در حالی که ایموجی‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد، ایجاد شکلک‌های خود یک عنصر بیان اضافی را اضافه می‌کند. در اینجا پنج ابزار آنلاین وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. ساخت ایموجی را در ادامه با این سایت ها انجام دهید.

ایموجی ها راه بسیار خوبی برای بیان خود هستند، زمانی که کلمات لازم برای انجام این کار را ندارید. آنها در صورت همراهی با کلمات کمک می کنند تا تأکید شود و می توانند مکالمات جذاب آنلاین را تشویق کنند.

آیا تا به حال آرزو کرده اید که آرزو داشته باشید ایموجی خاصی وجود داشته باشد اما نتوانید آن را پیدا کنید؟ خوب، اکنون می توانید ساختن خودتان را کشف کنید. خوشبختانه، برای ساخت ایموجی ها به هیچ نرم افزار پیشرفته یا مهارت های فنی و هنری نیاز ندارید، زیرا ابزارهای آنلاینی وجود دارند که به شما این امکان را می دهند.

1.Flat Icons

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

Flat Icons یک ابزار آنلاین است که به شما امکان می دهد ایموجی های سفارشی ایجاد کنید. این ابزار یک رابط کاربری ساده را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد مستقیماً به ایجاد ایموجی خود بپردازید.

می توانید طراحی خود را با یک دایره زرد ساده شروع کنید و به ساخت ایموجی خود ادامه دهید. همچنین ویژگی‌های مختلفی برای حرکات دهان و چشم و همچنین سایر ویژگی‌های ضروری شکلک که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، پیدا خواهید کرد، مانند اضافه کردن اشک، قلب، و لوازم جانبی برای بهبود حالت ایموجی‌های خود.

اگر ایموجی خاصی در ذهن ندارید که می خواهید ایجاد کنید، Flat Icons دارای ویژگی است که به صورت تصادفی برای شما ایموجی ایجاد می کند.

2. Labeley.com

اگر به دنبال راهی آسان برای ساخت ایموجی های سفارشی هستید، این همان است. وقتی از سازنده شکلک Labeley.com بازدید می‌کنید، شکل‌های زیادی را برای شروع ساختن شکلک‌های خود انتخاب خواهید کرد. پس از انتخاب یک شکل، می توانید رنگ پس زمینه خود را انتخاب کرده و ویژگی های صورت را اضافه کنید.

Labeley.com به شما امکان می دهد ویژگی ها را روی شکل خود بکشید و قرار دهید. این به شما امکان می دهد تا ویژگی های صورت و لوازم جانبی ایموجی خود را به دلخواه تنظیم کنید. ایموجی ها به طور کلی متنی را شامل نمی شوند، اما با استفاده از این ابزار می توانید متن را به ایموجی های خود اضافه کنید. علاوه بر این، اگر فایل های مناسبی در دستگاه خود ذخیره کرده اید، می توانید فایل های خود را آپلود کرده و به طرح خود اضافه کنید.

3. Appy Pie

Appy Pie یک تولید کننده شکلک های هوش مصنوعی است. به محض بازدید از این وب سایت، با انواع زیادی از الگوها برای مرور مواجه خواهید شد. بخش ایموجی طیف وسیعی از قالب های شکلک را ارائه می دهد که می توانید پیش نمایش یا ویرایش کنید.

اما، یک گرفتاری وجود دارد. برای دسترسی به یک دوره آزمایشی رایگان هفت روزه، باید مشترک شوید. هنگامی که مشترک شدید، می توانید قالب های ایموجی را ویرایش کنید یا قالب های خود را از ابتدا ایجاد کنید.

4. Angel Emoji Maker

اگر از استفاده از صورتک های محبوب خسته شده اید، و می خواهید یک راه آسان برای ایجاد شکلک های خود داشته باشید، این برای شما مناسب است. هنگامی که از Angel Emoji Maker استفاده می کنید، با دایره زرد اصلی روبرو می شوید که به عنوان پایه ای برای ایموجی خود استفاده می کنید. خوشبختانه، مجبور نیستید به شکل پیش ‌فرض صورت ایموجی بچسبید، زیرا تعداد زیادی شکل برای انتخاب در اختیار شما قرار داده شده است.

پست های مرتبط
Skrill (اسکریل) چیست و هرانچه باید در مورد این سیستم انتقال پول دانست

اسکریل (Skrill) یک نهاد تجاری است که از اینترنت به عنوان ابزاری برای انجام تراکنش های مالی استفاده می کند. بیشتر بخوانید

خرید ریالی از وب سایت 3DOcean با استفاده از خدمات پی پال
خرید از وب سایت 3DOcean

3DOcean یکی دیگر از سایت های زیر مجموعه Envato Market است. 3DOcean وب سایتی است جهت فروش بهترین فایل ها برای ساخت گرافیک بازی های بیشتر بخوانید

شما همچنین دارای بسیاری از ویژگی های اضافی هستید که می توانید به شکل خود اضافه کنید. این ویژگی‌ها شامل ویژگی‌های صورت اغراق‌آمیز است که به شما کمک می‌کند تا شکلک‌های خود را به همان اندازه که می‌خواهید رسا کنید. هنگامی که طراحی ایموجی خود را کامل کردید، می توانید آن را دانلود کرده و شروع به اشتراک گذاری آن با دوستان خود کنید.

5. piZap

این ابزار برای هر کسی که می خواهد چندین گزینه را در حین ایجاد ایموجی بررسی کند، عالی است. در piZap، می توانید از پس زمینه های مختلف برای طراحی خود انتخاب کنید. این موارد عبارتند از: شکلک‌های انسان، اشیاء محبوب، شکلک‌های احمقانه، شکلک‌های احساسات مختلط، شکلک‌های عشق و غیره.

پس از اتمام کار، می‌توانید شکلک‌های خود را دانلود کنید، البته تا زمانی که از ویژگی‌های تحت طرح بدون پرداخت استفاده کرده باشید. از طرف دیگر، می توانید سالانه 59.99 دلار برای طرح piZap Pro پرداخت کنید. اما، طرح رایگان همچنان به شما فضای زیادی برای ایجاد ایموجی های چشمگیر می دهد.

ایموجی های خود را به راحتی بسازید

ایموجی ها سرگرم کننده و گویا هستند و در نهایت نحوه ارتباط ما را تغییر داده اند. اکنون که این لیست را دارید، می توانید از ایجاد ایموجی های خود برای انتقال بهتر احساسات و عبارات خود لذت ببرید. این فقط یکی از راه هایی است که ایموجی ها نحوه ارتباط ما را تغییر داده اند.

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید