ساکنان قطر می توانند خانه های خود را برای جام جهانی اجاره کنند. سازمان‌دهندگان این خبر را در حالی اعلام می‌کنند که نگرانی‌ها در مورد کمبود محل اقامت برای هواداران مسافرتی کمتر از 80 روز مانده به مسابقات همچنان افزایش می‌یابد. در این خبر به بررسی اجاره خانه در قطر  می پردازیم. 

رزرو هتل برای جام جهانی قطر ۲۰۲۲

اجاره خانه در قطر

ساکنان قطر می‌توانند خانه‌ها و اتاق‌های خود را برای تسهیل در رقابت‌های فوتبال که از 20 نوامبر آغاز می‌شود، تسهیل کنند تا به طرفداران جام جهانی کمک کنند.

تا پیش از این، دارندگان بلیط جام جهانی فقط می‌توانستند از طریق آژانس رسمی اقامت قطر (QAA)، با گزینه‌هایی از جمله، اما نه محدود به، هتل‌ها، دهکده‌های هواداران، کمپ‌های رسمی بیابانی، دو کشتی تفریحی، ویلا و آپارتمان، محل اقامت خود را رزرو کنند.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

بهترین هتل های قطر

یاسر الجمال، مدیرکل کمیته ویژه جام جهانی، روز پنج‌شنبه در استادیوم لوسل، محل برگزاری فینال جام جهانی در 18 دسامبر، گفت که دارندگان بلیت می‌توانند با استفاده از رزروی که رزرو شده است، شناسه هواداران یا کارت هایا (Hayya) خود را درخواست کنند. از یک منبع شخص ثالث و لزوماً نیازی به رزرو از QAA یا ارائه جزئیات در مورد دوستان و خانواده هایی که در کشور زندگی می کنند نیست.

جمال گفت:

«ما این کار را انجام داده‌ایم تا افراد بیشتری برای دریافت کارت هایا اقدام کنند. علاوه بر این، ما همچنین متعهد هستیم که قیمت‌های مناسب و مقرون به صرفه را برای طرفداران با شروع از 80 دلار تضمین کنیم که بسته به تقاضای طرفداران می‌تواند تغییر کند.

قطر امیدوار است در طول جام جهانی بیش از یک میلیون بازدید کننده را جذب کند.

با توجه به هجوم مورد انتظار هواداران و گردشگران، این نگرانی وجود دارد که قطر ممکن است نتواند محل اقامت کافی برای بازدیدکنندگان، به ویژه آنهایی که بلیت ندارند و می خواهند جام جهانی و فرهنگ کشور را در مناطق مختلف دور از استادیوم ها، از جمله عمومی، تجربه کنند، ارائه دهد. مناطق و فن زون ها.

ساکنان همچنین از اخراج شدن از محل سکونت خود شکایت کرده‌اند و مالکان می‌گویند که این اقدام برای باز کردن راه برای هواداران مهمان در طول مسابقات بوده است.

پرداخت airbnb

یکی از مقامات کمیته عالی (SC)، برگزارکنندگان میزبان، در اوایل سال جاری به الجزیره تأیید کرد که برگزارکنندگان 80 درصد از هتل‌ها و گزینه‌های اقامتی را در سراسر کشور رزرو کرده‌اند که در اختیار دارندگان بلیت قرار خواهند گرفت.

به گفته عمر الجابر، مدیر اجرایی اقامتگاه در SC، «این دو کشتی تفریحی بیش از 4000 اتاق خواهند داشت. دهکده های فن در چهار مکان مختلف وجود خواهد داشت. گزینه های اسکان نیز از طریق خانه های تعطیلات در دسترس خواهد بود و بازدیدکنندگان می توانند با دوستان و خانواده اقامت کنند.

ماه گذشته، شورای امنیت اعلام کرد که “روستای کاروان ها” نیز برای ارائه گزینه های اقامتی اضافی آماده خواهد شد.

در اوایل سال جاری، الجزیره گزارش داد که بازدیدکنندگانی که بدون بلیط مسابقه وارد قطر می‌شوند، ممکن است نتوانند مکانی برای اقامت داشته باشند.

در ایمیلی که به الجزیره ارسال شد، برگزارکنندگان اعلام کردند که “با وجود 130000 اتاق برای بیش از یک میلیون هوادار که در طول مسابقات انتظار می رود، هیچ نگرانی در مورد کمبود محل اقامت وجود ندارد.”

روز پنجشنبه، ناصر الخاطر، مدیرعامل قطر 2022 گفت که حدود 2.5 میلیون بلیت از سه میلیون بلیط اختصاص داده شده برای جام جهانی قبلا فروخته شده است.

پست های مرتبط
مستر گیفت(MasterCard)
mastercard

در مقالات قبلی در مورد مستر کارت گیفت (mastercard) و ویزا کارت صحبت شد و براساس قولی که به شما بیشتر بخوانید

emoneyonlineservices و نحوه ایجاد حساب کاربری در این سایت
master

با پیشرفت تکنولوژِی و ارتباطات، نحوه خرید کالا و پرداخت ها نیزپیشرفت بسزایی را داشته اند.اگر اهل خرید اینترنتی و بیشتر بخوانید

وی گفت:

علاوه بر قطر، ایالات متحده آمریکا، آرژانتین، مکزیک و عربستان سعودی از جمله کشورهایی بودند که بلیت این مسابقات خریداری شده است.

منبع : aljazeera

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید