اگرچه بازار ارزهای دیجیتال در هفته‌های اخیر کمی دچار مشکل شده است، اما این رکود نتوانسته در پیشرفت و توسعه زیرساخت بسیاری از کسب‌وکارهای بلاکچین و ارزهای دیجیتال تاثیر بگذارد. در ۳۰ روز گذشته، ۱۰ رمز ارز برتر از نظر فعالیت توسعه‌ای در گیت هاب شناسایی شده‌اند که نشان‌ می‌دهد پیشرفت پروژه‌های باپشتوانه به سرعت ادامه دارد. در این پست به معرفی بهترین ارزهای دیجیتال از نظر فعالیت توسعه‌ای‌ گیت‌هاب می پردازیم.

بهترین ارزهای دیجیتال از نظر فعالیت توسعه‌ای‌ گیت‌هاب

کوساما (KSM)، پولکادات (DOT) و کاردانو (ADA) از نظر فعالیت توسعه‌ای در گیت هاب (GitHub) در ۳۰ روز گذشته، به ترتیب در ردیف ۳ ارز برتر قرار دارند.

معیارهای این وب سایت تحلیلی تعداد رویدادهای گیت هاب هستند که از سوی سازمان پروژه برگزار شده‌اند. این رویدادها مواردی همچون code pushe، issue interaction، pull request interaction، GitHub wiki edit، کامنت‌های commit و تعداد Repository را پوشش می‌دهند. عناوین گفته شده اصطلاحات مربوط به فعالیت برنامه‌نویسان پروژه است.

جدول امتیاز توسعه‌ای ارزهای دیجیتال در ماه گذشته

کوساما و پولکادات با میانگین ۵۴۴.۹۳ رویداد در ماه گذشته رتبه اول را در این فعالیت‌ها به خود اختصاص داه‌اند و پس از آن کاردانو با ۴۸۶.۹ رویداد قرار دارد. رتبه‌های بعدی استاتوس (SNT) با ۳۴۷.۵ رویداد، هِدرا (HBAR) با ۳۴۴.۵۳ و چین لینک (LINK) با ۳۴۰.۴ هستند که در ردیف ۶ دارایی برترِ توسعه یافته قرار دارند.

بهترین ارزهای دیجیتال از نظر فعالیت توسعه‌ای‌ گیت‌هاب
بهترین ارزهای دیجیتال از نظر فعالیت توسعه‌ای‌ گیت‌هاب

علاوه بر این، همان‌طور که در جدول مشخص است، کازماس (ATOM) با امتیاز توسعه ۳۲۲.۳۳ در جایگاه هفتم قرار دارد و پس از آن اینترنت کامیپوتر (ICP) با ۳۰۳ رویداد در رتبه هشتم، دیسنترالند (MANA) در رتبه نهم با ۲۸۸ رویداد و اتریوم (ETH) با امتیاز ۲۴۶.۵۷ در رتبه دهم قرار دارند.

در واقع، قرار گرفتن در میان ۱۰ رمزارز برتر از نظر فعالیت‌ توسعه‌ای در گیت هاب نشانه تمرکز مداوم این پروژه‌ها بر پیشرفت است. در همین راستا، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، این پروژه را به عنوان یک مدل ایده‌آل برای تمرکززدایی و یک «زنگ بیدارباش» برای سایر دارایی‌ها معرفی کرده است که باید آن را الگو قرار دهند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید