بهترین اتفاق ارزهای دیجیتال در ۲۰۲۳

بهترین اتفاق ارزهای دیجیتال در ۲۰۲۳

زمان مطالعه 2 دقیقه

در یک حرکت راهبردی که موجی از شوک‌ها را در بخش مالی وارد کرده است، شرکت والکری (Valkyrie) با اعلام برنامه‌هایی برای تبدیل صندوق قابل معامله موجود خود، BTF، به یک صندوق قابل معامله (ETF) دوگانه بیت ‌کوین و اتریوم، در این حوزه پیشگام شده است. در این پست به بررسی بهترین اتفاق ارزهای دیجیتال در ۲۰۲۳ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

بهترین اتفاق ارزهای دیجیتال در ۲۰۲۳

همان‌طور که اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF در بلومبرگ بیان کرد، این تصمیم جسورانه که برای 3 اکتبر برنامه‌ریزی شده است، با هدف پیشی گرفتن از 13 رقیب دیگر در رقابت برای تسلط بر بازار ETF است.

رویکرد والکری شامل تغییر مسیر صندوق‌های قابل معامله فعلی آنها به جای راه‌اندازی یک نهاد کاملاً جدید است. در حالی که این تاکتیک باعث تعجب برخی می‌شود، کارشناسان بازار معتقدند که رعایت جدول زمانی تعیین‌شده می‌تواند یک عامل اجتناب‌ناپذیر باشد.

به گفته بالچوناس، این حرکت، مشابهتی با استراتژی‌های تاریخی دارد و یادآور اولین ETF به نام $MJ است که از رویکردی مشابه برای تضمین موقعیت خود به عنوان پیشرو در این حوزه استفاده می‌کرد. این پیشرفت پس از اعطای مجوز کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای ارزیابی مجدد ETF بیت کوین انجام شد.

آتاناسیوس پساروفگیس، یک چهره برجسته در امور مالی، عملکرد قابل توجه ETF استخراج بیت کوین والکری را برجسته و آن را به عنوان بهترین اتفاق سال 2023 معرفی کرده است. داده‌های فعلی تا 27 جولای نشان می دهد که دارایی‌های تحت مدیریت والکری 24 میلیون دلار بوده و سود 261 درصدی از ابتدای سال تا به الآن را به همراه داشته است.

حرکت والکری توجه جهان مالی را به خود جلب کرده است و موفقیت آن می‌تواند راه را برای یک دوره انقلابی در ETFها هموار کند؛ زیرا فضای ارزهای دیجیتال همچنان در حال تکامل است. روند تسلط ETFهای مرتبط با ارزهای دیجیتال بر بهترین عملکردهای سال نشان‌دهنده رشد قابل توجه و افزایش علاقه به ارزهای دیجیتال در سال 2023 است.

با موضع پیشگیرانه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و استراتژی نوآورانه والکری، چشم‌انداز ETF می‌تواند شاهد تغییرات متحول‌کننده‌ای در ماه‌های آینده باشد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه