ارز دیجیتال چین لینک یکی از آلت کوین های جدیدی است که به علت رشد بسیار بالا، مورد توجه تریدرها قرار گرفته است. چین لینک توکن ERC20 در بلاکچین اتریوم است که در سال 2018 به وجود آمده است. علی رغم نوظهور بودن این ارز دیجیتال، هدفمند بودن و کاربردی بودن آن سبب شده است این ارز دیجیتال در مدت کوتاه رشدی چند برابر و جهشی را تجربه کند. از این رو تصمیم داریم در این مقاله کیف پول های مطمئن برای ذخیره ارز دیجیتال چین لینک را معرفی کنیم تا شما نیز بتوانید این ارز آینده دار را خریداری کرده و سود خوبی بدست آورید. در این مقاله با اول پرداخت همراه باشید.

همانطور که اشاره کردیم، چین لینک توکن ERC20 است. ERC20 به مجموعه ای از قوانین گفته می شود که این امکان را به شما می دهد یک قرارداد هوشمند و توکن در بلاکچین اتریوم بسازید. لینک توکن ERC20 است یعنی بر اساس قوانین این استاندارد ساخته شده است. در نتیجه هر کیف پولی که از استاندارد ERC20 پشتیبانی کند، می تواند به عنوان کیف پول چین لینک نیز استفاده شود.

اما اگر بخواهیم به طور دقیق تر نام کیف پول های چین لینک را که معتبر نیز هستند، بیان کنیم باید بگوییم کیف پول های ارز دیجیتال به دو دسته گرم و سرد تقسیم می شوند. در خصوص چین لینک نیز شما می توانید از کیف پول سخت افزاری (سرد) و یا کیف پول های آنلاین و نرم افزاری (گرم) استفاده کنید. البته ذکر این نکته ضروری است که کیف پول های سخت افزاری هزینه بر هستند و در مقابل اگر می خواهید هزینه ای پراخت نکنید باید از کیف پول های آنلاین استفاده کنید.

کیف پول ارز چین لینک – نرم افزاری

  • Exodus : یکی از کیف پول های نرم افزاری مشهور است که علاوه بر ویژگی رایگان بودن، قابلیت نصب بر روی موبایل و کامپیوتر را نیز دارد که این کیف پول را منحصر به فرد کرده است. از بیش از 100 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و از لحاط امنیت از پنج ستاره، سه ستاره دریافت می کند.
  • Ethereum Wallet : همانطور که بیان کردیم، تمامی کیف پول هایی که قادر به ذخیره اتریوم هستند، می توانند چین لینک نیز ذخیره کنند. ولت اتریوم یک کیف پول رایگان است که وضعیت بدی ندارد اما در نظر داشته باشید که از لحاظ امنیت coinomi شاید گزینه بهتری باشد.
  • coinomi : نرم افزار کوینومی که قبلا در اینجا در خصوص این کیف پول توضیحاتی را ارائه کرده ایم، قابلیت ذخیره ارز لینک را دارد وعلی رغم رایگان بودن، امن و مورد اعتماد است.

کیف پول ارز چین لینک – سخت افزاری

  • لجر(Ledger) یکی از کیف پول های سخت افزاری است که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است اما در مقابل برای داشتن این کیف پول بایستی حداقل 65 دلار پرداخت کنبد. کیف پول لجر این قابلیت را دارد که به طور همزمان چند ارز را در خود ذخیره کند. لذا اگر شما تریدر ارز های دیجیتال هستید که به طور حرفه ای سرمایه زیادی در این زمینه صرف کرده اید، توصیه میکنیم از کیف پول مطمئن لجر استفاده کنید
  • keep key یکی دیگر از کیف پول های سخت افزاری است که قابلیت نگهداری و ذخیره chainlink را دارد. قیمت این کیف پول 129 دلار است و از تمامی توکن های ERC20 پشتیبانی می کند.
  • Trezorکیف پول چین لینک است که از چندین کوین پشتیبانی می کند و همچنین سخت افزاری می باشد.
پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

شما از چه کیف پولی برای ذخیره چین لینک استفاده می کنید؟

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید