سایت خارجی آموزش زبان انگلیسی کودکان

بهترین سایت خارجی آموزش زبان انگلیسی کودکان

زمان مطالعه 3 دقیقه

در بین هزاران سایت آموزش زبان انگلیسی، تعداد انگشت شماری در عین دریافت هزینه کم بهترین و کامل‌ترین خدمات آموزشی را ارائه می‌دهند. در این پست به معرفی بهترین سایت خارجی آموزش زبان انگلیسی کودکان می پردازیم.

پرداخت هزینه آزمون در سایت خارجی

بهترین سایت خارجی آموزش زبان انگلیسی کودکان

سایت معتبر PBSKIDS

سایت خارجی آموزش زبان انگلیسی کودکان

سایت خارجی آموزش زبان انگلیسی کودکان

اگر به دنبال یک پلتفرم استاندارد با تم کودکانه برای آموزش زبان انگلیسی هستید، بدون شک پلتفرم PBSKIDS جزو بهترین گزینه‌ها خواهد بود! این وب‌سایت از یک ترفند نوین برای یاددهی هر چه عمیق‌تر و مفهومی‌تر مطالب زبان انگلیسی به کودکان بهره می‌برد. یعنی کودک شما با فعالیت در بازی‌های مختلف در نظر گرفته داخل این سایت می‌تواند در عین سرگرم شدن و تجربه هیجان و لذت مطالب انگلیسی را با لحن کودکانه به مرور زمان یاد بگیرد. از ویژگی‌های سایت PBSKIDS می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

رابط کاربری بسیار ساده و راحت
وجود بازی‌های متنوع آنلاین
گویش و لحن مطالب انگلیسی مطابق با روحیات کودکان!
وجود بخش آموزش ویدئویی برای کودکان

سایت خارجی آموزش زبان انگلیسی کودکان ESL KIDSTUFF

یکی دیگر از بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی کودکان در سال 2024، وب سایت ESL KIDSTUFF است. توجه داشته باشید که برای ورود به این وب‌سایت خارجی باید از یک فیلتر شکن استفاده کنید. در لیست مدرسین زبان انگلیسی موجود در این سایت، شما شاهد متخصص‌ترین اساتید از سرتاسر دنیا خواهید بود! غنای آموزش و یادهی مطالب انگلیسی در این سایت به قدری زیاد است که کودک شما برای یادگیری دیگر نیازی به منابع دیگر نخواهد داشت!

در حال حاضر برای هر یک از سرفصل‌های کتب انگلیسی در سایت ESL KIDSTUFF بیش از 50 فایل صوتی وجود دارد. علاوه بر این موارد، شما می‌توانید برای سرگرم کردن کودک خود از بازی‌های متنوع داخل سایت هم استفاده کنید.

وب سایت LEARNENGLISHKIDS

این وب‌سایت با رابط کاربری بسیار ساده و روان، جزو بهترین سایت‌هایی است که می‌توانید برای آموزش زبان خارجی کودک خود به آن مراجعه کنید! پلتفرم LEARNENGLISHKIDS، در اصل یک پلتفرم ترکیبی از مطالب متنی و ویدئویی به همراه بازی‌های سرگرم کننده است.

در صفحه اصلی این سایت، چندین تب مختلف وجود دارد که با ورود به هر کدام کودک شما می‌تواند با یک سبک جدید مطالب انگلیسی را یاد بگیرد.

برای مثال در بخش LISTEN AND WATCH صدها ویدئو و کارتون آموزشی در سبک‌های مختلف وجود دارد که هر کدام به سرفصل‌های مختلفی می‌پردازند.

سایت DINOLINGO

در لیست برترین سایت های آموزش زبان انگلیسی کودکان اسم سایت DINOLINGO در صدر جدول قرار گرفته است. این وب‌سایت با توجه به خدمات بسیار نوین خود توانسته در طی چندین سال اخیر جایزه بین‌المللی در این عرصه را کسب کند! علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به چند ده روش نوین، در این سایت آموزش‌های تخصصی مربوط به بیش از 40 زبان زنده دنیا در اختیار کاربران قرار گرفته است.

سایت Duolingo

برای استفاده از مطالب آموزشی این سایت، باید به محض ورود به آن یک حساب کاربری برای خود باز کنید. فرایند عضویت در سایت Duolingo راحت و ساده است؛ برای این کار شما تنها به یک آدرس ایمیل و رمز عبور نیاز خواهید داشت.

سایت خارجی آموزش زبان انگلیسی کودکان MUZZYBBC

بدون شک سایت MUZZYBBC، بهترین و کامل‌ترین منبع برای آموزش و یادگیری پایه‌ای و اساسی زبان انگلیسی برای کودکان است. در صفحه اصلی سایت با اسکرول کردن صفحه به پایین، 3 گزینه زیر را مشاهده خواهید کرد:

FOR HOMESCHOOLS
FOR CLASSROOMS
FOR LIBRARIES
شما با توجه به شرایط فعلی خود و همچنین مطالب مورد نیاز می‌توانید در یکی از بخش‌های زیر با کودک خود کار کنید. در هر یک از این بخش‌ها، مطالب به صورت متنی، ویدئویی و فایل‌های صوتی ارائه شده است.

سایت LITTLE PIM

از دیگر سایت های آموزش زبان انگلیسی کودکان که توانسته عنوان بهترین پلتفرم مجازی را برای خود کسب کند، سایت LITTLE PIM است. با عضویت در این سایت، کودک شما می‌تواند تا ساعت‌ها با بازی‌های مختلف در عین سرگرم شدن مطالب جدید و روز زبان خارجی را به راحتی یاد بگیرد.

سایت MES GAMES

این وب‌سایت، به علت داشتن بازی‌های سرگرم کننده با تنوع بسیار بالا، یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای سرگرم کردن کودکان و عین حال یادگیری آن‌ها است. در داخل سایت MES GAMES حتی برای هر یک از عناوین مربوط به مطالب زبان انگلیسی یک بازی انحصاری ساخته شده است. هدف از عرضه این بازی‌ها، در اصل یادیگری هر چه بهتر و عمیق‌تر مطالب توسط کودکان است.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت