ارز BAT چیست و چه کاربردی دارد. سوالی که این روزها فعالان ارزهای دیجیتال به این موضوع می‌پردازند. در این مقاله هم به به بررسی ارز رمز BAT می‌پردازیم.

چرا بیت کوین از هدف اصلی خود دور شده است؟

بیتکوین مکانیسم پرداخت الکترونیکی غیر متمرکز و ایمن را به ما داد. این ارز جهان را با بلاکچین و ارز رمزپایه آشنا کرد. البته باید اعتراف کرد که بیتکوین به هدف اولیه خود نرسید. در ابتدا قرار بود بیتکوین جایگزین پول‌های کاغذی و کارت‌های اعتباری شود و افراد بتوانند با استفاده از آن خرید کنند، کرایه اتوبوس پرداخت کنند و کارهای مشابهی که با پول انجام می‌شود را انجام بدهند. اما امروزه بیتکوین تبدیل به یک بازار سرمایه گذاری مانند بورس شده است. هدف خریداران بیتکوین ذخیره سرمایه آنها است.

بیتکوین قطع به یقین محبوب‌ترین و پرکاربرد ترین ارز رمزنگاری شده در جهان در حال حاضر است. اما وقتی صحبت از ارز رمزنگاری شده برای استفاده روزمره می‌شود، بازار ارز های رمزپایه رهبر برجسته ای ندارد. تمامی رمزارز ها با افزایش قیمت هایی که دارند تبدیل به کالا می‌شوند و ماهیت ارزی خود را از دست می‌دهند.

ارز رمزنگاری شده که این شکاف را پر کند، به محبوب‌ترین و پر استفاده‌ترین ارز رمزپایه جهان تبدیل خواهد شد. برای سرمایه گذاران باهوش، این یک فرصت فوق العاده جهت سرمایه گذاری و گرفتن بازار است.

ارز BAT چیست ؟

ارز BAT چیست Basic Attention Token

توکن BAT که مخفف ‌Basic Attention Token است، در واقع یک توکن Ethereum می‌باشد. آنچه این توکن را مورد توجه قرار می‌دهد، ادغام آن با یک مرورگر وب متمرکز بر حریم خصوصی است. این مرورگر وب Brave نام دارد و توسط بنیانگذار و توسعه دهنده‌ی مرورگر های Mozilla و Firebox ساخته شده است.

مرورگر Brave چیست؟

 مرورگر Brave حالت امن و محرمانه دارد و با کیف پول رمزنگاری شده یکپارچه است و به کاربران امکان ارسال، دریافت و ذخیره BAT را می‌دهد.

این مرورگر – بلاکچین هیچ گزینه‌ی مشابهی ندارد و اصلا گزینه‌ی دیگری نیست که بخواهیم با آن مقایسه کنیم. مرورگر Brave نه تنها از حریم خصوصی و امنیت بهتری نسبت به مرورگر‌های سنتی برخوردار است، بلکه دارای یک کیف پول رمزنگاری است و کاربران با وبگردی در این مرورگر می‌توانند هزینه عضویت در آن را پرداخت کنند.

مدل تبلیغاتی (Paradigm Shift)

مدل تبلیغات Brave با تمامی تبلیغ‌هایی که تا کنون مشاهده کرده‌اید متفاوت است، در این تبلیغات مشاهده گران هم سهمی از تبلیغات دارند. فلسفه پشت Brave تبادل ارزش و تقسیم عادلانه سود با مردم است. آنها به کاربران احترام می‌گذارند و برای آنها ارزش قائلند. آنها می‌گویند این سود از طریق مردم به دست می‌آید پس آنها هم سهمی در آن دارند.

مرورگر Brave بسته نهایی (آخرین حد پیشرفت) امنیت آنلاین، حریم خصوصی و کیف پول ارز‌های رمزنگاری است. این مرورگر به شما این توانایی را می‌دهد در حین گشت و گذار در اینترنت رمزارز BAT به دست بیاورید. کار با BRAVE ساده است.

آیا این امکانات به اندازه ای کافی است که BAT را تبدیل به رمزارز اینترنت کند؟

رمز ارز اینترنت بایستی مؤلفه‌های زیر را در خود داشته باشد:

  • کار با آن ساده باشد
  • سریع باشد
  • ارزان باشد و تبدیل به یک مکان برای سرمایه گذاری نشود
  • در سراسر جهان مردم امکان دسترسی به آن داشته باشند

جنگ مرورگر ها

جنگ مرورگر‌ها از زمان آغاز اینترنت در حال وقوع است. این جنگ بر سر سلطه به بازار و کنترل بازار جهانی مرورگر است.

اگر کمی در تاریخ سفر کنیم و به اواخر دهه ۲۰۰۰ برگردیم، زمانی که اینترنت اکسپلورر مایکروسافت (IE) تقریبا ۶۰ درصد از سهم بازار مرورگر جهان را تحت سلطه قرار داد.

توجه داشته باشید در عرض کمتر از ده سال است، اینترنت اکسپلورر بازار را به Google Chrome باخت. گوگل کروم اکنون تقریبا ۷۰ درصد سهم بازار مرورگر‌ها را در دست دارد.

امروزه یک جنگ مرورگر نامرئی وجود دارد که در حال حاضر اتفاق می‌افتد. این اتفاق برای Brave هم می‌افتد اکثر مردم آن را درک نمی‌کنند. اجازه بدهید توضیح بدهم.

سهم بازار Brave چیست؟

ارز BAT چیست brave

این یک قضیه رمزآلود است، سهم بازار مرورگر Brave ناشناخته است. پاسخ دادن به این سوال دشوار است. به گفته NetMarketShare، مرورگر Brave دارای سهم بازار ۰/۰۵٪ است. این عدد به شدت ناچیز است.

با توجه به حفظ حریم خصوصی و ماهیت امنیتی مرورگر Brave، این مرورگر خود را پشت مرورگر‌های محبوب دیگر (مانند Chrome و Firefox) پنهان می‌کند و باعث ناشناخته ماندن سهم واقعی آن از بازار می‌شود.

وبسایت Brave سرنخ‌هایی به کاربران می‌دهد. این وبسایت ادعا می‌کند در کل بیش از ۲۰ میلیون کاربر فعال و ۷ میلیون کاربر روزانه فعال دارد.

این اطلاعات در صورتی معتبر هستند که منبع آنها یکی از افراد داخل مجموعه BRAVE باشد، وگرنه این تعداد کاربر و سهم بازار اعلام شده برای این مرورگر غیرممکن به نظر می‌رسد.

استراتژی بازار ارز BAT چیست ؟

ارز BAT چیست آینده

هر ارز رمز پایه از چالش ارائه محصول به بازار رنج می‌برد. یک ارز برای اینکه یک رمزارز جهانی شود، باید به دست میلیون‌ها نفر برسد، آنها باید بتوانند این ارز را به چرخش دربیاورند، ارز باید سریع باشد و البته استفاده از آن آسان باشد.

این امر کاملا امکان پذیر است که مرورگر Brave بتواند به صورت گسترده و سیستماتیک رمزارز‌ها را در سطح جهانی معرفی کند. رویداد‌های اخیر نشان داده است Flippenings می‌تواند به سرعت رخ دهد.

ارز اینترنتی و آینده آن چگونه خواهد بود؟

یک بازار عظیم برای یک رمزارز با قابلیت معامله روزانه وجود دارد. در حال حاضر این بازار تقسیم شده است و هیچ رمزارزی رهبری بازار را برعهده ندارد.

رمزارزی که این شکاف را پر می‌کند باید: سریع، ارزان، استفاده آسان داشته باشد و به طور گسترده در جهان مورد استفاده قرار بگیرد.

استفاده از رمز ارز در یک مرورگر یکپارچه یک مفهوم جدید است و اگر مرورگر Brave بر بازار تسلط پیدا کند، این موضوع احتمالا BAT را به پر کاربردترین و در عین حال رهبر بازار رمزارز خواهد کرد.

حالا که متوجه شدید ارز BAT چیست و چه کاربردی دارد،  اگر قصد فعالیت در این حوزه را دارید، پیشنهاد می‌شود برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال معتبر از مجموعه اول پرداخت استفاده نمایید. همچنین پیشنهاد می‌شود مقاله «آموزش معامله ارز دیجیتال» را هم مطالعه فرمایید. اگر هم به دنبال کیف پول‌های سخت افزاری هستید، اول پرداخت خدمات فروش کیف پول لجر (LEDGER) و کیف پول ترزور (TREZOR) را هم به مشتریان خود عرضه می‌دارد.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید