دو کوان، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform ظاهراً از زمان سقوط تاریخی ترا و استیبل کوین الگوریتمی آن متواری شده است. با این حال، در یک تعامل اخیر توییتری، او فضا را از پنهان شدن از مقامات پاک کرد. در این پست به بررسی قیمت لونا کلاسیک 6 مهر می پردازیم.

قیمت لونا کلاسیک 6 مهر

طبق گزارش ها، اینترپل، سازمان بین المللی پلیس جنایی رسما اعلامیه قرمزی را علیه دو کوان صادر کرد. این بروزرسانی روی قیمت‌های قبلی لونا کلاسیک (LUNC) و Terra تازه راه‌اندازی شده (LUNA) تأثیر گذاشت.

با این حال، DO Kwon به این ادعا پاسخ داد که او از کاوشگر جهانی راه اندازی شده است. رئیس ترا گفت که او هیچ تلاشی برای پنهان شدن نمی کند. وی همچنین افزود که به پیاده روی و مراکز خرید می رود، اما در هفته های گذشته هیچ کس با او برخورد نکرده است.

یک کاربر حتی از دو کوان در مورد افکارش در مورد اعلامیه قرمز اینترپل پرسید. او پاسخ داد که سعی کرده آن را در وب سایت آنها جستجو کند. با این حال، او چیزی پیدا نکرد.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

پیش از این، Coingape گزارش داده بود که دو کوان ممکن است مجبور شود به کره جنوبی بازگردد زیرا وزارت خارجه آنها درخواست لغو گذرنامه او را تصویب کرده است. این سازمان اضافه کرد که اگر همه چیز خوب پیش برود، ممکن است Terra Chief ظرف 14 روز به کشور بازگردد.

در همین حال، دادستان کره جنوبی اعلام کرد که اینترپل از مجریان قانون در سطح جهان خواسته است دو کوان را پیدا و دستگیر کنند.

چرا قیمت توکن های ترا در حال افزایش است؟

با این حال، توکن‌های Terra به اظهارات دو کوان واکنش مثبت نشان داده‌اند. قیمت لونا کلاسیک تنها در 24 ساعت 60 درصد افزایش یافت اما با سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو و هشدار او در مورد اکوسیستم بازار کریپتو قیمت ارزهای دیجیتال سقوط شدیدی را تجربه کرد. بدین ترتیب در حال حاضر لونا کلاسیک با کاهش 10 درصدی در میان معامله گران معامله می شود.

از سوی دیگر، قیمت توکن تازه راه اندازی شده ترا (LUNA) در روز گذشته 30 درصد افزایش یافته است. LUNA در زمان انتشار با قیمت متوسط 2.47 دلار معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته آن با کاهش 59 درصدی به 304میلیون دلار رسیده است.

در همین حال، نظر Do Kwon تنها مسئول افزایش توکن‌های Terra نیست. پیش از این، بایننس اعلام کرد که تمام کارمزدهای معاملاتی را بر روی جفت معاملات اسپات و مارجین لونا کلاسیک کاهش می دهد و توکن ها را طی فرایند توکن سوزی لونا کلاسیک به کیف پول های مرده منتقل می کند.

منبع: کوین گیپ

امتیاز 5/5 - از 3 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید