رمزارز اولانچ (AVAX) به دنبال سقوط رمزارز ترا یو اس تی ، طی هفته ای بین 5 تا 12 می (15 خرداد الی 22 خرداد) ، 67 درصد سقوط کرد. پس از این سقوط، آولانچ در ماه بعدی 64 درصد از ارزش بازاری خود را از دست داد. در این پست به تحلیل تکنیکال اولانچ (AVAX) 30 خرداد می پردازیم.

تحلیل تکنیکال اولانچ (AVAX) 30 خرداد

دومین سقوط ناگهانی و شدید بازار ، AVAX را به سمت سطح حمایت 21.47 دلاری سوق داد و این سطح را به یک سطح مقاومتی تبدیل کرد. پس از آن ، قیمت حتی به سطح 14.75 دلاری نیز کاهش یافت. این روند شدید خرسی با شکل گیری کف های و سقف های قیمتی پایین تر تکمیل شد.

پست های مرتبط
تحلیل ارزهای دیجیتال 11 تیر
تحلیل ارزهای دیجیتال 11 تیر

بیت کوین (BTC) با افت 37.3 درصدی خود، بیشترین کاهش قیمت طی یک ماه از سال 2011 تاکنون را تجربه بیشتر بخوانید

بررسی nft : چرا nft محبوب نیست ؟ آیا مردم از nft متنفرند ؟
بررسی nft

درواقع NFT ها بزرگترین روند فناوری تا کنون در این دهه هستند، اما روی دیگری از سکه نیز وجود دارد. بیشتر بخوانید

نکته قابل توجه این است که شاخص (RSI) در این مدت به طور مداوم به کف های بالاتری رسید. این ساختار، واگرایی صعودی نامیده می شود و اغلب منجر به افزایش ارزش بازاری یک دارایی می شود. از این رو ، سرمایه گذاران می توانند انتظار جهش و بازیابی AVAX را داشته باشند.

همچنین گفتنی است که این واگرایی صعودی در حدود سطح حمایت 14.75 دلاری رخ می داد که به اعتبار سناریوی بازیابی این رمزارز می افزاید. علاوه بر آن، خرس‌ها در طول هفته گذشته 6 بار سعی کردند که قیمت را به زیر این سطح حمایتی برسانند ، اما ناکام ماندند. این ممکن است نشان دهنده آن باشد که خریداران حاشیه‌ای در این مدت درحال انباشت این رمزارز بودند.

از این رو، سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار داشته باشند که قیمت AVAX ، یک رالی بازیابی را شروع کند و به سمت سقف نوسان 16 ژوئن(26 خرداد) در 18.68 دلار حرکت کند. با عبور از این سطح ، امکان مورد امتحان قرار گرفتن سطح 21.47 دلاری محتمل خواهد بود.

تکنیکال اولانچ (AVAX) 30 خرداد
تکنیکال اولانچ (AVAX) 30 خرداد

از سوی دیگر، اگر قیمت AVAX با کندلی روزانه زیر سطح 14.75 دلاری بسته شود، این سطح به یک سطح مقاومتی تبدیل خواهد شد. در چنین شرایطی ، AVAX در مسیر سقوط 27 درصدی به سمت سطح حمایت پایدار بعدی در 10.70 دلار قرار خواهد گرفت.

منبع: FXSTREET

امتیاز 5/5 - از 11 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید