2 تجربه کسب درآمد از توکن های جدید و ناشناس

تجربه کسب درآمد از توکن های جدید و ناشناس

زمان مطالعه 5 دقیقه

به عنوان یک توسعه دهنده کنجکاو که همیشه سعی می‌کند بازار، به ویژه بازار رمز ارز، را گاه به گاه شکست دهد، ایده‌های نسبتاً دیوانه کننده‌ای به ذهنم می‌رسد. در ادامه این مقاله به کسب درآمد از توکن های جدید و ناشناس از زبان گروه Hazel Project از سایت Medium می‌پردازیم.

کسب درآمد از توکن های جدید کلاهبرداری

1 تجربه کسب درآمد از توکن های جدید و ناشناس

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چند توکن ERC-20 در بلاک چین اتریوم منتشر شده است؟

حدود ۴۵۰،۰۰۰ [منبع: https://etherscan.io/tokens] توکن وجود دارد. اگر فرض کنیم که علاقه به انتشار توکن‌های جدید در طول ۵ سال از وجود اتریوم تغییر نکرده است، این بدان معناست که روزانه حدود ۲۵۰ توکن ERC-20 منتشر می‌شود که رقم امیدوار کننده‌ای برای ایده من است.

اگر روزانه حدود ۲۵۰ توکن جدید ERC-20 منتشر می‌شود، باید حداقل تعدادی از آنها وجود داشته باشد که مستقیماً در مبادلات غیرمتمرکز (مانند Uniswap ،SushiSwap و غیره) مبادله می‌شود که می‌توانم آنها را اسکن کرده و فقط خریداری کنم. چند ثانیه پس از تامین نقدینگی به این ترتیب، من اساساً قصد داشتم که توکن‌ها را قبل از هر شخص دیگری به دست آورم و اگر قرار بود این توکن فقط در آن مجموعه نقدینگی معامله شود، سود تقریباً قطعی بود و بزرگ‌ترین ضرر احتمالی که ممکن است رخ دهد ۲ برابر هزینه مبادله است.

ساختن سیستم پیش بینی شده از ابتدا بسیار آسان بود، اما در آن دوره کمی تحت فشار بودم تصمیم گرفتم اینترنت را برای چیزی مشابه بررسی کنم. من راه حل دقیقی پیدا نکردم، اما یک وب سایت وجود داشت که لیست منابع جدید نقدینگیUniswap را لیست کرده بود. تنها کاری که باید انجام می‌دادم این بود که یک اسکریپت اتوماسیون ساده بنویسم که وب سایت را برای لیست‌های جدید بررسی کند و بخشی از ETH را با توکن مورد نظر عوض کند. چند ساعت بعد من کل تنظیمات را آماده کردم، آن را شروع کردم و به ورزشگاه رفتم. وقتی برگشتم، نمی‌توانستم آنچه را دیدم باور کنم، رباتی که نوشتم قبلاً ۶ توکن با حدود ۴۰۰ دلار آمریکا خریداری کرده بود و برخی از آنها قبلاً از قیمت بسیار بالاتری برخوردار بودند (۲ تا ۱۸ برابر).

 کلاهبرداری در زمینه‌ی توکن‌های ناشناس

4 تجربه کسب درآمد از توکن های جدید و ناشناس

وقت نقد شدن است! اما غافلگیری، تعجب، وقتی سعی کردم اولین نشانه را به ETH برگردانم، Uniswap خطایی ایجاد کرد. دوباره امتحان کردم، همان خطا “مشکلی در کد خروجی وجود دارد”. اوه عزیز، توسعه دهندگان حتماً اشتباه کرده‌اند. من سعی کردم یک رمز دیگر را با بازگشت مثبت عوض کنم، همان داستان. من سعی کردم ۴ توکن دیگر را با همان نتیجه عوض کنم.

هر ۶ توکن یک خط کد مشابه با ارورهای Transfer ،TransferFrom و MultiTransfer نشان می‌داد:

(msg.sender == _owner، “! owner”)؛

در آن لحظه به دلایلی احساس اعتماد به نفس بیش از حد کردم و گفتم، خوب، نگران نباشید، من قراردادهای هوشمند را بعداً در آن روز می‌خوانم و مطمئناً اشکالی پیدا می‌کنم که به من اجازه می‌دهد توکن‌ها را به توسعه دهندگان بفروشم.

آیا موفق شدم اشکالی پیدا کنم؟ من نیازی نداشتم، وقتی برگشتم، حدود ۶ ساعت بعد، منابع نقدینگی قبلاً تمام شده بود، با من بازی کردم، صاحبان نقدینگی خود را پس گرفتند و با موفقیت با پول من کار کردند و پول بسیار بیشتری از سایر قربانیان برداشتند، متوسط ​​ارزش بازار این توکن ۲ میلیون دلار بود.

چیزی که درست نیست و من باید آن را بررسی کنم این است که چرا DexTools هنوز یک هفته پس از برداشتن نقدینگی مقدار زیادی از WETH و یکی از ۶ توکن را نشان می‌دهد.

دو تصویر بعدی این اختلاف را نشان می‌دهد. من جزئیات توکن جعلی را سانسور کردم زیرا برای جعل هویت یک پروژه محبوب طراحی شده بود که در حال حاضر یکی از ۱۰۰ توکن برتر در coinmarketcap.com است.

01 تجربه کسب درآمد از توکن های جدید و ناشناس

02 تجربه کسب درآمد از توکن های جدید و ناشناس

ایجاد توکن‌های جدید

3 تجربه کسب درآمد از توکن های جدید و ناشناس

در این مرحله من تصمیم گرفتم که ربات را از انجام خریدهای دیگر بازدارم و تمرکزم را روی ایجاد یک توکن تغییر دهم. در حال حاضر اعتقاد من این بود که چنین ربات‌هایی به محض ایجاد منابع نقدینگی جدید در حال خرید هستند، وگرنه چرا چنین توکن‌هایی وجود دارد؟ برخی معتقدند که آنها سعی در کلاهبرداری از افراد داشته‌اند، اما چند نفر را می‌توانید متقاعد کنید که در کمتر از یک روز یک توکن ناشناخته بخرند.

برای صرفه جویی در هزینه‌ها، تصمیم گرفتم سکه‌ای را در Binance Smart Chain ایجاد کنم. من مضطرب بودم تا بدانم چه اتفاقی قرار است بیفتد و همچنین توسط برنامه سازهای توکن که می‌توانید از آنها برای ایجاد یک توکن در چند ثانیه استفاده کنید، بسیار علاقه مند شدم، تصمیم گرفتم از چنین سرویسی استفاده کنم، اما جزئیات این داستان در مقاله‌ی دیگری ارائه خواهد شد.

پس از قرار دادن توکن من در BSC، تصمیم گرفتم مقدار ضرب شده را با ۰/۶ BNB در PancakeSwap جفت کنم. چند ثانیه پس از دریافت تأیید سپرده نقدینگی، مبادله BNB اجرا شد. این معامله از آدرسی انجام شد که بیش از ۴۰ توکن داشت که من حتی نام آنها را نشنیده بودم و بیش از ۱۰۰۰ معامله را در کمتر از ۳۰ روز انجام داد.

03 تجربه کسب درآمد از توکن های جدید و ناشناس

در عرض چند ساعت ۹ آدرس دیگر وجود داشت که توکن من را خریداری کردند. بعضي از آنها مقدار زيادي خريدند و ۵ تا ۱۰ قطعه مساوي پس از اينكه من خودم چند توكن خريدم (در اين آزمايش ۸۰ دلار ديگر از دست دادم) فروختند، آدرس‌هاي ديگر هنوز تا به امروز حفظ شده است. من شخصاً معتقدم که همه این آدرس‌ها ربات هستند زیرا معاملات زیادی را انجام می‌دهند، اکثر آنها با جفت تازه و مقدار کمی BNB وارد می‌شوند.

درآمد از توکن های جدید | نتیجه

5 تجربه کسب درآمد از توکن های جدید و ناشناس

به نظر من به جای ساختن ربات برای تعامل با بلاک چین اتریوم، انجام این کار با بلاک چین با هزینه کم، مانند BSC، منطقی‌تر است.

برای کاهش ریسک به دام انداختن وجوه خود، ایده خوبی این است که مکانیزمی را برای تأیید قرارداد اجرا کنید که توکن‌هایی را که قابل فروش نیستند حذف کند. این می‌تواند یک خرید و فروش ساده کم ارزش قبل از انجام یک خرید مهمتر باشد، در BSC کمتر از ۱ دلار هزینه خواهد داشت یا یک نسخه پیچیده‌تر که کد استحکام قرارداد هوشمند را جمع آوری می‌کند و آزمایش‌های واحدی را انجام می‌دهد که اعتبار آنها را تأیید می‌کند. انتقال و انتقال از روش‌ها، در کنار ضرب و لیست سیاه.

اگر ربات شما بتواند اولین خریدار توکنی باشد که قابل ساخت نیست و توسعه دهندگان نقدینگی خود را از استخر خارج نکنند، ریسک حداقل و صعودی حداکثر خواهد بود.

حال که با تجربه کسب درآمد از توکن های جدید و ناشناس آشنا شدید، می‌توانید از خدمات سایت اول پرداخت استفاده کنید.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه