بارها ثابت شده است که اطلاعات دقیق و به‌روز در دنیای ارز دیجیتال چقدر مهم و باارزش هستند. یکی از شبکه‌هایی که به‌راحتی می‌توان در آن به اطلاعات به‌روز فضای ارز دیجیتال دسترسی داشت، پلتفرم دیسکورد (Discord) است. در واقع سرورهای دیسکورد یکی از اولین جاهایی هستند که اخبار جدید ارز دیجیتال در آن‌ها منتشر می‌شود. دیسکورد در اصل پلتفرمی است که برای چت کردن گیمرها توسعه یافته است؛ اما اکنون ویژگی‌های جدید زیادی به آن اضافه شده است که می‌تواند برای طرفداران ارزهای دیجیتال بسیار مفید باشد. در این پست به بررسی بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد می پردازیم.

بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد

سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد یک منبع بسیار عالی برای کسب اطلاعات مختلف درباره ارزهای دیجیتال هستند. این سرورها منابع بی‌نهایتی هستند که هر نوع اخبار و اطلاعات را می‌توان در آن‌ها پیدا کرد. می‌توان گفت که این گروه‌ها ایالت‌های مختلف دنیای ارز دیجیتال هستند.

بنیان‌گذارها و توسعه‌دهندگان نیز می‌توانند از سرورهای دیسکورد برای اطلاع‌رسانی اخبار و به‌روزرسانی‌های جدید استفاده کنند. بازار ارزهای دیجیتال یک بازار کاملا پویا است و هر لحظه ممکن است اتفاقات جدیدی در آن رخ دهد. به‌همین دلیل بهترین سرورهای دیسکورد همیشه به‌دنبال جمع‌آوری اطلاعات جدید از سراسر جهان هستند.

استفاده راحت

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

از آنجایی که دائما حجم زیادی از اطلاعات به گروه‌های دیسکورد ارسال می‌شود، شاید فکر کنید که استفاده از سرورهای دیسکورد سخت است و احتمال دارد دچار بمباران اطلاعاتی شوید. اما افرادی که از دیسکورد استفاده کرده‌اند می‌دانند که دسته‌بندی و مدیریت پیام‌های دیسکورد راحت است، حتی اگر حجم اطلاعات ورودی بسیار زیاد باشد.

کشف فرصت‌های جدید

با عضو شدن در گروه‌های دیسکورد، به بهترین جوامع کاربری ترید وارد می‌شوید که در آن‌ها می‌توانید با هم‌فکران خود و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال ارتباط داشته باشید. این هم‌فکران می‌توانند در سرمایه‌گذاری، ترید و هر زمینه‌ دیگری به شما کمک کنند.

در این جوامع کاربری حتی می‌توانید با اینفلوئنسرهایی که در شبکه‌های اجتماعی مخاطب‌های زیادی دارند، ارتباط برقرار کنید. اینفلوئنسرها معمولا تحلیل‌گران و تریدرهای باتجربه هستند و تمایل دارند با هم‌فکران خود ارتباط داشته باشند. می‌توانید درباره مدیریت ریسک، نحوه کسب درآمد از ارزهای دیجیتال و پیدا کردن منابع آموزشی از آن‌ها کمک بگیرید.

عضویت پریمیوم (Premium)

در دیسکورد تعدادی سرور خصوصی و پولی هم وجود دارند که تحلیل‌های قوی و اخبار جدید و مهم ارز دیجیتال را ارائه می‌دهند. احتمالا ارزش هزینه را خواهد داشت چون در این گروه‌ها معمولا درباره موضوعات بسیار مهم بحث می‌شود. در این سرورها با اعضای VIP دیگر هم‌صحبت می‌شوید که معمولا سرمایه‌گذاران بزرگ هستند. حتی اگر در خودتان توانایی می‌بینید، می‌توانید یک گروه دیسکورد بسازید. البته داشتن یک گروه یا سرور، مسئولیت‌هایی نیز به‌همراه دارد و باید از انتشار اسپم و هرزنامه‌ها جلوگیری کنید. گروه شما می‌تواند عمومی یا پریمیوم باشد.

پرداخت حق عضویت پریمیوم دیسکورد

 کانال ارز دیجیتال در دیسکورد برای سال 2023

مشارکت در این کانال‌ها به شما کمک می‌کند که ترندهای جدید و مهم سال ۲۰۲۳ را بشناسید و اخبار و مطالب مهم دنیای ارز دیجیتال را از دست ندهید.

کانال Cryptohub

بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد
بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد

برای مبتدی‌های دنیای ارز دیجیتال که به‌دنبال آموزش هستند، این کانال یکی از بهترین سرورهای دیسکورد است. تلاش کانال Cryptohub این است که افراد مبتدی را به مسیر درست هدایت کند. در این سرور، جوامع کاربری مفید و صرافی‌های معتبر معرفی می‌شوند. پیشنهاداتی هم برای خرید و فروش ارائه می‌شوند. قطعا می‌دانید که همه این پیشنهادات به سود نمی‌انجامد و خود شما باید تحقیق و بررسی کامل را انجام دهید.

کانال r/CryptoCurrency

بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد
بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد
پست های مرتبط
محصول پرفروش خود را محبوب تر کنید و کیفیت فروش را بیشتر

پیش درآمد شاید بار و بارها از خود پرسیده باشید. چگونه می توانیم یک محصول پرفروش داشته باشیم؟ راه کار بیشتر بخوانید

sms را با خطی غیر از خط ایران دریافت کرده و ثبت نام شوید

مشکلات احراز هویت آیا تا به حال به فکر دریافت sms جهت احراز هویت برای سایت هایی که خدمات را بیشتر بخوانید

کانال r/Cryptocurrency به‌دنبال رشد و موفقیت در پلتفرم ردیت، در شبکه دیسکورد هم سرور ایجاد کرده است و اکنون یکی از بهترین گروه‌های دیسکورد است. ورود اعضا و هرگونه بحث درباره ارزهای دیجیتال در این گروه آزاد است. این کانال شما را از اخبار و اطلاعات مربوط به معاملات ارز دیجیتال، دیفای (DeFi)، ییلد فارمینگ، آلت کوین‌ها، ماینینگ و تراکنش‌های نهنگ‌ها بی‌نیاز می‌کند و هر نوع اطلاعاتی را می‌توانید در آن پیدا کنید.

کانال Larva Labs

بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد
بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد

سرور Larva Labs یکی از اولین‌ها در دیسکورد است که منحصرا به توکن‌های بی‌همتا (NFT) اختصاص یافته است. این کانال در سال ۲۰۱۷ با نام CryptoPunks راه‌اندازی شد و اکنون به یکی از گروه‌های موردعلاقه طرفداران NFT تبدیل شده است.

تیم Larva Labs، همان تیمی است که برخی از پروژه‌های موفق ارز دیجیتال مثل Meebits ،Cryptopunks و Autoglyphs را راه‌اندازی کرده است. به‌طور خلاصه، اعضای این کانال از سرمایه‌گذاران موفق تشکیل شده‌اند و دائما به‌دنبال نوآوری‌های جدیدی در دنیای ارز دیجیتال هستند.

کانال Cracking Crypto

بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد
بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد

این کانال برای کسانی که به‌دنبال درک ارز دیجیتال و نحوه کار آن هستند، گزینه بسیار خوبی است و جزو بهترین کانال‌های دیسکورد است که همیشه به کاربران اطلاعات دقیق ارائه می‌دهد. Cracking Crypto اساسا یک گروه ترید است که در آن بیشتر به موضوعات سرمایه‌گذاری و کسب درآمد از ارزهای دیجیتال پرداخته می‌شود.

این سرور چند کانال زیرمجموعه نیز دارد که به موضوعات مختلف دنیای ارز دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین ختصاص یافته‌اند. اگر به‌دنبال پیشرفت و گسترش سرمایه خود در دنیای ارز دیجیتال هستید، این کانال می‌تواند برای شما مفید باشد.

کانال Spacestation

بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد
بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد

Spacestation یکی از قدیمی‌ترین سرورهای دیسکورد است که در سال ۲۰۱۷ و قبل از آنکه ارزهای دیجیتال بسیار محبوب شوند، راه‌اندازی شده است. در نتیجه، این کانال توسط تعدادی از قدیمی‌ترین و باتجربه‌ترین اعضای جامعه کاربری ارز دیجیتال تاسیس شده است.

این کانال قبلا یک جامعه کاربری اتریوم بود که ماینرهای اتریوم در آن جمع‌ می‌شدند و درباره مشکلات خود بحث می‌کردند. اما الان در Spacestation تقریبا درباره تمام جنبه‌های فضای ارز دیجیتال بحث می‌شود. همچنین، زیرمجموعه‌های مختلفی برای ماینرها، توسعه‌دهندگان، شخصیت‌های معروف دنیای ارز دیجیتال و غیره تشکیل شده است.

کانال Wallstreetbets

بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد
بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد

برخلاف کانال‌های دیگر، منشا محبوبیت Wallstreetbets ارزهای دیجیتال نیست. این کانال قبلا به رصد وال استریت می‌پرداخت و حیله‌ها و بازی‌های خطرناک آن را برملا می‌کرد. در سال ۲۰۲۱، شرکت GameStop و سرمایه‌‌گذاران آن ضربه بزرگی به وال استریت وارد کردند و این به‌ لطف همین کانال ممکن شد.

این کانال اکنون ۶۰۰,۰۰۰ نفر عضو دارد و بزرگ‌ترین سرور دیسکورد با محوریت ارز دیجیتال است. در این کانال زیرمجموعه‌های مختلفی برای ترندها، بازارها، جذب سرمایه‌گذاران خرد و صندوق‌های پوشش ریسک وجود دارد.

کانال Cryptex Commonwealth

بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد
بهترین سرورهای ارز دیجیتال دیسکورد

اگر یک سرمایه‌گذار هستید و به‌دنبال پروژه‌های بلندمدت می‌گردید، سرور Cryptex Commonwealth گزینه خوبی برای شما خواهد بود. برخلاف کانال‌های ترید کوتاه‌مدت، مباحث و اطلاعات این کانال عمدتا به سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت مربوط است. اعضای این جامعه کاربری بسیار خونگرم هستند و معامله‌گران فعال آن روزانه با تحلیل‌های تکنیکال و راهنمایی‌هایشان به اعضای دیگر کمک می‌کنند.

dailycoin

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید