باز کردن قفل حرکت بهتر با برخی از برنامه‌های عالی موبایل می‌تواند به شما کمک کند احساس بهتری داشته باشید، از آسیب‌دیدگی جلوگیری کنید و تمرینات خود را بهبود ببخشید. با این برنامه موبایل تحرک خود را تقویت کنید.

تحرک گاهی اوقات با انعطاف پذیری اشتباه گرفته می شود، اما آنها کاملاً متفاوت هستند. انعطاف پذیری بر روی عضلات متمرکز می شود که به صورت غیرفعال کشیده می شوند و معمولاً به قدرت و تعادل نیاز ندارند. از سوی دیگر، تحرک بر حرکت آزادانه عضلات و مفاصل شما در طیف کاملی از حرکت متمرکز است.

مهم است که تحرک را در برنامه تمرینی منظم خود بگنجانید زیرا فواید فوق العاده ای دارد. تمرینات حرکتی نه تنها می تواند درد و صدمات را کاهش دهد، بلکه می تواند به شما در رهایی از استرس و بهبود قدرت کمک کند. در زیر چندین مورد از بهترین برنامه های گوشی های هوشمند وجود دارد که می توانند به شما در رسیدن به اهداف حرکتی خود کمک کنند.

1. Pliability

اگر به هر چیزی مرتبط با تحرک علاقه دارید، Pliability برنامه نهایی است. از جلسات یوگا تا تمرین‌های بعد از تمرین، Pliability محتوایی را ارائه می‌دهد که متناسب با نیاز شما باشد. این برنامه دارای یک تست تحرک سریع است، بنابراین می توانید ببینید که بدن شما چقدر متحرک است و آیا مناطق مشکلی دارید.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

با استفاده از دوربین گوشی، اپلیکیشن Pliability به شما دسترسی پیدا می کند و تنها در چند دقیقه به شما امتیاز حرکت می دهد. سپس می‌توانید از این امتیاز برای یافتن کلاس‌ها و برنامه‌های تحرک کامل استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که از اطلاعات بینش برای پیگیری پیشرفت خود استفاده کنید تا ببینید چگونه در طول زمان تحرک خود را بهبود بخشیده اید. علاوه بر این، از قبل به برنامه حرکتی انتخابی خود نگاه کنید تا ببینید چه حرکاتی در آن گنجانده شده است و آیا به تجهیزات ورزشی خاصی نیاز دارید.

دانلود: Pliability برای iOS | Android (رایگان، اشتراک در دسترس است)

2. GOWOD

GOWOD یک برنامه تمرینی است که تحرک را در اولویت قرار می دهد و مورد علاقه ورزشکاران CrossFit است. و مانند Pliability، GOWOD همچنین دارای یک تست تحرک درون برنامه ای است. تست تحرک GOWOD تنها 12 دقیقه طول می کشد و بهتر است برای نظارت بر عملکرد خود هر ماه آن را انجام دهید.

هنگامی که تست تحرک خود را کامل کردید، یک نمره تحرک دریافت خواهید کرد که به پنج بخش مختلف تقسیم می شود – شانه ها، بالای سر، باسن، زنجیره خلفی، مچ پا – و امتیازات درصد برای هر کدام.

بر اساس مشخصات تحرک شما، که یک یا دو حوزه اولویت را برجسته می کند، GOWOD تمرینات روزانه و همچنین پیشنهادات قبل و بعد از تمرین را توصیه می کند. به راحتی می توانید از کتابخانه ورزشی عالی که شامل هزاران تمرین حرکتی است، استفاده کنید. برای آسان‌تر کردن مرور، می‌توانید بر اساس نوع تمرین، تجهیزات و ناحیه عضلانی جستجو کنید.

دانلود: GOWOD برای iOS | Android (رایگان، اشتراک در دسترس است)

3. StretchIt

از برنامه های انعطاف پذیری و شرطی سازی گرفته تا چالش های اجتماعی و آموزش تحرک، StretchIt یکی از بهترین برنامه های کششی برای بهبود انعطاف پذیری و تحرک شما است. هنگامی که از برنامه StretchI استفاده می کنید، بسته به اینکه کدام ناحیه از بدن خود را می خواهید هدف بگیرید، این گزینه را دارید که به تنهایی به دنبال کلاس بگردید. از طرف دیگر، اپلیکیشن StretchI می تواند کلاس یا برنامه ای را بر اساس اهداف شما و آنچه می خواهید روی آن تمرکز کنید، توصیه کند.

به عنوان مثال، اگر هدف شما بهبود سلامت و تحرک لگن است، ممکن است یک کلاس سریع مانند Hip Express یا یک برنامه 14 روزه مانند Hip Mobility دریافت کنید. متناوبا، StretchIت چند گزینه عالی برای بازیابی فعال ارائه می دهد که می توانید در روز استراحت خود امتحان کنید.

پست های مرتبط
معرفی 10 تا از بهترین برنامه های ضبط موسیقی برای اندروید
برنامه های ضبط موسیقی

برنامه های ضبط آهنگ اندروید بهتر و قدرتمندتر از آن چیزی هستند که فکرش را بکنید. در اینجا بهترین ها بیشتر بخوانید

معرفی ۱۱ برنامه رایگان ادیت عکس برای مک
ادیت عکس برای مک

آیا نیاز به ویرایش ویدیو های خود دارید؟ در این مقاله به معرفی ویرایشگرهای ویدیوی مک که رایگان نیز هستند، بیشتر بخوانید

دانلود: StretchIt برای iOS | Android (رایگان، اشتراک در دسترس است)

4. ROM Coach

ROM که به معنای دامنه حرکت است، دقیقاً همان چیزی است که برنامه ROM Coach می خواهد به شما در بهبود آن کمک کند. برای شروع استفاده از برنامه، ابتدا باید DMT یا Daily Movement Tuneup خود را تنظیم کنید. این شامل انتخاب نواحی خاصی از بدن شما است که می خواهید در کانون توجه قرار دهید، مانند گردن یا باسن.

بهتر است DMT خود را هر روز انجام دهید و برای اطمینان از اینکه هرگز فراموش نمی کنید، می توانید یک نوتیفیکیشن یادآور اضافه کنید. علاوه بر DMT شما، آزمونی به نام ارزیابی سن حرکتی نیز وجود دارد. این آزمونی است که ROM Coach برای سنجش تحرک شما استفاده می کند و سپس روال هایی را برای بهبود نتایج شما توصیه می کند.

بهترین بخش در مورد تمرینات در ROM Coach این است که چقدر سریع و در دسترس هستند. برخی از آنها فقط پنج دقیقه طول می کشد، به این معنی که شما به راحتی می توانید آنها را در روز شلوغ خود قرار دهید.

دانلود: ROM Coach برای iOS | Android (رایگان، اشتراک در دسترس است)

5. Skill Yoga

اولین چیزی که یوگا مهارت ارزیابی می کند، اهداف یوگای شماست – آیا می خواهید روی قدرت، تحرک، یا مهارت های پیشرفته تمرکز کنید؟ از آنجا، برنامه بر اساس سابقه ورزشی، سطح مهارت و جنسیت شما، یک برنامه تمرینی شخصی برای شما ایجاد می کند. هر طرح یک نمای کلی از سطح قدرت، تحرک و ذهن آگاهی ارائه می دهد.

اگر در سطح تحرک پیشرفته هستید یا می خواهید به خود فشار بیاورید، مطمئن شوید که به دنبال یک برنامه تمرینی با تمرکز حرکتی بالاتر باشید. اگر می‌خواهید همه چیز را ساده نگه دارید، می‌توانید از میان صدها تمرین منفرد به دنبال یک تمرین حرکتی مناسب باشید یا یک جلسه مدیتیشن هدایت‌شده را امتحان کنید.

حتی سه تست ورزشی سرگرم کننده برای ارزیابی سلامت ذهنی، انعطاف پذیری و قدرت شما وجود دارد. علاوه بر این، می‌توانید از دوربین تلفن خود برای دریافت بازخورد و نکاتی برای بهبود حرکات خود در زمان واقعی استفاده کنید.

دانلود: Skill Yoga برای iOS | Android (رایگان، اشتراک در دسترس است)

6. Stretch

چه با سفتی دست و پنجه نرم کنید و چه در حال حاضر تحرک را به یک عادت تبدیل کرده اید، Stretch اپلیکیشن ایده آلی برای موبایل است. کشش می تواند به شما کمک کند تا با استفاده از طیف وسیعی از کلاس ها، دوره ها، روال ها و چالش های عالی، بدن خود را از راحتی خانه خود تغییر دهید.

کلاسی که باید امتحان کنید شامل کلاس یوگا مبتدی مبانی برای یادگیری اصول اولیه یوگا است. یکی دیگر از گزینه های عالی، دسته کاهش استرس است که دارای روال هایی برای بهبود حرکت باسن، شانه، گردن و تمام بدن شما است. علاوه بر این، چند جلسه ساده و ساده قبل و بعد از تمرین وجود دارد که به شما حرکاتی مانند دایره های باسن، لمس انگشتان پا و لانژ کناری را به شما آموزش می دهد.

اگر 100% در مورد استفاده از برنامه موبایل Stretch مطمئن نیستید، در نظر بگیرید که تمام کلاس ها توسط Sam Gach، یک معلم معتبر یوگا، مربی شخصی، و مربی کششی و انعطاف پذیری هدایت می شود.

دانلود: Stretch برای iOS | Android (رایگان، اشتراک در دسترس است)

بهترین برنامه ها برای بهبود تحرک شما

به همان اندازه که می خواهید کاملاً از آن جلوگیری کنید، با افزایش سن، تحرک شما ممکن است کاهش یابد. این امر به ویژه برای افرادی که هشت ساعت در روز یک کار اداری معمولی کار می کنند و بیشتر آن را پشت میز می گذرانند صادق است. تحرک محدود می تواند تقریباً بر هر چیز ساده در زندگی شما تأثیر بگذارد، از لباس پوشیدن گرفته تا پیاده روی.

خبر خوب این است که با تمرین منظم، می توانید حتی با افزایش سن، تحرک خود را حفظ کرده و بهبود بخشید. به همین دلیل است که تشویق می شود تحرک را به بخشی مهم از برنامه ورزشی خود تبدیل کنید. بنابراین، چه می‌خواهید یک تمرین حرکتی را به عنوان یک گرم کردن یا خنک کردن سریع امتحان کنید، یک یا دو مورد از این برنامه‌ها را دانلود کنید تا شروع به بهبود دامنه حرکتی خود کنید!

امتیاز دهید
علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری، کارشناس سئو و تولید محتوا

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید