آوه در 3 جولای در بالای الگوی کانال نزولی شکست و بسته شد. گاوها در 6 ژوئیه و دوباره در 10 ژوئیه آزمون مجدد سطح شکست را با موفقیت انجام دادند. این نشان می دهد که گاوها خط مقاومت را به حمایت تبدیل کردند. در این پست به تحلیل تکنیکال آوه (Aave) ۲۶ تیر ۱۴۰۲ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال آوه (Aave) ۲۶ تیر ۱۴۰۲

تکنیکال آوه (Aave) ۲۶ تیر
تکنیکال آوه (Aave) ۲۶ تیر

افزایش متحرک نمایی 20 روزه (72 دلار) و RSI در منطقه مثبت نشان می دهد که گاوها تسلط را در دست دارند. اگر قیمت از سطح فعلی افزایش یابد یا از میانگین متحرک نمایی 20 روزه خارج شود، چشم انداز صعود به بالای 84.50 دلار را افزایش می دهد. سپس جفت AAVE/USDT می تواند تا 95 دلار افزایش یابد.

برخلاف این فرض، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسد، نشان می دهد که گاوها ممکن است کنترل خود را از دست بدهند. خرس‌ها دوباره سعی می‌کنند قیمت را به کانال نزولی برگردانند.

تکنیکال آوه (Aave) ۲۶ تیر
تکنیکال آوه (Aave) ۲۶ تیر

نمودار چهار ساعته نشان می دهد که گاوها قیمت را به بالای مقاومت 84.50 دلار رساندند، اما نتوانستند شکست را حفظ کنند. خرس ها در سطوح بالاتر فروختند و قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه رساندند.

هر دو میانگین متحرک مانند یک خط صاف شده اند و RSI نزدیک به نقطه میانی است که نشان دهنده تعادل بین عرضه و تقاضا است.

اگر قیمت به زیر SMA 50 روزه برسد، ممکن است مزیت به نفع خرس‌ها تغییر کند. سپس این جفت می تواند تا 68 دلار کاهش یابد. اگر گاوها قیمت را بالای 84.50 دلار حفظ کنند، مزیت به نفع گاوها تغییر خواهد کرد.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید