مشابه آنچه که اپلیکیشن، تلفن همراه را عالی می‌کنند، افزونه های وردپرس مطمئناً یک سایت معمولی وردپرس را به یک سایت منحصر به فرد تبدیل می‌کنند. از ابزارهای سئو مانند Yoast گرفته تا افزونه های فرم تماس، شگفت انگیز است که چگونه یک فرآیند نصب ساده ده ثانیه ای می‌تواند چنین نتایج چشمگیری را به همراه داشته باشد.

در اول مقاله اشاره به این موضوع کنیم که برای دانلود افزونه وردپرس می توانید به سایت ژاکت که بهترین سایت مرجع قالب و افزونه های جدید و بروز در وب فارسی می باشد مراجعه کنید.

سایت ژاکت
سایت ژاکت

اما همه پلاگین ها یکسان ایجاد نمی‌شوند. برخی از آنها کدنویسی بدی دارند که موضوع شما را به هم می‌زند. برخی دیگر مملو از اشکال هستند و از نظر عملکرد تقریباً بی فایده هستند. به همین دلیل است که می‌خواهیم بهترین افزونه های وردپرس را برجسته کنیم تا وبسایت شما همیشه در اوج عملکرد خود کار کند.

ما مطمئن هستیم که در مورد افزونه های کاربردی مانند Jetpack، Contact Form 7 و Yoast شنیده‌اید، درعوض، ما روی افزونه های ضروری، سبک و بسیار کاربردی تمرکز می‌کنیم.

این توسعه دهندگان، صاحبان وبسایت ها و مدیران کسب‌وکار مشخص کرده‌اند که بهترین افزونه های وردپرس را به عنوان یک مصرف کننده می‌دانند، به علاوه چرا فکر می‌کنند و چگونه می‌توانند از آنها در وبسایت های خود استفاده کنند.

1.بهترین افزونه های وردپرس Pretty Links

کاری که انجام می‌دهد: Pretty Links به شما امکان می‌دهد پیوندهای فعلی و آینده را در وبسایت خود بگیرید و آنها را کوتاه کنید تا ظاهری تمیزتر داشته باشید. نه تنها این، بلکه می‌توانید از طریق این پیوندها ردیابی کنید که همه کلیک ها از کجا می آیند.

چرا به آن نیاز دارید: از آنجایی که وبلاگ نویسان اغلب پیوندهای وابسته را درج می‌کنند، منطقی است که آنها را کوتاه کنید تا مرتب به نظر برسند. اگر تا به حال با پیوندهای وابسته کار کرده اید، می‌دانید که چقدر طولانی و ترسناک می‌توانند ظاهر شوند. این افزونه همچنین برای بررسی اینکه بازدیدکنندگان شما از کجا می‌آیند و روی کدام لینک ها بیشتر کلیک می‌شود، عالی عمل می‌کند.

2.بهترین افزونه های وردپرس Broken Link Checker

کاری که انجام می‌دهد: افزونه Broken Link Checker تقریباً همان کاری را که از نام آن پیداست انجام می‌دهد. به طور مداوم وبسایت شما را اسکن می‌کند تا لینک های خراب را شناسایی کند. سپس، یک اعلان برای رفع آن لینک دریافت می‌کنید. اسکن شامل تصاویر شکسته و تغییر مسیر است.

چرا به آن نیاز دارید: وقتی یک تصویر یا پیوند شکسته در وبلاگ خود دارید، رابط کاربری پیچیده می‌شود و موتورهای جستجو متوجه می‌شوند. بنابراین، به نفع شماست پیوندهایی را حذف کنید یا جایگزین کنید که به جایی نمی‌رسند، به شما امکان می‌دهند رتبه بندی سئوی خود را افزایش دهید و خوانندگان خود را خوشحال کنید.

3.بهترین افزونه های وردپرس Optimole

کاری که انجام می‌دهد: Optimole هر تصویری را که در وردپرس آپلود می‌کنید می‌گیرد و به طور خودکار آنها را برای عملکرد بهتر بهینه می‌کند. این ممکن است به این معنی باشد که فرمت فایل تغییر کرده یا اندازه فایل کاهش یافته است. این تصویر آپلود شده توسط هر افزونه دیگری را بهینه می‌کند و حتی اسکن می‌کند تا مطمئن شود که تصاویر بارگذاری شده قبلی شما خوب هستند. علاوه بر این، Optimole سایت شما را به یک CDN تصویر متصل می‌کند – بارگذاری تصاویر در وبسایت شما را بسیار سریعتر می‌کند.

چرا به آن نیاز دارید: وقتی زمان بارگذاری کند یا بیش از حد سرور را مشاهده می‌کنید، معمولاً رسانه شما مقصر است. بنابراین، بهینه سازی تصاویر با کوچک‌تر کردن آنها یا تغییر فرمت های فایل بسیار مهم است. با این حال، انجام این کار به صورت دستی زمان زیادی می‌برد. بنابراین، افزونه Optimole همه این کارها را در پس زمینه برای شما انجام می‌دهد. پس از آن، بارگذاری سریعتر صفحه و تجربه کاربری بهتری را مشاهده خواهید کرد.

4. Revive Old Posts

پست های مرتبط
خرید از سایت woocommerce | پرداخت در سایت woocommerce
خرید از سایت woocommerce

با توسعه فروشگاه های آنلاین محصولات فیزیکی و دیجیتالی، نیاز به قالب های متنوع و افزونه هایی که نیاز کاربران بیشتر بخوانید

معرفی 6 مورد از بهترین پلاگین های وردپرس 2022
بهترین پلاگین های وردپرس 2022

جالب است بدانید با نمایش بخش نظرات در سایت تحت مدیریت وردپرس خود می توانید برای کاربران دیگر اعتماد ایجاد بیشتر بخوانید

کاری که انجام می‌دهد: افزونه Revive Old Posts پست های وبلاگ قدیمیتر را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می‌گذارد. به عنوان مثال، ممکن است یک پست قدیمی (و در عین حال با کیفیت) از مدتی قبل داشته باشید. این پست به آرشیو منتقل شده است بنابراین افراد زیادی دیگر نمی‌توانند آن را ببینند. بنابراین، این افزونه با اشتراک گذاری آن با افراد جدید در مکان هایی مانند فیسبوک و توییتر آن را احیا می‌کند.

چرا به آن نیاز دارید: این یک افزونه بسیار مهم است، زیرا اتکای به موقع برای دریافت پاسخ برای پست های شما را از بین می‌برد. ممکن است یک پست وبلاگ عالی از سال ها پیش وجود داشته باشد که مردم امروز واقعاً از آن لذت ببرند. علاوه بر این، می‌توانید Feed اجتماعی خود را با محتوا پر کنید و ترافیک بیشتری را به وبلاگ خود وارد کنید.

5.بهترین افزونه های وردپرس MailPoet Newsletters

کاری که انجام می‌دهد: MailPoet Newsletters خبرنامه های ایمیل را به داشبورد وردپرس شما می‌آورد. کاربران می‌توانند برای لیست ایمیل شما در وبلاگ شما ثبت نام کنند. سپس، می‌توانید خبرنامه ها را از وردپرس بسازید و آنها را برای هر کسی که مشترک است ارسال کنید.

چرا به آن نیاز دارید: MailPoet نه تنها یک طرح رایگان دارد، بلکه گزینه بسیار ساده تری برای جمع آوری آدرس های ایمیل و ارسال آن خبرنامه ها است. دیگر لازم نیست برای ایجاد ایمیل های خود به برنامه دیگری بروید و همچنین دارای قالب های بسیار خوبی برای شروع است.

6. CoSchedule

کاری که انجام می‌دهد: CoSchedule به دلایل مختلفی یکی از بهترین افزونه های وردپرس است. این یک تقویم سرمقاله زیبا در داخل وردپرس برای برنامه ریزی و اختصاص مقالات به نویسندگان شما ارائه می‌دهد. شما همچنین می‌توانید در پست های وبلاگ همکاری کنید، و از این ابزار برای تبلیغ آنها پس از انتشار نیز استفاده کنید.

چرا به آن نیاز دارید: وبلاگ های دارای چند نویسنده به نوعی ابزار سازمانی برای برنامه ریزی، ویرایش و زمان بندی پست های وبلاگ نیاز دارند. با CoSchedule، دید فوق العاده ای از کل استراتژی محتوای خود دریافت می‌کنید و می‌توانید آن را هر طور که می‌خواهید سازماندهی کنید. این نه تنها به شما به عنوان یک مدیر کمک می‌کند، بلکه نویسندگان شما نیز از شما تشکر خواهند کرد.

۷.بهترین افزونه های وردپرس User Switching

کاری که انجام می‌دهد: افزونه تعویض کاربر به سرپرست وبلاگ شما برای مشاهده های مختلف وبسایت، بین حساب ها جابجا می‌شود. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید به عنوان یک ادمین از سیستم خارج شوید و آنچه را که مشتریان شما در صفحه اصلی می‌بینند بررسی کنید.

چرا به آن نیاز دارید: این افزونه برای آزمایش محیط هایی که می‌خواهید از یک حساب کاربری به حساب کاربری دیگر برای دیدن نتایج تغییرات بپرید، ایده‌آل است. ما همچنین آن را برای مدیران عادی وبلاگ که دوست دارند بفهمند وبسایت و تجربه کاربر برای خوانندگان چگونه است، دوست داریم.

مشاهدات عمومی

اگرچه در این مقاله در مورد برخی از افزونه های محبوب و کمتر شناخته شده وردپرس صحبت می‌کنیم، اما شایان ذکر است که برخی از گرایش ها هنگام جمع آوری این فهرست ظاهر شده‌اند. تعدادی از کارشناسان انتخاب های خود را در مقاله های معرفی افزونه مشابه به اشتراک گذاشتند.

برای مثال، کارشناسان ما احساس می‌کنند که بهینه سازی تصویر بسیار مهم است. با افزونه هایی مانند Smush یا Optimole، واضح است که وبلاگ نویسان و وب مسترها به میزان مصرف پهنای باند سایت هایشان اهمیت می‌دهند و کنترل آن برای آنها چقدر اهمیت دارد.

گرایش دیگر استفاده از افزونه های کمکی SEO یا افزونه های دستکاری پیوند است. به عنوان مثال، افزونه هایی مانند Broken Link Checker یا Pretty Link از محبوب ترین ها در لیست بهترین افزونه های وردپرس هستند. اگر کمی عمیقتر به اینجا نگاه کنیم، احتمالاً می‌توانیم استدلال کنیم که ویژگی هایی که این افزونه ها ارائه می‌دهند تنها عناصر گمشده در افزونه‌های بزرگ SEO مانند Yoast SEO هستند.

امتیاز 5/5 - از 1 رای
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید