در این مطلب روز جمعه به تحلیل ارزهای دیجیتال ۹ تیر می پردازیم. پس با اول پرداخت همراه باشید.

تحلیل ارزهای دیجیتال ۹ تیر

تحلیل اتریوم ۹ تیر

اتریوم (ETH) در هفته گذشته پس از ناکامی در حرکت صعودی از 1,660 دلار به بالای سطح 1,930 دلار و سپس اصلاح قیمتی، 3.3 درصد از ارزش خود را از دست داده است. سطح حمایت 1,820 دلاری قوی به نظر می‌رسد، اما اگر فشار فروش تشدید شود، این سطح حمایتی ممکن است از دست برود. با نگاهی به آینده، حرکت قیمت نشان‌دهنده از دست دادن شتاب صعودی خریداران است که می‌تواند به اصلاح قیمتی قابل توجه‌تری تبدیل شود. بسیار مهم است که سطوح حمایتی کلیدی حفظ شود.

تحلیل ارزهای دیجیتال ۹ تیر
تحلیل ارزهای دیجیتال ۹ تیر

تحلیل ریپل ۹ تیر

ریپل (XRP) از زمان برخورد به سطح مقاومتی 53 سنت، نزولی بوده و در هفت روز گذشته 8.7 درصد کاهش یافته است. سطح حمایتی 44 سنت نزدیک‌ترین سطح حمایتی است و در صورت بهبود کلی بازار، می‌تواند منجر به رشد قیمت شود. سطح قیمتی 44 سنت در گذشته یک نقطه بازگشت کلیدی برای قیمت بوده است بود. با نگاهی به آینده، با تردید بازار کلی برای رشد در چند روز گذشته، ریپل همچنان نزولی است.

تحلیل ارزهای دیجیتال ۹ تیر
تحلیل ارزهای دیجیتال ۹ تیر

تحلیل کاردانو ۹ تیر

کاردانو (ADA) با کاهش 9.3 درصدی و ناتوانی قیمت در ثبیت بالای 30 سنت، بدترین عملکرد را در فهرست تحلیل امروز داشته است. به نظر می‌رسد که سطح حمایتی 24 سنت، در صورتی که فروشندگان تلاش کنند تا دوباره آن سطح را آزمایش کنند، سطح قیمتی خوبی برای خریداران باشد. با نگاهی به آینده، روند قیمتی کاردانو ممکن است در این زمان نزولی باشد، اما به احتمال زیاد مشابه اوایل ژوئن به محض اینکه قیمت جذابیت بیشتری پیدا کند، خریداران به بازار بازمی‌گردند.

تحلیل ارزهای دیجیتال ۹ تیر
تحلیل ارزهای دیجیتال ۹ تیر

تحلیل بایننس‌ کوین ۹ تیر

بایننس‌کوین (BNB) ماه سختی را پشت سر گذاشت و از 300 دلار به 220 دلار سقوط کرد و این هفته نیز با کاهش 7.3 درصدی روبه‌رو شد. با وجود سطح حمایتی قوی در 230 دلار، می‌توان امیدوار بود که اگر خریداران بتوانند این سطح کلیدی را حفظ کنند،‌ بایننس‌کوین به رشد دوباره بازگردد. در گذشته، قیمت از سطح 230 دلار رشد کرد، اما در نهایت با سطح مقاومت 260 دلار مواجه شد. با نگاهی به آینده، فشار تنظیم‌کنندگان بر صرافی بایننس احتمالاً در قیمت بایننس‌کوین منعکس می‌شود و آینده آن را نامشخص می‌کند.

تحلیل ارزهای دیجیتال ۹ تیر
تحلیل ارزهای دیجیتال ۹ تیر

تحلیل دوج ‌کوین ۹ تیر

در نیمه ماه ژوئن، دوج‌کوین (DOGE) پس از ناکامی در حرکت صعودی به بالای سطح 0.07 دلار، 7.9 درصد از ارزش خود را از دست داده است. سطح مقاومت در 6.5 سنت و سطح حمایت در 5.7 سنت نمایان است. با حرکتی که در حال حاضر از فروشندگان در نمودار قیمت دوج‌کوین مشاهده می‌شود، دشوار است که ببینیم چگونه این رمزارز می‌تواند روند نزولی را معکوس کند.

تحلیل ارزهای دیجیتال ۹ تیر
تحلیل ارزهای دیجیتال ۹ تیر

با نگاهی یه آینده، اگر فروشندگان در هفته آینده به سلطه خود بر بازار ادامه دهند، آزمایش سطح حمایت کلیدی در 5.7 سنت محتمل به نظر می‌رسد.

امتیاز دهید
پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید