رمزارز تزوس(XTZ) در اوایل ماه مه 2022(اواسط اردیبهشت) یک محدوده‌ رنج را ایجاد کرد که از 1.36 دلار به 2.28 دلار امتداد می یابد. پس از نوسان XTZ به زیر کف این محدوده رنج ، قیمت به میزان 45 درصد جهش یافت و دو سقف نوسان در حدود سطح 1.95 دلاری ایجاد کرد. نقدینگی موجود در بالای این سقف های قیمتی برابر ، هدف بعدی بازارسازان است. در این مقاله به تحلیل تکنیکال تزوس (XTZ) 24 مرداد می پردازیم.

تکنیکال تزوس (XTZ) 24 مرداد

از آنجایی که تزوس در نقطه میانی این محدوده رنج در 1.82 دلار نوسان می کند ، سرمایه‌گذاران می‌توانند منتظر نوسانات سریع این آلت کوین در بالای سطح 1.95 دلاری باشند. چنین حرکتی می تواند با ثبت سقف های قیمتی بالاتر ، توجه سرمایه گذاران را جلب کند. از این رو ، سرمایه گذاران باید محتاط عمل کنند.

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

صعود قیمت به بالای سقف دوقلو در 1.95 دلاری می‌تواند ساختگی و فیک باشد.، به‌ویژه با در نظر گرفتن کف های قیمت برابر در حدود سطح 1.65 دلاری. بنابراین، افزایش تزوس به سمت سطح 1.95 دلاری می تواند منجر به کاهش 15 درصدی قیمت شود.

در برخی از شرایط، قیمت تزوس می‌تواند این روند نزولی را ادامه دهد و به سمت کف نوسان 26 جولای(4 مرداد) در 1.47 دلار پیش برود.

تکنیکال تزوس (XTZ) 24 مرداد
تکنیکال تزوس (XTZ) 24 مرداد

از سوی دیگر، اگر تزوس در بالای سطح 1.95 دلاری به ثبات برسد و این سطح را به سطح حمایتی خود تبدیل کند ، دورنگار خرسی باطل خواهد شد و این نشان دهد که گاوها بازگشته‌اند و در اثر آن ، XTZ میتواند مجددا سقف این محدوده رنج (2.28 دلار) را مورد امتحان قرار دهد.

این مطلب صرفا جهت نمایش اطلاعات و وضعیت پروژه‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال  است و به معنای پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا تایید پروژه موردنظر از سمت سایت اول پرداخت نیست. 

منبع: FXSTREET

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید