نرم افزار مدیریت پروپوزال آنلاین

5 بهترین نرم افزار مدیریت پروپوزال آنلاین

زمان مطالعه 9 دقیقه

“پیشنهاد” معمولاً اولین محصول کاری است که مشتری شما از شما خواهد دید. و اولین برداشت ها بر تصمیمات خرید تاثیر می گذارد. نرم افزار مدیریت پروپوزال آنلاین را در ادامه معرفی کرده ایم.

آژانس ما در مجموع بیش از 50 سال است که در حال ساخت پیشنهادات هستیم. در طول راه، یاد گرفتیم که کدام ویژگی، معاملات بیشتری را بسته و زندگی ما را آسان‌تر می‌کند.

ده ها شرکت نرم افزاری برای نوشتن پروپوزال وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. به نظر می رسد همه آنها خدمات مشابهی ارائه می دهند. آنها چه جوری متفاوت هستند؟ آیا برای صنایع خاصی یکی بهتر از دیگری است؟

برای ساده کردن فرآیند انتخاب شما، ما بهترین نرم افزار پیشنهادی موجود را آزمایش و بررسی کرده ایم.

انتخاب برتر ما

نرم افزار پیشنهادی مورد علاقه ما Better Proposals است. ما آنها را انتخاب کردیم زیرا:

+ امضای دیجیتال و پرداخت برای کمک به شما در بستن معاملات سریعتر

+ یک رابط فوق العاده ساده، بنابراین می توانید در عرض چند دقیقه پیشنهاد ایجاد کنید

+ بهترین انتخاب از الگوهای پیشنهادی با ظاهر حرفه ای (بیش از 160)

+ Pipeline Reporting برای اینکه ببینید همه پیشنهادات شما در فرآیند فروش کجا هستند

نرم افزار پروپوزال چیست؟

نرم‌افزار مدیریت پروپوزال در ساده‌ترین شکل خود به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا پیشنهادات را بنویسند، ارسال کنند، تجزیه و تحلیل کنند و خودکار کنند. به طور معمول، این ابزارها مبتنی بر ابر هستند و می توانند توسط تیم های مارکتینگ و فروش با هزینه ماهانه یا سالانه مورد استفاده قرار گیرند.

مزایای استفاده از نرم افزار پروپوزال چیست؟

استفاده از نرم افزار پروپوزال آنلاین مزایای زیادی دارد. برای اولین بار، طراحی یک پروپوزال در مایکروسافت ورد، ذخیره آن در دسکتاپ شما به عنوان PDF، و سپس به اشتراک گذاری آن با مشتری یا مشتری خود، شکست را می دهد.

به طور کلی، استفاده از نرم افزار مدیریت پروپوزال دو مزیت اصلی دارد:

1.صرفه جویی در هزینه ناشی از کاهش کار توسعه و اداری.

2.نسبت بسته شدن بهبود یافته از برندسازی بهتر، ابزارهای همکاری و تجزیه و تحلیل.

ویژگی های مشترک نرم افزار پروپوزال چیست؟

برخی از رایج ترین ویژگی های نرم افزار پروپوزال عبارتند از:

. قالب ها – شرکت های نرم افزار پیشنهادی صدها قالب حرفه ای طراحی شده را در اختیار کاربران پولی قرار می دهند. این باعث صرفه جویی در زمان با نوشتن و طراحی می شود. همچنین به برندسازی کمک می کند.

. همکاری – ارتباط ویژه پیشنهاد با اعضای تیم، مشتریان بالقوه و مشتریان در یک مکان متمرکز است که تکرار شرایط و پیشبرد معاملات را آسان‌تر می‌کند.

. یکپارچه‌سازی‌ها و APIها – می‌توانید نرم‌افزار پیشنهادی را با برنامه‌های دیگر مانند CRM، نرم‌افزار حسابداری، ابزارهای مدیریت پروژه و تقریباً هر چیزی که دارای یک API است یکپارچه کنید. این امر زمان اداری را کاهش می دهد و می تواند به ارائه یک تجربه ورود یکپارچه کمک کند. هنگام ارزیابی راه حل بالقوه، به ادغام های از پیش ساخته شده نگاه کنید. همه ارائه‌دهندگان برتر دارای APIهای باز هستند، بنابراین می‌توانید تقریباً به هر برنامه‌ای متصل شوید، اما در حالت ایده‌آل می‌خواهید راه‌حلی را انتخاب کنید که از قبل با ابزارهای دیگرتان خوب بازی کند.

. تجزیه و تحلیل – قادر به دیدن اینکه آیا یک مشتری پیشنهادی را باز کرده است یا خیر و چقدر زمان صرف خواندن یک بخش خاص کرده است بسیار ارزشمند است. این داده‌ها می‌توانند به شما در تنظیم دقیق فرآیند توسعه پیشنهاد، رفع نگرانی‌های احتمالی و ساده‌سازی فرآیند فروش کمک کنند. ما یک بار حدود 8-10 ساعت را صرف توسعه یک پیشنهاد سفارشی برای مشتری کردیم. سپس، نرم‌افزار پروپوزال را پیاده‌سازی کردیم و متوجه شدیم مشتریان احتمالی ما واقعاً چقدر زمان کمی را صرف خواندن توصیه‌های ما می‌کنند. گاهی حتی کمتر از 5 دقیقه بود!

. امضاها و پرداخت‌های الکترونیکی – نرم‌افزار پیشنهاد آنلاین ویژگی‌های یکپارچه امضا و پرداخت را فراهم می‌کند، بنابراین مشتری احتمالی شما می‌تواند صفحه شرایط و ضوابط الزام‌آور قانونی شما را امضا کند و در عرض چند دقیقه مبلغی را پرداخت کند.

بهترین نرم افزار پروپوزال

5 بهترین راه حل نرم افزار مدیریت پروپوزال آنلاین بر اساس تجربه حرفه ای و آزمایش کامل ما عبارتند از:

1.نرم افزار مدیریت پروپوزال آنلاین: Better Proposals

بهترین نرم افزار مدیریت پروپوزال کلی

Better Proposals یک سازنده پروپوزال آنلاین است که به کاربران این امکان را می دهد تا به سرعت و به طور موثر پروپوزال هایی با ظاهر حرفه ای ایجاد کنند. برنامه آن با خدمات کاربر پسند ساخته شده است تا پیشنهادات با کیفیت بالا و موثر را برای مشتریان ارائه دهد.

آنها یک کتابخانه کامل از قالب‌های آماده و ابزارهای کشیدن و رها کردن را ارائه می‌کنند که به شما امکان می‌دهند در کسری از زمانی که معمولاً برای انجام این کار نیاز است، پیشنهادهایی با ظاهر حرفه‌ای ایجاد کنید.

آنها زمان لازم برای انجام یک معامله تجاری را با ارسال مستقیم پیشنهادات ایمیلی و در عین حال تجزیه و تحلیل دقیق پیشرفت شما را بهینه می کنند.

2. Pandadoc

بهترین برای اتوماسیون اسناد [انواع اسناد، نه فقط پیشنهادات]

Pandadoc یک نرم افزار مدیریت اسناد مبتنی بر ابر است که به کاربران در ایجاد پیشنهادها، نقل قول ها، اسناد منابع انسانی، قراردادها و موارد دیگر کمک می کند. این راه حل بیشتر توسط تیم های فروش و مارکتینگ و رهبری شرکت استفاده می شود.

چه بخواهید پروپوزال های سفارشی ایجاد کنید یا یکی از قالب های آماده آن ها را ویرایش کنید، Pandadoc ابزارهایی را برای انجام این کار در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید پیشنهادات را بنویسید، آنها را در یک کتابخانه مبتنی بر ابر ذخیره کنید، آنها را برای مشتریان ارسال کنید، و پیشرفت کلی را در یک مکان پیگیری کنید.

Pandadoc که برای بسیاری از انواع مشاغل مختلف مناسب است، هدف آن ساده‌سازی فرآیند پیشنهاد و در عین حال بهینه‌سازی وظایف فروش و مارکتینگ است.

3.نرم افزار مدیریت پروپوزال آنلاین: Proposify

بهترین برای شرکت ها و تیم های فروش 10 نفره یا بیشتر

Proposify یک نرم افزار پیشنهادی مبتنی بر ابر است که برای ایجاد پیشنهادات تجاری برای مشاغل از طریق ابزارها و قالب های مختلف طراحی شده است.

آنها یک کتابخانه محتوا و یک ویژگی کشیدن و رها کردن دارند که به شما امکان می دهد بین مطالعات موردی، بخش ها و هزینه ها انتخاب کنید. کاربران همچنین می توانند پیشرفت پیشنهادات خود را ردیابی کنند و بینش هایی را در مورد افرادی که اسناد آنها را مشاهده می کنند دریافت کنند.

مناسب برای شرکت‌های طراحی وب و استارت‌آپ‌ها، Proposify با هدف ساده‌سازی فرآیند پیشنهاد و خودکارسازی وظایف برای تیم‌های فروش و مارکتینگ است.

4.نرم افزار مدیریت پروپوزال آنلاین: Prospero

بهترین کار برای کارآفرینان انفرادی و فریلنسرها

Prospero یک نرم افزار ایجاد پروپوزال مبتنی بر ابر است که به کاربران کمک می کند تا در عرض چند دقیقه پیشنهادات تجاری ساده و در عین حال حرفه ای ایجاد کنند. آنها الگوهای زیادی را ارائه می دهند که کاربرانشان می توانند آنها را ویرایش کرده و با مواد برند خود پر کنند.

Prospero به شما امکان می دهد پیشنهادات خود را مستقیماً برای مشتریان ارسال کنید. همچنین دارای قابلیت‌های eSignature و ادغام‌های مختلف برای ساده‌سازی فرآیند فروش است.

5. Bidsketch

بهترین برای سازمان های غیر انتفاعی

Bidsketch یک نرم افزار حرفه ای ایجاد پروپوزال است که به شما امکان می دهد پروپوزال های تجاری موثر ایجاد کنید و در عین حال ابزاری را برای ارسال آنها به مشتریان ارائه می دهد. با ده ها قالب آماده، می توانید مشتریان بالقوه را از طریق پیشنهادات الکترونیکی و صفحات فرود جذب کنید.

مقایسه نرم افزار مدیریت پیشنهاد

Better Proposals

بهترین نرم افزار مدیریت کلی پروپوزال کتابخانه عمیق قالب ها برای تجربه کاربری روان ساخته شده است.

ادغام ها

40+ از جمله Zapier، PayPal و Salesforce.

Pandadoc

بهترین برای اتوماسیون گردش کار اسناد. نه فقط یک نرم افزار مدیریت پروپوزال، بلکه می تواند پروپوزال ها را به خوبی مدیریت کند.

ادغام ها

21+ شامل Zapier، PayPal و Salesforce.

Proposify

بهترین برای شرکت ها همچنین برای تیم های مارکتینگ و فروش بزرگتر + مشاغل با رشد سریع خوب است. طرح “Venti” آنها بسیار منعطف و سفارشی است تا با سازمان شما مقیاس شود.

ادغام ها

33 شامل Zapier، Slack و سیستم های CRM متعدد.

Prospero

بهترین برای کارآفرینان انفرادی. نه یک تن صدای زنگ و سوت، اما کار را انجام می دهد، به خصوص اگر شما یک فریلنسر هستید که تازه شروع به کار کرده اید.

ادغام ها

فقط کتاب های تازه

Bidsketch

بهترین برای سازمان های غیر انتفاعی اگر از 501(c)(3)هستید، نرم افزار آنها کاملا رایگان است.

ادغام ها

6+ از جمله Zapier و Salesforce.

نحوه انتخاب نرم افزار پروپوزال

انتخاب بهترین نرم افزار پروپوزال آنلاین از ابتدا مهم است زیرا باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های غیر ضروری مهاجرت می شود. برای اینکه تصمیم شما کمی آسان‌تر شود، ما چهار عامل مهم را که باید در هنگام انتخاب ارائه‌دهنده در نظر بگیرید، محدود کردیم.

راحتی در استفاده

در نهایت، شما باید با رابط کاربری و نرم افزار راحت باشید. خوشبختانه، طعم دادن به آن کار چندان دشواری نیست. همه ارائه دهندگان برتر نوعی آزمایش رایگان ارائه می دهند. ما معمولاً توصیه می کنیم یک اکانت کاربری با حداقل 2 یا 3 راه حلی که در نظر دارید راه اندازی کنید. این به شما دسترسی Backend را می دهد که در آن می توانید شروع به آزمایش ویژگی های مختلف کنید.

آیا استفاده از ویرایشگر پیشنهاد آسان است؟ آیا می توانید به راحتی مخاطبین و قالب ها را وارد کنید؟ سفارشی کردن یک قالب با نام تجاری و محتوای خود چقدر دشوار است؟ اینها چیزهایی هستند که می توانید به راحتی در چند دقیقه قبل از تعهد به اشتراک ماهانه یا سالانه پولی آزمایش کنید.

ادغام با سایر برنامه ها

به احتمال زیاد، کسب و کار شما از تعداد بی شماری از برنامه ها و برنامه های شخص ثالث دیگر برای رسیدگی به نیازهای تجاری شما استفاده می کند. گردش کار پروپوزال شما نباید متقابل از آن ابزارها باشد. آنها باید برای خودکارسازی فرآیندهای اضافی و افزایش کارایی کلی یکپارچه شوند.

تعیین کنید که آیا نیاز دارید نرم افزار پیشنهادی خود را با Salesforce، Slack، MailChimp یا برنامه دیگری متصل کنید. سپس، صفحات برنامه ها و ادغام ها را مرور کنید. در حالی که همه راه‌حل‌های نرم‌افزار پیشنهادی معمولاً با یک API قوی ارائه می‌شوند، می‌توانید با استفاده از ادغام‌های از پیش ساخته شده، مقداری از ساعت‌ها و هزینه‌های توسعه را برای خود ذخیره کنید. ادغام بیشتر معمولاً نشانه خوبی است و نشان می دهد که شرکت نرم افزاری متعهد به توسعه و پشتیبانی مداوم است.

قالب ها

بسیاری از راه‌حل‌های نرم‌افزار پیشنهادی آنلاین به صنایع و جایگاه‌های خاص ارائه می‌شوند. بسیاری از آنها برای حمایت از تقاضا برای خدمات دیجیتال مانند توسعه وب و مارکتینگ توسعه یافته اند. با این حال، دیگران دارای پایگاه های مشتری و تخصص در صنایعی مانند ساخت و ساز، آموزش، خدمات مالی و مراقبت های بهداشتی هستند. این در هنگام ایجاد بخش های قانونی مانند محدوده کار و توافق بسیار مفید است.

برای یافتن ارائه دهنده ای که دارای طیف گسترده ای از دارایی های مختلف است، گالری های الگو را مرور کنید. حتی اگر آنها «ویژه صنعت» نباشند، می‌توانید در طراحی، ساختارهای قیمت‌گذاری، قانونی و سایر اجزاء الهام بگیرید. هرچه کمتر بتوانید چرخ را دوباره اختراع کنید بهتر است. بهترین ارائه دهندگان به شما این امکان را می دهند که یک قالب را به سرعت بوت استرپ و تکه تکه کنید تا مجبور نباشید درگیر طراحی و توسعه سفارشی شوید.

قیمت گذاری و مقیاس پذیری

یافتن نرم‌افزار پیشنهادی که طرح‌های مقیاس‌پذیر را ارائه می‌دهد، به‌ویژه برای تیم‌های فروش بزرگ‌تر و کسب‌وکارهایی که به سرعت در حال رشد هستند، مهم است. اکثر راه‌حل‌های نرم‌افزار پروپوزال دارای محدودیت تعداد صندلی‌های کاربر و پیشنهادات باز هستند که می‌توانید در خیابان داشته باشید. این می تواند برای مشاغلی که تعداد زیادی پیشنهاد ارسال می کنند، مقرون به صرفه باشد. اگرچه می‌توانید با راه‌اندازی فرآیندی برای بایگانی کردن پیشنهادات باز پس از یک دوره زمانی معین، این موضوع را حل کنید. همچنین بهانه خوبی برای بازگشت به مشتری یا مشتری و ترغیب آنها به حرکت رو به جلو است.

مقیاس پذیری همچنین به انواع اسنادی که می خواهید ارسال کنید مربوط می شود. اگر به یک راه حل مدیریت اسناد همه کاره فکر می کنید، به جداول قیمت گذاری طبقه بندی شده دقت کنید. چه چیزی در برنامه های خاص گنجانده شده است و شامل چه مواردی نمی شود؟ شما نمی خواهید در سناریویی قرار بگیرید که در آن شروع به ارسال پیشنهادات می کنید، بلکه می خواهید قراردادها را نیز ارسال کنید و باید ابزار شخص ثالث دیگری (پول بیشتر) اضافه کنید.

بهترین نرم افزار مدیریت پروپوزال چیست؟

نرم افزار پروپوزال آنلاین ابزاری فوق العاده ارزشمند برای انواع مشاغل است. نرم افزارهایی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم همگی نسبتاً قوی هستند و قیمت رقابتی ارائه می دهند.

در پایان، همه چیز به قابلیت استفاده و هزینه بستگی دارد. پس از همه، مارکتینگ و فروش همه چیز در مورد بازگشت سرمایه است. ما همه ارائه دهندگان این لیست را آزمایش کرده ایم و دریافته ایم که Better Proposals بهترین نرم افزار مدیریت پروپوزال آنلاین است. راه اندازی یک اکانت کاربری و ارسال اولین پیشنهاد کمتر از یک ساعت طول می کشد. همچنین، API انعطاف‌پذیر و ادغام‌های از پیش ساخته شده آن‌ها، راه‌اندازی جریان‌های کاری اتوماسیون پیشنهاد شما را آسان می‌کند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت