شاید تا الان برای بسیاری از ما اتفاق افتاده باشید که تصمیم گرفته باشیم تجارتی را آغاز کنیم. در ابتدا همه ما یک ایده دارید و در ذهن خود برنامه ریزی رسیدن به اهداف این تجارت را انجام می دهیم. زمانی که نوبت به واقعیت می رسد می بینیم که مثال اینکه همه چیز مطابق می ما پیش نرفته است! تا کنون به علت آن فکر کرده اید!؟ برای انجام هر کاری نیاز به اطلاعات اولیه ای از روش انجام آن است. برای شروع یک کار تجارتی هم شما باید با قوانین مربوط به این کار آشنایی داشته باشید. پس نمی توان بدون داشتن دانش کافی انتظا موفقیت نیز داشت. در این مقاله با اول پرداخت همراه باشید تا به معرفی سایت skillcrush ، سایت خارجی است که آموزش های مختلف در زمینه کسب و کار در آن وجود دارد؛ بپردازیم.

پرداخت در سایت skillcrush

معرفی سایت سایت skillcrush : 

این سایت یک از سایت های آموزشی خارجی است که شما می توانید با ساخت یک حساب کاربری در آن از آموزش های آن استفاده کنید. در ابتدا برای 10 روز شما به صورت رایگان می توانید از آموزش ها به صورت محدود استفاده کنید. علاوه بر این باید ماهیانه و یا سالیانه پرداخت خود را انجام دهید. این سایت این امکان را به شما می دهد که با نکات مهمی که در زمینه تجارت مطرح هستند آشنا شوید و درنیجه بهترین نتیجه را از کسب و کار خود دریافت کنید. بنابراین همواره به یاد داشته باشید که نمی توان به راحتی رد کسب و کار موفق شد و این کار نیز مشابه تمام کار های روزمره دیگر نیاز به تخصص دارد. برای پرداخت در این سایت یا می توانید در صورتی که حساب پی پال دارید، خودتان پرداخت را انجام دهید و یا این کار راه مجموعه اول پرداخت بسپارید. در صورتی که با حساب پی پال و نحوه کار با آن اشنایی ندارید می توانید از مقاله های حساب پی پال (PayPal) چیست و چگونه کار می کند ، افتتاح حساب پی پال و پرداخت با پی پال  استفاده کنید. 

سایت skillcrush
پست های مرتبط
خرید ریالی از وب سایت 3DOcean با استفاده از خدمات پی پال
خرید از وب سایت 3DOcean

3DOcean یکی دیگر از سایت های زیر مجموعه Envato Market است. 3DOcean وب سایتی است جهت فروش بهترین فایل ها برای ساخت گرافیک بازی های بیشتر بخوانید

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید از وب سایت های چینی معتبر و معرفی آن ها
خرید از وب سایت های چینی

وب سایت های چینی در زمینه ارائه محصولات و تجارت الکترونیک همچون علی بابا طرفداران زیادی در دنیا دارند؛ چرا بیشتر بخوانید

سایت skillcrush

پرداخت در سایت skillcrush توسط مجموعه اول پرداخت :

برای ارسال در خوایت تنها نیاز است که شما 3 مرحله زیر را دنبال کنید : 

1. با استفاده از لینک بالا درخواست خود را برای متخصصان اول پرداخت ارسال کنید.

2. لینک پرداخت سایت skillcrush را در قسمت مربوط وارد کنید.

3. معادل مبلغ بسته آموزشی انتخابی خود را به اول پرداخت بپردازید.

متخصصان ما بعد از تایید پرداخت شما در زمانی کمتر از ۳۰ دقیقه پرداخت شما به سایت skillcrush را برای شما انجام می دهند. این کار توسط مجموعه اول پرداخت با کمترین کارمزد ممکن انجام می شود.

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید