حجم بازار استیبل کوین ها در چند ماه گذشته، بر خلاف صعود قابل توجهی که از اواسط سال 2020 (خرداد-تیر 1399) داشته اند، رشد چندانی را تجربه نکرده است. در اواسط آوریل 2022 (اواخر فروردین 1401)، اقتصاد استیبل کوین ها برای اولین بار در تاریخ به محدوده 200 میلیارد دلار نزدیک شد، اما به دنبال نابودی استیبل کوین بلاکچین Terra، بیش از 35 میلیارد دلار تا 13 می (23 اردیبهشت) از اقتصاد استیبل کوین ها ناپدید شد. بطوریکه یک روز قبل از آن، یعنی در تاریخ 12 می (22 اردیبهشت)، اقتصاد استیبل کوین ها 10.66 درصد بزرگتر از حجم 171.37 میلیارد دلاری امروز بوده است. در این پست به بررسی بهترین استیبل کوین می پردازیم.

بهترین استیبل کوین

بهترین استیبل کوین
بهترین استیبل کوین
پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

بر اساس اطلاعات بدست آمده توسط پلتفرم archive.org، تا 7 ژوئیه (16 تیر)، اقتصاد استیبل کوین ها به 154 میلیارد دلار کاهش یافته است. و همچنین رشد آن ها در 73 روز گذشته راکد مانده است. تتر (USDT)، بزرگترین استیبل‌ کوین بازار از نظر حجم بازار، در ماه گذشته رشد اندک 0.7 درصدی داشته است، اما استیبل کوین (USDC) 4.9 درصد کاهش داشته است. استیبل کوین BUSD بایننس نیز با 11.1 درصد افزایش بیشترین رشد را داشته است. گفتنی است که رمزارزهای DAI، FRAX و TUSD طی 30 روز گذشته کاهش یافتند.

 از بین تمام استیبل کوین‌ های موجود در بازار کنونی رمزارزها، USDT و USDC معادل 77.26 درصد از اقتصاد 153 میلیارد دلاری استیبل کوین های این بازار را به خود اختصاص داده اند.

منبع: news.bitcoin

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید