Minecraft یکی از بهترین بازی‌هایی است که تاکنون ساخته شده است و میلیون‌ها طرفدار در سراسر جهان دارد. اگرچه این بازی به خودی خود سرگرم کننده و جذاب است، اما بسته‌های مختلفی از افزودنی‌های Minecraft وجود دارد که بازی را برای کاربران بسیار جذاب‌تر می‌کند. این مود‌ها، افزونه‌های جدید و زیادی به بازی اضافه می‌کنند و می‌توانند برای بهبود جذابیت بصری مورد استفاده قرار بگیرند. آنها می‌توانند گرافیک اصلی بازی را با اضافه کردن بافت‌های جدید، سایه‌ها و نقشه‌های جدید بهبود ببخشند. همچنین بخش داستانی بازی هم توسعه یافته است که به گسترش جهان Minecraft کمک می‌کند. در ادامه به معرفی بهترین مود های ماینکرافت می‌پردازیم

این افزونه‌ها توسط توسعه دهندگان با استفاده از کد بازی ساخته شده‌اند که ثبات زیادی در بازی ایجاد می‌کند. وقتی صحبت از بازی Minecraft می‌شود، همه ما نوع گرافیک آن را می‌دانیم. شیوه نمایش تصویر bitmap که بازی از آن استفاده می‌کند، آن را بسیار متفاوت‌تر از بازی‌های دیگر کرده و باعث منحصر به فرد شدن و جذابیت آن شده است. از عمده دلایل جذب طرفداران جدید گرافیک bitmap است.

مود‌های نرم افزاری Minecraft به شما کمک می‌کند تا عناصر بیش‌تری به کیفیت تصویر اضافه کنید. شما می‌توانید نسخه پرمیوم بسته‌های ساخته شده توسط استودیو‌های رسمی توسعه دهنده را خریداری کرده و استفاده کنید.

اگر می‌خواهید یک مود به بازی Minecraft خود اضافه کنید، گزینه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید انتخاب کنید. در صورتی که به تازگی شروع به بازی کرده باشید، شاید تشخیص بهترین مود برای شما ممکن نباشد. ما لیستی از بهترین مود‌های موجود برای Minecraft را برای شما آورده‌ایم که می‌توانید استفاده کنید.

معرفی بهترین مود های ماینکرافت

بیایید نگاهی به برخی از آنها بیندازیم، در زیر لیستی از بهترین مود های ماینکرافت آماده کرده‌ایم.

Sphax PureBDCraft x128

1 معرفی بهترین مود های ماینکرافت برای نصب کردن

این بسته از جدید‌‌ترین مود‌های موجود برای Minecraft است. وقتی صحبت از گرافیک بازی می‌شود، هیچ بسته‌ی مود بهتری از این وجود ندارد که بتواند بازی را تقویت کند. با استفاده از گرافیک و رنگ‌های جدید، تمام بافت‌ها و شخصیت‌های بازی را متحول خواهد کرد. باعث می‌شود بازی بسیار پر رنگ‌تر شده و بسیاری از طرح‌های هنری جدید به بازی اضافه شود. این بسته با توجه به جزئیات کوچک ایجاد شده است، اطمینان داشته باشید که هر عنصر، از بلوک گرفته تا شخصیت، با جزئیات کامل ساخته شده است. این مود باعث می‌شود تجربه کاربر در حین انجام بازی تغییر کند زیرا بازی را جذاب‌تر می‌کند.

Ovo’s Rustic Resource Pack

2 معرفی بهترین مود های ماینکرافت برای نصب کردن

یکی از محبوب‌ترین مود‌های بازی است که مدت زمان زیادی است که مورد استفاده قرار می‌گیرد. از زمان انتشار نسخه بتا این بازی مورد استفاده قرار گرفته است. بسیاری از عناصر سبک فانتزی و روستایی را به بازی اضافه می‌کند. همچنین شاهد افزایش وضوح تصویر نسبت به نسخه اصلی و افزایش کیفیت در عناصری مانند سنگفرش، چوب و خاک خواهید بود. این مود یک انتخاب عالی برای بازیکنانی است که بازی‌های فانتزی انجام داده اند و می‌خواهند کمی از همان را در Minecraft تجربه کنند.

Pack Jolicraft Texture

3 معرفی بهترین مود های ماینکرافت برای نصب کردن

اگر می‌خواهید بازی را کاملاً نوسازی کنید و تمام بافت‌های پیش فرض بازی را تغییر دهید، Jolicraft mod این کار را برای شما انجام می‌دهد. این مود باعث تغییر بافت در کل بازی می‌‌شود و آن را خوش رنگ‌تر و جذاب‌تر نشان می‌دهد. محیط بازی بسیار پر جنب و جوش‌تر و بدون تغییر در گیم پلی خواهد بود. این مود توسط بسیاری از گیمر‌ها استفاده شده است و ظاهر بهتری به بازی می‌بخشد.

JohnSmith

4 معرفی بهترین مود های ماینکرافت برای نصب کردن

این مود یکی از محبوب‌ترین مود‌های Minecraft است و مدت هاست که با محبوبیت از سوی گیمر‌ها استقبال می‌شود. قابل تنظیم است و عناصر مختلف بسیاری را به بازی وارد می‌کند، مانند اسکلت‌هایی با ظاهر خزنده، صخره‌های و زمین‌های جدید. اگر به دنبال تجربه جدید در بازی هستید می‌توانید این مود را امتحان کنید.

LIIE’s Resource Pack

5 معرفی بهترین مود های ماینکرافت برای نصب کردن

یکی از منحصر به فرد‌ترین مود‌هایی است که برای Minecraft پیدا خواهید کرد. می‌توانید با اضافه کردن وسایل و عناصر جدید به بازی یک تجربه خاص داشته باشید. مجموعه‌ای از رنگ‌ها و بافت‌های مشخص برای هر شخصیت اضافه می‌کند. با استفاده از سایه‌ها، رنگ عناصر واضح‌تر به نظر می‌رسد. نه تنها شخصیت‌ها، بلکه تأثیر و سایه آن بر روی عناصر طبیعی مانند چمن، خاک و سایر اشیا نیز قابل مشاهده است. تغییرات گرافیکی بسیار سبک هستند و تاثیری بر عملکرد گیم پلی Minecraft ندارند.

OCD Texture Book

6 معرفی بهترین مود های ماینکرافت برای نصب کردن

یکی از بسته‌های مود Minecraft است که برای بازیکنان قدیمی باز ساخته شده است. با نصب این مود می‌توانید مانند گذشته از گرافیک دو بعدی بازی لذت ببرید. این بسته مود شامل هیچ گونه گرافیک پیشرفته، کنتراست بالا، سر و صدای زیاد و… نیست. از همان پایه پیکسلی بازی برای گرافیک استفاده می‌کند اما ظاهر بصری آن‌ها را افزایش می‌دهد.

افزودن راس به بلوک‌های پیکسلی، حذف لبه‌های خشن و افزودن سطح صاف به گرافیک پیکسلی کاری است که این بسته مود انجام می‌دهد. اگر گرافیک اصلی بازی را دوست دارید و می‌خواهید بدون هیچ تغییر عمده‌ای آن را بازی کنید این مود مخصوص شماست.

Conquest 32×32 Resource Pack

یکی از بسته‌های بسیار محبوب مود Minecraft است که می‌تواند جذابیت بصری بازی را تغییر دهد. اگر تا به حال بازی‌هایی مانند Elder Scrolls یا Skyrim را بازی کرده‌اید، آن‌ها یک مجموعه گرافیکی کاملاً متفاوت دارند که حس و حال و عناصر قرون وسطایی را به ارمغان می‌آورد. این مد برای Minecraft به طور خاص طراحی شده است. این مود باعث می‌شود گرافیک کل بازی به دوره قرون وسطایی تغییر یافته و وضوح تصویر افزایش پیدا کند.

بهترین قسمت در مورد بسته این است که علاوه بر تمام بهبود‌هایی که بر گرافیک دارد، تاثیری بر عملکرد بازی نمی‌گذارد. با افزودن این مود، کاربر می‌تواند تصویر واضح و واقع بینانه‌تری از سنگ و چوب داشته باشد. این مود بیشتر مناسب آخرین نسخه بازی Minecraft است و برای بازیکنانی که به دنبال ساختن یک قلعه یا دهکده قرون وسطایی در بازی خود هستند، یک گزینه عالی است.

Default 3D Recourse Pack

8 معرفی بهترین مود های ماینکرافت برای نصب کردن

وقتی ما در مورد بهترین بسته‌های مود Minecraft صحبت می‌کنیم، مطمئنا نمی‌توانید این مورد را از لیست خارج کنید. به طور خاص برای نسخه جدید‌تر بازی طراحی شده است، می تواند بسیاری از جلوه‌ها و عناصر سه بعدی را به نسخه اصلی اضافه کند. با استفاده از بافت‌های اصلی بازی، مود لبه‌های دقیق را به تمام عناصر اضافه می‌کند. با افزودن چند جلوه ویژه، تجربه واقع بینانه‌تری به عناصر می‌بخشد. اگر می‌خواهید نسخه اصلی بازی را اجرا کنید، این مود بهترین انتخاب شما خواهد بود.

Modern HD PACK 64×64

9 معرفی بهترین مود های ماینکرافت برای نصب کردن

همانطور که از نامش پیداست، این یک بسته مود برای افزودن عناصر مدرن‌تر به بازی، ایجاد شده است. در بازی Minecraft همه چیز در مورد ساخت و ایجاد است، و اگر شما از معماری مدرن در بازی غافل شده‌اید، پس این یکی از بهترین بسته‌های مود Minecraft برای شما است. معماری و ساختار مدرن را به بازی Minecraft شما اضافه می‌کند و گرافیک پیشرفته‌ای را در مقایسه با نسخه اصلی ارائه می‌دهد. این مود به طور خاص برای اضافه کردن چشم انداز مدرن به گرافیک سبک bitmap ساخته شده است.

SCC Photo Realistic Universe Resource Pack

10 معرفی بهترین مود های ماینکرافت برای نصب کردن

این مد برای مجموعه خاصی از گیمر‌ها با استفاده از یک رایانه شخصی پیشرفته برای بازی Minecraft ایجاد شده است. مود وضوح بازی و گرافیک را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود هر عنصر واضح‌‌تر باشد. وقتی صحبت از بهترین مود‌های افزایش کیفیت گرافیکی بازی می‌شود، این مود در بالای لیست قرار دارد. با این حال، شما باید از یک سیستم بازی سطح بالا برخوردار باشید تا بتوانید از این مود استفاده کنید و لذت ببرید.

حال که با بهترین مود های ماینکرافت آشنا شدید می‌توانید از خدمات سایت اول پرداخت استفاده کنید.

2 نظرات

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید