سایت PayPro Global به صورت کلی در زمینه‌ی ارائه خدمات پشتیبانی و حسابداری کار می‌کند. ولی این تنها کار PayPro Global نیست. شما با رفتن به قسمت استور سایت می‌توانید تعداد زیادی نرم افزار در زمینه‌های مختلف از جمله: OFFICE TOOLS ،Security ،PROGRAMMING و BUSINESS SOFTWARE پیدا کنید. در ادامه به آموزش خرید لایسنس نرم افزار از استور سایت PayPro Global می‌پردازیم.

آموزش خرید از فروشگاه سایت PayPro Global

خرید از فروشگاه سایت PayPro Global بسیار آسان است، برای خرید طبق دستور العامل زیر پیش بروید:

پست های مرتبط
خرید ریالی از وب سایت 3DOcean با استفاده از خدمات پی پال
خرید از وب سایت 3DOcean

3DOcean یکی دیگر از سایت های زیر مجموعه Envato Market است. 3DOcean وب سایتی است جهت فروش بهترین فایل ها برای ساخت گرافیک بازی های بیشتر بخوانید

آموزش های تجارتی در سایت skillcrush وپرداخت با پی پال
سایت skillcrush

شاید تا الان برای بسیاری از ما اتفاق افتاده باشید که تصمیم گرفته باشیم تجارتی را آغاز کنیم. در ابتدا بیشتر بخوانید

1 آموزش خرید لایسنس نرم افزار از استور سایت PayPro Global

۱. وارد سایت payproglobal شوید.

۲. بر روی گزینه‌ی Store در نوار بالای سایت کلیک کنید.

۳. شما وارد بخش فروش نرم افزار شده‌اید، در بخش Search می‌توانید نام محصول مورد نظر خود را جستجو کنید.

۴. وقتی که نرم افزار مورد نظر خود را پیدا کردید بر روی گزینه‌ی Buy Now کلیک کنید.

۵. وارد صفحه‌ی پرداخت می‌شوید.

2 آموزش خرید لایسنس نرم افزار از استور سایت PayPro Global

۶. این سایت نیاز به ثبت نام ندارد، در قسمت پرداخت مشخصات را پر کنید در سمت راست نوع پرداخت خود را انتخاب کنید. (سایت دارای چندین روش پرداخت می‌باشد.)

۷. با تغییر Ip شما می‌توانید از روش های پرداخت دیگر استفاده کنید، برای مثال با Ip روسیه یا لهستان، پرداخت با وب مانی نیز صورت می‌گیرد.

۸. برای پرداخت بر روی Submit Order کلیک کنید.

بهترین نرم افزار‌های PayPro Global

Recovery Toolbox Outlook Express

01 آموزش خرید لایسنس نرم افزار از استور سایت PayPro Global

Recovery Toolbox یک ابزار بازیابی ایمیل است. اگر ایمیل‌های شما به دلیل فعالیت‌های نادرست، ویروس‌ها یا سایر مشکلات آسیب دیده باشند، Recovery Toolbox آن را به راحتی تعمیر می‌کند. Recovery Toolbox سریع‌ترین سرویس بازیابی ایمیل است که می‌توانید پیدا کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این ابزار، نسخه رایگان نرم افزار تعمیر Outlook Express را دریافت و تست کنید.

Photo Print Pilot

02 آموزش خرید لایسنس نرم افزار از استور سایت PayPro Global

Photo Print Pilot یک نرم افزار پرینت خودکار برای پرینتر‌های خانگی است.

Photo Print Pilot این امکان را به شما می‌دهد تا برای چاپ تصاویر از پوشه های مختلف استفاده کنید. همچنین به شما اجازه می‌دهد در قاب‌های مختلف به آسانی پرینت بگیرید.

شما می‌توانید ترکیب عکس را قبل از چاپ تنظیم کرده و فقط ناحیه انتخاب شده تصویر را چاپ کنید. این برنامه از فرمت‌های گرافیکی زیر پشتیبانی می‌کند: BMP ،GIF ،JPEG ،PNG TIFF.

ما مطمئن هستیم که Photo Print Pilot یک راه حل ساده و مفید برای افرادی است که تعداد زیادی عکس گرافیکی چاپ می‌کنند. این امکان را به شما می‌دهد تا تعداد زیادی از تصاویر مختلف را در یک صفحه بدون نیاز به بارگذاری مجدد صفحه در چاپگر برای هر یک از آنها چاپ کنید.

Key Remapper

03 آموزش خرید لایسنس نرم افزار از استور سایت PayPro Global

در نظر گرفته شده برای تغییر کلیدها و دکمه‌های ماوس Key Remapper به شما امکان می‌دهد: که دکمه‌های کیبورد و موس خود را شخصی سازی کنید برای مثال حتی شما می‌توانید دکمه‌های موس را بر روی کیبرد استفاده کنید.این برنامه به شما امکان تغییرات دکمه‌های ترکیبی مانند: Ctrl + C و دیگر دکمه‌های ترکیبی را می‌دهد. همنچنین شما می‌توانید میانبر‌های دیگری را برای خود بسازید.

حال که سایت PayPro Global و نحوه‌ی خرید از آن را دریافتید، اگر قصد خرید از این سایت را دارید می‌توانید از خدمات خرید با پی پال، خرید با وب مانی و خرید با ویزا کارت سایت اول پرداخت استفاده کنید.

خرید با پی پال

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید