آیا شیبا هنوز ارزش خرید دارد

آیا شیبا هنوز ارزش خرید دارد ؟

زمان مطالعه 2 دقیقه

شیبا اینو یکی از بزرگ‌ترین قربانیان در بازار خرسی رمزارزها بوده است، به طوری که ارزش آن در مقایسه با اوج تاریخی خود بیش از 90 درصد کاهش یافته است. آیا شیبا هنوز ارزش خرید دارد ؟

آیا شیبا هنوز ارزش خرید دارد ؟

از آنجایی که شیبا به دلیل روند نزولی حاکم بر بازار رمزارزها، به سرعت ارزش خود را از دست داد، تعداد آدرس‌هایی که موجودی میلیون دلاری از این ارز را در اختیار دارند نیز کاهش یافته است.
تعداد آدرس‌های شیبا که حداقل 1 میلیون دلار از توکن‌های SHIB را در اختیار دارند، به 1,207 آدرس کاهش یافته است. این آدرس‌ها روز به روز در حال کمتر شدن هستند و یکی از دلایل عمده این کاهش هم این واقعیت است که شیبا پشتیبانی خود را در ناحیه 0.000008 دلار از دست داده و قیمت آن شاهد افت بیشتری است.
در حال حاضر، تعداد کل کیف پول‌هایی که حداقل یک میلیون دلار شیبا دارند، تنها 0.1 درصد از کل دارندگان آن را تشکیل می‌دهد. در این میان، لازم به ذکر است که تنها 11 درصد از کل سرمایه‌گذاران این رمزارز در حال حاضر در وضعیت سوددهی هستند. 1.3 میلیون دارنده شیبا که بالغ بر 86 درصد از جامعه آن را تشکیل می‌دهند، با توجه به قیمت فعلی در ضرر هستند و 3 درصد نیز در وضعیت خنثی قرار دارند.

آیا شیبا هنوز ارزش خرید دارد

آیا شیبا هنوز ارزش خرید دارد

برای مقایسه بهتر، با نگاهی به داده‌های پلتفرم IntoTheBlock متوجه خواهیم شد دوج کوین (DOGE) که رقیب جدی شیبا است، در حال حاضر حدود 50 درصد از سرمایه‌گذارانش را به سود رسانده است. در این میان، سودآوری بیت کوین و اتریوم برای صاحبانشان نیز به ترتیب 62 و 65 درصد گزارش شده است.
در زمان نگارش این خبر، شیبا در محدوده 0.0000063 دلار معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته، 19.5 درصد افت دارد. ارزش بازار آن در حال حاضر تقریباً 3.757 میلیارد دلار است که آن را به هجدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل می‌کند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT