Google Play Pass

Google Play Pass : دسترسی به اپلیکیشن های پولی با ماهانه ۲ دلار

زمان مطالعه 3 دقیقه

گوگل دیروز سرویس Google Play Pass را معرفی کرد؛ یک سرویس اشتراکی که دسترسی به اپلیکیشن و بازی های اندروید را باز می کند. می توانید با استفاده از آن تنها با پرداخت نهایتا 5 دلار در ماه اپلیکیشن های مورد نظر خود را استفاده کنید. این سرویس برای سال ها در دست ساخت بوده و گوگل می گوید که امیدوار است بتواند به این طریق به تعداد کاربر بیشتری دست پیدا کند. برای آشنایی با این سرویس با اول پرداخت همراه باشید.

اپلیکیشن های باز شده کدامند؟

اپلیکیشن و بازی های اندرویدی که از طریق Play Pass باز می شوند، بدون تبلیغات، پرداخت درون برنامه ای و سایر هزینه هاست. مواردی که می بایست برای آن ها پول پرداخت می کردید، به رایگان قبال دانلود می شوند و اپلیکیشن هایی هم که از قبل رایگان بوده اند بدون هر گونه تبلیغات درون برنامه ای در دسترس شما خواهد بود. شما فقط یک مبلغی را به صورت ماهیانه پرداخت می کنید تا بتوانید اپلیکیشن ها را بدون هرگونه محدودیتی استفاده کنید.

چه اپلیکیشن ها و بازی هایی در Play Pass هستند؟

حدود 350 اپلیکیشن و بازی در حال حاضر در این سرویس پوشش داده می شود و در این سرویس برخی از عناوین معروف از جمله :
Terraria (معمولا 4.99 دلار), Monument Valley (3.99 دلار), Risk و Star Wars: Knights of the Old Republic ( 9.99 دلار). Lesser شامل: LIMBO ($4.99), Lichtspeer (3.99 دلار), Mini Metro ($.99), و Old Man’s Journey (4.99 دلار) وجود دارد.
ولی فرق این سرویس با سرویس مشابه در اپل این است که علاوه بر اپلیکیشن های سرگرمی، اپلیکیشن های کاربردی نیز در لیست وجود دارد.

 Google Play Pass
Google Play Pass

آیا عناوین دیگری هم در کار است؟

گوگل محتوا و عناوین جدید را به صورت ماهانه به Play Pass اضافه می کند.

چگونه می شود از Play Pass استفاده کرد؟

علاوه بر تبلیغات این سرویس، در اپلیکیشن Google Play، عبارت “Play Pass” در منوی ناوبری وجود دارد. پس از این که در این سرویس ثبت نام کنید، یک نوار به پایین اپلیکیشن Play Store شما اضافه می شود و اپلیکیشن هایی که در بستر این سرویس ارائه می شود، برای شما قابل مشاهده است. در صورتی که اپلیکیشنی که در حال مشاهده آن در پلی استور هستید، جزو این سرویس باشد یک آیکون برای تایید موضوع در کنار صفحه به نمایش در می آید.

هزینه خرید Play Pass چقدر است؟

هزینه این سرویس ماهانه 4.99 دلار است و می توانید این سرویس را بین 5 نفر دیگر به اشتراک بگذارید. اما در صورتی که پیش از 19 مهرماه این سرویس را تهیه کنید برای بار اول 1.99 دلار می پردازید.

جالب است بدانید که دولپر هایی که اپلیکیشن پولی در پلی استور منتشر می کنند بر اساس میزان زمانی که کاربر در اپلیکیشن آن ها صرف می کند، مبلغی را از گوگل دریافت می کنند و در این طرح آن ها متضرر نمی شوند.

 Google Play Pass
Google Play Pass

خدمات اول پرداخت

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

امتیاز 5/5 - از 3 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT