اینترنت مملو از فرصت هایی است که می توانید خودتان، کسب و کار خود را ایجاد کرده و با دیگران ارتباط برقرار کنید. ما معتقدیم که وب سایت‌ها بهترین مکان ممکن برایساخت کسب و کار در خانه هستند. آنها قابل حمل هستند (شما مالک آنها هستید و آنها را کنترل می‌کنید، بر خلاف مالکیت رسانه‌های اجتماعی)، می‌توانید از آنها برای بیان خود به هر سبکی که مناسب می‌دانید استفاده کنید و ماندگاری آنها بر اساس بازار سهام یا شرکت خاصی نیست. در ادامه به سایت Only domains می‌پردازیم.

سایت Only domains و خدمات آن

02 خرید دامنه و هاست از سایت Only domains

OnlyDomains که در سال ۲۰۰۹ تأسیس شد، این شرکت نیوزلندی یکی از بهترین ارائه دهنده‌های دامنه و هاست است. همچنین خدمات دیگری نیز ارائه می‌دهد مانند:

  • WordPress Hosting
  • Website Builder
  • Professional Emai
  • SSL

به صورت کلی دامنه و هاست سایت Only domains قیمت بسیار مناسبی دارد، این سایت دامنه‌های COM را با قیمت ۱۰ دلار در سال به فروش می‌رساند. همچنین Only domains دارای ۳ سرویس هاستینگ است:

  • سرویس Kiwi: قیمت ۲/۹۹ دلار در ماه، پهنای باند نامحدود، ۳۰ گیگ فضای وب، SSL مجانی، ۵۰ اکانت ایمیل، Cpanel.
  • سرویس Kea: قیمت ۹/۹۹ دلار در ماه، پهنای باند نامحدود، ۱۰۰ گیگ فضای وب، SSL مجانی، اکانت ایمیل نا محدود، پشتیبانی از ۴ وب سایت، Cpanel.
  • سرویس Kakapo: قیمت ۱۷/۹۹ دلار در ماه، پهنای باند نامحدود، گیگ فضای وب نامحدود، SSL مجانی، اکانت ایمیل نامحدود، پشتیبانی از ۴ وب سایت، Cpanel.

آموزش خرید هاست

OnlyDomains کارت‌های Visa ،MasterCard و American Express را می‌پذیرد. آن‌ها همچنین از پرداخت‌های PayPal ،ApplePay و Google Pay پشتیبانی می‌کنند.

۱. برای خرید اول وارد سایت شوید و ثبت نام کنید.

۲. وارد این لینک شوید، به قسمت پایین رفته و مکان هاست خود را انتخاب کنید.

03 خرید دامنه و هاست از سایت Only domains

۳. بعد از آن از ۳ سرویس هاست (که در بالا معرفی کردیم) یکی را انتخاب کنید و بر روی گزینه‌ی Buy کلیک کنید.

1 خرید دامنه و هاست از سایت Only domains

۴. در این قسمت اطلاعات خواسته شده را بنویسید و بر روی گزینه‌ی Continue کلیک کنید.

۵. در قسمت Shopping cart نوع پرداخت را انتخاب کرده و پرداخت را انجام دهید.

حال که با سایت Only domains و خدمات آن آشنا شدید، اگر قصد خرید داشتید می‌توانید از خدمات خرید با پی پال سایت اول پرداخت استفاده کنید.

خرید با پی پال

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید