افرادی که قصد پرداخت برای بلیط بازی های FIFA را دارند بایستی در نظر داشته باشند که پرداخت بلیط‌ های تخصیص‌ یافته در طول دومین دوره قرعه‌ کشی فروش، که به صورت انتخاب تصادفی پیگیری شدند و همچنین در 28 آوریل 2022 زمان آن ها به پایان رسید، دیگر پذیرفته نمی‌شود. خرید بلیط جام جهانی 2022 قطر با اول پرداخت ممکن خواهد بود.

همه متقاضیان بلیط موفق و نیمه موفق تا 17 ژوئن 2022 تا ساعت 11:00 CEST و ساعت 12 به وقت دوحه این فرصت را داشتند که بلیط های اختصاص داده شده خود را پرداخت کنند.

اگر هواداران نتوانند برای هر یک از بلیط های اختصاص داده شده خود پرداخت موفق انجام دهند، درخواست بلیط آنها به طور کامل لغو می شود، و همچنین بلیط های مذکور به آن ها تخصیص نمی یابد و برای استفاده متقاضی، بلیط در دسترس نخواهد بود.

پست های مرتبط
معرفی 6 مورد از وب سایت های عکس های هنری
سایت های عکس های هنری

چه مبتدی باشید و چه فقط به نقطه ی خلاقانه ی خود دست یافته اید، در این مقاله به معرفی بیشتر بخوانید

خرید اکانت kwfinder | پرداخت در سایت kwfinder
خرید اکانت kwfinder

اکانت kwfinder یکی از بهترین ابزارهای تحقیق کلمه کلیدی می باشد. با خرید اکانت kwfinder این امکان برای شما فراهم بیشتر بخوانید

اخبار جدید در زمینه ی خرید بلیط حاکی از آن است که از 5 ژوئیه 2022 در ساعت 11:00CEST و ساعت 12 به وقت دوحه تا 16 اوت 2022 در ساعت 11:00CEST و ساعت 12 به وقت دوحه، هواداران می توانند دوباره برای دریافت بلیط جام جهانی فوتبال قطر 2022 اقدام کنند.

بلیط ها بر اساس در دسترس بودن و بر اساس اولویت، تخصیص داده می شوند و متقاضیان می توانند در طول کل دوره فروش، در هر زمانی بلیط را به صورت آنلاین خریداری کنند.

لازم است بدانید که خرید بلیط به عنوان یک تراکنش بلادرنگ پردازش می شود همچنین بلیط ها پس از دریافت وجه مستقیماً به متقاضیان بلیط اختصاص داده می شوند و بلافاصله ایمیل تأیید نیز توسط افراد دریافت می شود.

به هواداران فوتبال توصیه می کنیم به محض باز شدن این دوره فروش درخواست خود را مبنی بر خرید بلیط در تاریخ 5 ژوئیه ساعت 11:00 CEST و ساعت 12:00 به وقت دوحه ارسال کنند، زیرا از آن جایی که می توان به راحتی این مورد را پیش بینی کرد، بلیط ها احتمالاً به سرعت فروخته می شوند.
همانطور که می دانید می توانید درخواست خود مبنی بر پرداخت بلیط مد نظر خود را از طریق مجموعه اول پرداخت به ثبت برسانید. تیم حرفه ای سایت اول پرداخت مانند دوره های پیش تمام تلاش خود را جهت پرداخت به موقع درخواست شما، به کار می گیرد. همچنین لازم به ذکر است که پرداخت های شما از طریق درگاه ویزا کارت و مستر به سرعت پیگیری می شوند.

خرید بلیط جام جهانی 2022 قطر

منبع: fifa

امتیاز 5/5 - از 6 رای
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

دیدگاه اول

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید