صرافی بایننس طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به‌روزرسانی گسترده‌ای را در زیرساخت کیف پول خود انجام خواهد داد. هدف از این کار، افزایش امنیت دارایی‌های دیجیتال است و منجر به تغییر آدرس‌ها و مموهای (Memo) واریز خواهد شد. در این پست به آپدیت کیف پول صرافی بایننس می پردازیم.

آپدیت کیف پول صرافی بایننس

صرافی بایننس (Binance) اعلام کرده که در حال به‌روزرسانی وسیع زیرساخت کیف پول خود است. این به‌روزرسانی با هدف «بهبود کارایی و امنیت دارایی‌ها» انجام می‌شود و آدرس‌ها و مموها را تغییر می‌دهد. به‌روزرسانی مذکور بدان معنا است که کاربران بایننس در ماه‌های آینده از جولای تا سپتامبر ۲۰۲۳ (از تیر تا شهریور ماه) آدرس‌های کیف پول جدیدی دریافت خواهند کرد.

طبق این اطلاعیه، تغییرات در مراحل مختلف و در شبکه‌های زیادی مثل بیت‌کوین (BTC)، ریپل (XRP)، سولانا (SOL)، لایت کوین (LTC)، پولکادات (DOT)، آوالانچ (AVAX)، کاردانو (ADA) انجام خواهد شد. کاربرانی که این رمزارزها را معامله می‌کنند، به صورت جداگانه از طریق ایمیل از تغییرات اعمال‌شده مطلع خواهند شد. و سپس، باید آدرس‌ها و مموهای جدید (در صورت وجود) را ایجاد کنند.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

به نظر می‌رسد بایننس در حال آماده کردن سیستم‌های خود برای حجم بالای معاملات کریپتو طی ۶ تا ۱۸ ماه آینده است. چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، چندی پیش بر اساس داده‌های تاریخی و رویدادهای مختلف از جمله هاوینگ بیت کوین، پیش‌بینی کرده بود که معاملات بازار کریپتو افزایش می‌یابد و پس از هاوینگ بیت کوین بازار صعودی آغاز خواهد شد.
صرافی بایننس فرآیند تغییر آدرس‌ها را برای سه‌ماهه سوم سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی کرده است. با این وجود، کاربران این پلتفرم تا زمانی که از طرف بایننس به صورت رسمی ایمیلی دریافت نکرده‌اند، بهتر است به استفاده از آدرس‌های فعلی خود ادامه دهند.

بر اساس این اطلاعیه، کاربرانی که اعلان‌های بایننس را دریافت می‌کنند؛ قبل از فرار رسیدن تاریخ انقضا باید آدرس و مموهای جدید (در صورت وجود) را دریافت نمایند. تاریخ انقضای آدرس‌های قدیمی توسط بایننس اعلام خواهد شد و با دریافت آدرس جدید منقضی می‌شوند.

بایننس به کاربران خود اطمینان داد که دارایی‌های واریزشده به آدرس‌های منقضی‌شده گم نمی‌شوند. در مقابل، واریزی این دارایی‌ها به صورت دستی توسط کاربران و از طریق صفحه تاریخچه تراکنش‌ها (transaction history) انجام می‌شود. سیستم مذکور باعث می‌شود که واریز به آدرس‌های منقضی‌شده مانند قبل به‌طور خودکار انجام نشود.

علاوه بر این، کاربران با ورود به حساب‌های خود از طریق اپلیکیشن یا وب سایت رسمی بایننس می‌توانند آدرس‌ها و مموهای جدیدشان را برای واریز دارایی‌ها دریافت کنند.

اگر امکان استفاده از بایننس را دارید، توصیه می‌شود قبل از استفاده از آدرس‌های بایننس ایمیل خود را چک کنید و از منقضی بودن آدرس خود مطمئن شوید.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید