سه بازی جدید در تلگرام

معرفی سه بازی جدید در تلگرام

زمان مطالعه 2 دقیقه

این خبر به معرفی سه بازی جدید در تلگرام می‌پردازد که با ارائه امکان کسب درآمد غیرفعال از طریق استخراج توکن، در حال جذب کاربران هستند. در این نوع پروژه‌ها، کاربران بدون نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه، می‌توانند با انجام اقدامات ساده‌ای در اپلیکیشن، به طور دوره‌ای (مثلا هر چند ساعت) توکن دریافت کنند.

سه بازی جدید در تلگرام

با توجه به ماهیت نوظهور این پروژه‌ها، ورود زودهنگام می‌تواند در آینده برای کاربران مزایای بیشتری به همراه داشته باشد.

بازی مینرالز (Mineralz)

بازی مینرالز کاربران را قادر می‌سازد تا از طریق اپلیکیشن تلگرام، توکن $MINEZ را استخراج نمایند. این اپلیکیشن که در حال حاضر در مرحله‌ی آزمایش بتا قرار دارد، به تازگی در تاریخ ۱ خرداد راه‌اندازی شده است.

مینرالز به عنوان یک مزرعه‌ی استخراج مجازی طراحی شده که کاربران می‌توانند با توسعه و ارتقای آن، میزان استخراج توکن خود را افزایش دهند. تیم توسعه‌ی این پروژه، نقشه‌ی راهی را منتشر کرده است که شامل برنامه‌هایی برای اهداء توکن، لیست شدن در صرافی‌های معتبر و برگزاری رویدادهای مختلف است.

سه بازی جدید در تلگرام

سه بازی جدید در تلگرام

بازی کلیسای تون (TON Church)

کلیسای تون پروژه‌ای نوآورانه بر بستر تون است که توکن $FAITH را بر اساس مفهوم “میم‌کوین” ارائه می‌دهد. این پروژه تنها در تاریخ ۲۱ اردیبهشت راه‌اندازی شده است.

در اپلیکیشن کلیسای تون کاربران با استخراج توکن $FAITH، ایمان خود به ارز دیجیتال تون کوین را تقویت می‌کنند! تیم توسعه، نقشه‌ی راهی را برای این بازی در نظر گرفته که توسعه‌ی اپلیکیشن، عرضه‌ی NFT و سایر امکانات را شامل می‌شود.

بازی تایم تون (Time TON)

Time TON اکوسیستمی نوآورانه در تلگرام است که به کاربران امکان استخراج توکن $TimeTon را می‌دهد. این پروژه نیز در تاریخ ۱ خرداد راه‌اندازی شده است.

اپلیکیشن Time TON از سادگی خاصی برخوردار است و شامل ساعت‌های هوشمندی می‌شود که با شمارش زمان، به استخراج توکن می‌پردازند. امکان ارتقای این ساعت‌ها برای افزایش کارایی، در این پروژه پیش‌بینی شده است. نقشه‌ی راه تایم تون شامل برنامه‌هایی برای عرضه‌ی NFT، اهداء توکن و سایر رویدادها است.

 

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه