از اواخر هفته گذشته، زمانی که قیمت بیت کوین به زیر 23500 دلار کاهش یافت، این دارایی رمزنگاری شده عملکرد نسبتاً خوبی داشته است؛ به طوریکه بلافاصله به این کاهش واکنش نشان داد و تا روز شنبه به 25000 دلار نزدیک شد. در این پست به تحلیل ارزهای دیجیتال 24 مرداد می پردازیم.

تحلیل ارزهای دیجیتال 24 مرداد

علی رغم ریجکت شدن در این سطح و تجربه یک پولبک چند صد دلاری، روز یکشنبه گاوها بار دیگر قدرت گرفتند و موفق شدند برای اولین بار در بیش از دو ماه گذشته، قیمت را برای مدت کوتاهی بالاتر از این سطح آرمانی نگه دارند. پس از آن، بار دیگر قیمت بازگشت و به ناحیه 24 هزار دلاری وارد شد. اما گاوها مصمم به ادامه صعود بودند. در نتیجه، بیت کوین به بالاترین سطح چند ماهه گذشته یعنی کمی بیش از 25200 دلار رسید.

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

ارزهای دیجیتال 24 مرداد
ارزهای دیجیتال 24 مرداد

در حالی که جامعه در نهایت شادی منتظر یک مرحله صعود دیگر بود، این ارز دیجیتال مسیر خود را معکوس کرد و طی چند ساعت بیش از 1000 دلار کاهش یافت. به این ترتیب، در حال حاضر با قیمتی در حدود 24000 دلار معامله می شود. با این وجود، ارزش بازار آن همچنان بالای 450 میلیارد دلار است، اما چیرگی آن بر آلتکوین ها تا مرز 40.1 درصد کاهش یافته است.

عملکرد متمایز شیبا اینو

کوین های جایگزین که طی چند روز گذشته همگی روندی صعودی را در پیش گرفته بودند، همانند بیت کوین، در منطقه قرمز فرو رفته اند. اتریوم که روزهای آخر هفته به بالاترین سطح خود در چند ماه گذشته یعنی بالای 2050 دلار رسیده بود، با کاهش 4.5 درصدی در 24 ساعت گذشته، به 1900 دلار رسیده است.

بایننس کوین، کاردانو و ریپل با درصدهای مشابهی کاهش یافته اند ولی سولانا، پولکادات، آوالانچ و پالی گان زیان ملموس تری را تجربه کردند.

ارزهای دیجیتال 24 مرداد
ارزهای دیجیتال 24 مرداد

جالب اینجاست که دو میم کوین بزرگ بازار یعنی دوج کوین و شیبااینو در مقابل اصلاح فعلی مقاومت کرده اند. همانطور که می بینید، DOGE از دیروز بیش از 6 درصد رشد داشته و به 0.079 دلار رسیده است، در حالی که SHIB در واقع با 16.07 درصد افزایش در تایم فریم روزانه با قیمت 0.000016 دلار معامله می‌شود.

با این وجود، بیشتر آلتکوین‌های دارای ارزش بازار پایین‌تر نیز در منطقه قرمز قرار گرفته اند. به این ترتیب، ارزش بازار ارزهای دیجیتال بیش از 50 میلیارد دلار در یک روز کاهش یافته و به 1.150 تریلیون دلار رسیده است.

این مطلب صرفا جهت نمایش اطلاعات و وضعیت پروژه‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال  است و به معنای پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا تایید پروژه موردنظر از سمت سایت اول پرداخت نیست. 

منبع: cryptopotato

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید