینجا بهترین ها بیشتر بخوانید

معرفی ۱۱ برنامه رایگان ادیت عکس برای مک
ادیت عکس برای مک

آیا نیاز به ویرایش ویدیو های خود دارید؟ در این مقاله به معرفی ویرایشگرهای ویدیوی مک که رایگان نیز هستند، بیشتر بخوانید

Rosetta Stone 25 سال است در زمینه آموزش زبان فعالیت دارد. روش های آموزشی این برنامه کاملا استاندارد هستند. در این برنامه باید به کلمات گوش دهید و آنها را تکرار کنید، سپس عکس ها را با عبارات مطابقت دهید.

در این اپلیکیشن به راحتی میتوانید پیشرفت خود را در تلفظ، واژگان و گرامر مشاهده کنید. Rosetta Stone یک ابزار آموزشی مبتنی بر اشتراک است، اما می‌توانید اولین درس را به صورت رایگان امتحان کنید و اگر راضی بودید اشتراک بخرید.

دنلود برنامه Rosetta Stone برای: Android | iOS

2- بهترین برنامه آموزش زبان: Duolingo

با Duolingo میتوانید به سرعت در یک زبان جدید پیشرفت کنید. رابط کاربری این برنامه بسیار کاربر پسند است. در ابتدا آموزش با عبارات ساده شروع می کنید و به تدریج جملات پیچیده تر میشوند. Duolingo با به چالش کشیدن شما در فعالیت های مختلف و جذاب مهارت های خواندن، نوشتن و تلفظ شما را بهبود میدهد.

با دولینگو میتوانید درس ها و نقاط ضعف خود را به راحتی مرور کنید. این کار یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان است.

دانلود برنامه Duolingo برای: Android | iOS

3- آموزش زبان با برنامه: Memrise

بسیاری از دانش‌آموزان از فلش کارت‌ها برای درس خواندن استفاده می‌کنند. Memrise نیز رویکرد مشابهی دارد. در ابتدا از درس های آسان شروع میشود. به عنوان مثال برای یادگیری زبان روسی این برنامه با آموزش الفبای سیریلیک شروع میکند.

از ویژگی های جالب ممرایز کمک های بصری آن است. مانند یک دوست به شما نکاتی را برای یادآوری هر درس نشان می دهد. Memrise رابط کاربرپسندی دارد. Memrise Pro حتی بازی ها، ربات های چت و حالت آفلاین را برای یادگیری را ارائه میدهد.

دانلود برنامه Memrise برای: Android | iOS

4- برنامه آموزش زبان: Busuu

Busuu با داشتن بیش از 80 میلیون کاربر در سراسر جهان یک برنامه تعاملی برای آموزش زبان است. این برنامه دوره های کاملی را با 12 زبان ارائه میدهد که شامل آموزش لهجه و تمرین صحبت کردن با یک فرد بومی است.

در ابتدا می توانید با یک آزمون تعیین سطح شروع کنید تا از سطح مناسب یادگیری زبان را شروع کنید. اگر مبتدی نیستید و می خواهید مهارت های زبانی خود را تمرین کنید، این برنامه فوق العاده است. این برنامه همچنین دسترسی آفلاین، نکات گرامری و مدرک رسمی با برنامه پریمیوم را ارائه می دهد.

 دانلود برنامه Busuu برای: Android | iOS

5- آموزش زبان با برنامه: HelloTalk

HelloTalk شما را به افرادی بومی که میخواهید زبان آن ها را یاد بگیرید وصل می کند. در عوض شما نیز به آنها کمک می کنید تا زبان شما را یاد بگیرند. این روش یکی از بهترین روش های یادگیری زبان است. شما میتوانید از لیست این برنامه زبان، سن و کشور فردی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید.

مانند هر شبکه اجتماعی دیگری اطلاعات شخصی خود را در اختیار کسی قرار ندهید و امنیت خود را حفظ کنید.

دانلود برنامه HelloTalk برای: Android | iOS

6- برنامه آموزش زبان: Babbel

Babbel مانند برنامه Rosetta Stone یک برنامه مبتنی بر اشتراک است و می توانید اولین درس را رایگان امتحان کنید. این برنامه از 14 زبان پشتیبانی میکند. در Babbel به کلمات گوش میدهید و تکرار میکنید و در نهایت از شما یک امتحان گرفته میشود. همچنین می‌توانید میکروفون را غیرفعال کنید.

وقتی درس ها را تمام کردید، می توانید لیست واژگان را مشاهده کنید و سپس از فلش کارت برای مرور درس ها استفاده کنید. اگر در مورد یادگیری زبان جدی هستید و میتوانید اشتراک بخرید، Babbel یک انتخاب عالی است.

دانلود برنامه Babbel برای: Android | iOS

7- برنامه آموزش زبان: Drops

Drops توسط سازندگان برنامه Kahoot طراحی شده است و یک روش بسیار کاربرپسند و سرگرم کننده برای یادگیری سریع یک زبان جدید است. Drops بر روی 2600 کلمه پرکاربرد تمرکز می کند تا به شما در ارتباطات روزمره کمک کند. این برنامه به دلیل تمرکز بر مکالمه، راهنمای خوبی برای سفر است. فقط باید پنج دقیقه در روز را به درس‌های Drops اختصاص دهید.

دانلود برنامه Drops برای: Android | iOS

8- آموزش زبان Tandem

بسیاری از برنامه هایی که معرفی کردیم بر حفظ زبان تمرکز دارند، Tandem تمرکز خود را بر تعاملات و ارتباطات زبانی قرار داده است. در این برنامه میتوانید فردی را انتخاب می کنید که میخواهید زبان بومی او را یاد بگیرید. این برنامه فوق العاده است زیرا با ارتباطات انسانی میتوان یک زبان جدید را آموخت.

به اشتراک گذاری فرهنگ ها بهترین راه برای درک یک زبان جدید به جای حفظ کردن و تکرار کلمات است. وقتی در این برنامه یک دوست پیدا کردید، سعی کنید با بازی و چالش های مختلف مهارت های زبانی خود را تقویت کنید.

دانلود برنامه Tandem برای: Android | iOS

9- برنامه آموزش زبان: Mondly

Mondly دارای تکنیک‌های کلاسیک یادگیری زبان مانند حفظ فلش کارت‌ها و یادگیری مکالمه است. با Mondly می توانید به همراه دوستان و خانواده خود زبان را یاد بگیرید و تجربه یادگیری زبان را به یک بازی یا حتی یک رقابت دوستانه تبدیل کنید. Mondly یک ربات چت دارد که می تواند به شما در تمرین زبان در هر زمانی کمک کند.

Mondly حتی یک ابزار یادگیری زبان AR دارد تا به شما کمک کند دنیای اطراف خود را از دیدگاه فرهنگ های مختلف بهتر درک کنید!

دانلود برنامه Mondly برای: Android | iOS

10- آموزش زبان: Mango Languages

بسیاری از برنامه‌های یادگیری زبان درس‌های روزانه را از قبل در برنامه قرار داده اند. اما Mango Languages به شما این امکان را می دهد که برنامه های درسی خود را مطابق با نیازهای خود سفارشی کنید.

اگر در حال برنامه ریزی یک سرمایه گذاری تجاری مهم در یک کشور خارجی هستید، روی بخش معرفی تمرکز کنید. اگر قصد دارید با همسر خود به خارج از کشور نقل مکان کنید، درس های سبک زندگی ممکن است برای شما مفیدتر باشد.

Mango Languages به طور ویژه بر فرهنگ های زبان های مختلف تمرکز دارد. یکی از بهترین ویژگی های این برنامه این است که میتوانید درس ها را دانلود کنید.

دانلود برنامه Mango Languages برای:  Android | iOS

یک زبان جدید یاد بگیرید

یادگیری یک زبان جدید باعث تقویت حافظه میشود. همچنین می تواند به گسترش کسب و کار شما کمک کند و دوستان جدیدی پیدا کنید و با فرهنگ دیگر کشورها آشنا شوید. برنامه‌های زیادی وجود دارند که میتوانید با استفاده از آنها یک زبان جدید را یاد بگیرید.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید