ارز سانشو اینو (SANSHU)

آشنایی با ارز سانشو اینو (SANSHU) | SANSHU قاتل شیبا اینو خواهد شد ؟

زمان مطالعه 4 دقیقه

میم کوین ها مد جدید در بازار ارزهای دیجیتال هستند، اما آیا ارز سانشو اینو (SANSHU) می تواند حریف بالقوه شیبا اینو «قاتل دوج کوین» باشد؟ اگرچه غول‌هایی مانند بیت‌ کوین و اتریوم همچنان بر جایگاه‌های برتر تسلط دارند، شکی نیست که میم کوین‌هایی مانند سانشو اینو ذاتاً می توانند به مراحل بالایی دست یابند. اخیراً بسیاری از توکن‌های ERC-20 با مضمون سگ مانند کیشو اینو و بیبی دوج وارد بازار ارزهای دیجیتال شده‌اند که به دلیل کارایی و قیمت پایینی که دارند طرفداران زیادی را به خود جذب کرده اند. از این رو در این مقاله قصد داریم به معرفی ارز سانشو اینو بپردازیم و در یابیم که آیا می تواند رقیب خود یعنی شیبا اینو را شکست دهد؟

ارز سانشو اینو (SANSHU)

سانشو اینو یک میم کوین است که برای اولین بار در می 2021 ظاهر شد. این سکه جدیدترین شایعات در بین سرمایه گذاران رمزنگاری است زیرا به عنوان رقیب بالقوه SHIB شناخته می شود.

در نوع خود، Sanshu Inu عمدتاً یک شبکه تراکنش جامعه محور و غیرمتمرکز است. عملکرد Sanshu بسیار مشابه با میم کوین Hoge مبتنی بر پلتفرم دوج کوین (DOGE) است. هر دو Sanshu و Hoge بر اساس یک مدل نشانه کاهش تورم عمل می کنند. این بدان معناست که شت کوین آینده دار سانشو اینو برای هر تراکنشی که در شبکه آن انجام می شود به دارندگان خود پول می پردازد.

ارز سانشو اینو (SANSHU)

ارز سانشو اینو (SANSHU)

پلتفرم این ارز به صورتی طراحی شده است که در هر تراکنش، یک درصد کارمزد به سایر دارندگان Sanshu Inu توزیع می کند. علاوه بر این، آنها سعی دارند نهنگ ها را دور نگه دارند تا از هرگونه پمپ و تخلیه ناخواسته جلوگیری کنند.

اگرچه Sanshu Inu یکی از رقبای اخیر در بازار ارزهای دیجیتال برای سایر شت کوین ها است، تیم توسعه قطعاً علامت متمایز خود را نشان داده است. این تیم کنترل پروتکل را به همراه سوزاندن کل توکن های استخر نقدینگی و کیف پول توسعه دهندگان رها کرده است. این امر سانشو اینو را کاملاً از کلاهبرداری هایی مانند راگ پول حفظ می کند.

اعتبار ارز سانشو اینو (SANSHU)

تیم توسعه دهنده پروژه تا امروز بیش از 58 درصد از کل عرضه خود را سوزانده اند. این یک تلاش دیگر برای سالم نگه داشتن جامعه و کاهش تورم نمادین است. طبق نقشه راه که آن را پیاده روی سگ می نامند، Sanshu Inu به بیش از 70٪ از تمام اهدافی که در سال 2021 داشت دست یافته است. آنها قصد دارند به زودی “Dog Park” را راه اندازی کنند که یک پلتفرم ییلد فارمینگ است.

ویژگی های SANSHU

5 ویژگی شگفت انگیزی که سکه سانشو اینو ارائه می دهد وجود دارد که می تواند شما را مورد توجه قرار دهد.

تمرکز بر جامعه : آنها می خواهند کل جامعه دارندگان سکه سانشو اینو را در بر گیرند تا تصمیماتی بگیرند که به نفع همه باشد.

سوزاندن توکن : تقریباً 58٪ از کل عرضه توکن قبلاً سوزانده شده است.

راه اندازی منصفانه : آنها نسبتاً بدون هیچ نشانه تیمی راه اندازی شدند.

مدیریت منعطف : آنها بسیار انعطاف پذیر هستند و پذیرای پیشنهادات جامعه هستند. این به آنها کمک می کند تا خیلی راحت تر به اهداف خود برسند.

توزیع مجدد : هر تراکنش باعث توزیع مجدد 1٪ وجوه بین دارندگان توکن می شود.

آیا Sanshu Inu میتواند شیبا اینو را شکست دهد؟

اگر کسی بخواهد پاسخی صریح به این سوال بدهد، پاسخ فوری منفی خواهد بود. سکه سانشو اینو تا رسیدن به اوج بالقوه خود فاصله زیادی دارد که می تواند موفقیت SHIB را پشت سر بگذارد.

اگرچه سانشو اینو نشانه‌هایی از افزایش را نشان داده است، اما در حال حاضر شانس بسیار کمی برای تصاحب جایگاه شیبا اینو وجود دارد. سکه های قبلی در حال حاضر ارزشی ندارند، اما میم کوین ها غیرقابل پیش بینی هستند و در صورت افزایش تقاضا ممکن است شاهد رشد قابل توجهی باشیم.

Sanshu Inu جدیدترین عضو خانواده ارزهای دیجیتال Inu است. یک تجزیه و تحلیل دقیق نشان می دهد که قیمت 0.01 دلار به دلیل مکانیسم سوزاندن و قیمت کاهش تورم آن امکان پذیر است.

آیا سرمایه گذاری در SANSHU سودآور است؟

قیمت توکن SANSHU بسیار غیر قابل پیش بینی است. می تواند در طول شب به آسمان برود و در عین حال طعمه ریزش های عظیم شود.

سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت به عوامل زیادی بستگی دارد، به دلیل به شما پیشنهاد می کنیم به دلیل ماهیت غیرقابل پیش بینی بازار، هرگز مقدار زیادی پول در سکه های جدید سرمایه گذاری نکنید.

یک رویکرد کوتاه مدت بیشتر بر عوامل فنی متمرکز است، بنابراین قبل از دریافت سکه، نمودارها و روندهای قیمت را تجزیه و تحلیل کنید.

آینده ارز سانشو اینو 

پس از راه‌اندازی اولیه پروژه سانشو، قیمت افزایش یافت که بسیاری از دارندگان سکه‌های Sanshu Inu را ثروتمند کرد. قیمت SANSHU در ماه می به بالاترین حد خود یعنی 0.00000001 دلار رسید.

با این حال، پس از این قله، افت شدیدی وجود داشت. اخیرا قیمت SANSHU دوباره شروع به افزایش کرده است. قیمت فعلی 0.0000000001258 دلار است که در زمان نوشتن این مطلب به روز شده است.

با توجه به پیش‌بینی‌های قیمت میم کوین سانشو اینو، احتمال افزایش 300 درصدی قیمت تا سال 2028 وجود دارد. با قیمت فعلی توکن‌ها و ارزش بازار تقریباً 37 کوادریلیون، SANSHU قطعاً فضای زیادی برای بهبود دارد.

خرید ارز سانشو اینو 

ارز سانشو اینو (SANSHU)

ارز سانشو اینو (SANSHU)

بسیاری از سرمایه گذاران به تدریج شروع به سرمایه گذاری در میم کوین ها می کنند. اگر می خواهید بدانید که چگونه سکه سانشو اینو بخرید، صرافی ارزهای دیجیتال بدون شک بهترین مکان است. SANSHU را در صرافی غیرمتمرکز یونی سوآپ (uniswap)، و صرافی های متمرکز هات بیت (HotBit)، ال بانک (LBank) و … می توان خرید و فروش و معامله کرد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

یک دیدگاه

  1. علیرام گفت:

    شما این توکن را ارائه میدهید؟؟؟؟

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت