برتری شیبا اینو در شبکه های اجتماعی

برتری شیبا اینو در شبکه های اجتماعی نسبت به سایر میم کوین ها

زمان مطالعه 2 دقیقه

شیبا اینو با شکست دوج کوین، پپه و فلوکی اینو به عنوان برترین سکه میم از نظر فعالیت اجتماعی رتبه بندی می شود. در این پست به برتری شیبا اینو در شبکه های اجتماعی می پردازیم.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

برتری شیبا اینو در شبکه های اجتماعی

پلتفرم پیشرو تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال Crypto Dep لیست 10 میم کوین برتر با بیشترین فعالیت اجتماعی را منتشر کرده است.

جالب توجه است که شیبا اینو در رتبه اول قرار دارد و از دیگر ارزهای دیجیتال برتر مبتنی بر میم مانند دوج کوین، پپه قورباغه، فلوکی اینو و بیبی دوج در این معیار پیشتاز است. لازم به ذکر است که داده های به اشتراک گذاشته شده توسط Crypto Dep از Lunar Crush، یک پلتفرم معروف هوش اجتماعی به دست آمده است.

فعالیت در شبکه های اجتماعی شیبا اینو

قابل ذکر است، فهرست 10 میم کوین برتر بر اساس فعالیت های اجتماعی بر اساس سه معیار مهم تهیه شده است: پست های رسانه های اجتماعی، تعاملات و تسلط اجتماعی.

طبق داده‌ها، شیبا اینو در 23.9 هزار پست در شبکه‌های اجتماعی مانند X (توییتر سابق)، Reddit و Discord گنجانده شده است. جالب اینجاست که شیبا اینو از سایر سکه های میم در این رده پیشی گرفته است.

علاوه بر این، شیبا اینو همچنین بالاترین امتیاز را از نظر میم کوین با بیشترین تعاملات رسانه های اجتماعی به دست آورد. این معیار، مشارکت‌ های رسانه‌ های اجتماعی یک دارایی رمزنگاری، از جمله لایک‌ ها، ریتوییت‌ ها، رأی‌ های مثبت و نظرات را در نظر می‌ گیرد. چنین دستاوردی نشان دهنده افزایش علاقه سرمایه گذاران به خرید شیبا با بهترین قیمت است.

شیبا اینو 85.2 میلیون تعامل برای مقوله تعامل اجتماعی ثبت کرد. با این حال، ارز دیجیتال پپه، دوج کوین و فلوکی اینو به ترتیب 68.4 میلیون، 49.8 میلیون و 2.4 میلیون تعامل اجتماعی را ثبت کردند.

علاوه بر این، در معیارهای تسلط اجتماعی، که “سهم صدا در پلتفرم های رسانه های اجتماعی” را به خود اختصاص می دهد، شیبا اینو 0.88٪ را ثبت کرد. با این حال، دوج کوین دارای 1.42٪ بود، در حالی که سایر میم کوین های موجود در لیست درصد کمتر از 0.7٪ را مشاهده کردند.

به طور کلی، شیبا اینو به عنوان برترین سکه میم بر اساس فعالیت اجتماعی رتبه بندی شد. بر اساس داده ها، دوج کوین، ارز دیجیتال پپه قورباغه، فلوکی اینو، توکن BONK، بیبی دوج، TSUKA، VINU و یوشی از SHIB پیروی می کنند.

این توسعه کمتر از یک ماه پس از رتبه بندی Shiba Inu به عنوان چهارمین پروژه رمزنگاری با بیشترین فعالیت اجتماعی صورت می گیرد.

انجمن پر جنب و جوش شیبا اینو

دیدن شیبا اینو در میان برترین دارایی های رمزنگاری با بیشترین فعالیت اجتماعی جای تعجب ندارد. جدا از داشتن یک تیم اختصاصی، شیبا اینو یکی از پر جنب و جوش ترین جوامع در این صنعت را دارد.

اعضای جامعه شیبا اینو همیشه مشتاق هستند تا پذیرش گسترده SHIB را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی ترویج کنند. علاوه بر ترویج پذیرش شیبا اینو، آنها همچنین از دارایی رمزنگاری در برابر FUD ها (ترس، عدم اطمینان و شک) که ارز دیجیتال را هدف قرار می دهند، دفاع می کنند.

شیبا همچنان زیر 0.000001 دلار معامله می شود!

در همین حال، SHIB با ارزش بازار 5.69 میلیارد دلار به عنوان شانزدهمین ارز دیجیتال بزرگ ادامه داده است. شیبا اینو اخیراً یک صفر به دنبال سقوط گسترده بیت کوین از 44 هزار دلار به زیر 41 هزار دلار اضافه کرد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت