بازار ارزهای دیجیتال در اواسط آوریل رکود قابل‌توجهی را تجربه کرد که منجر به اصلاح قیمت بسیاری از رمزارزهای برتر شد. با این حال، این اصلاح قیمتی می‌تواند فرصت خوبی برای خرید برخی از میم کوین‌های محبوب باشد. در این پست به تحلیل تکنیکال دوج کوین، شیبا و فلوکی 9 اردیبهشت می پردازیم.

تحلیل تکنیکال دوج کوین، شیبا و فلوکی 9 اردیبهشت

تحلیل تکنیکال دوج کوین (DOGE) 9 اردیبهشت

تکنیکال دوج کوین، شیبا و فلوکی 9 اردیبهشت
تکنیکال دوج کوین، شیبا و فلوکی 9 اردیبهشت

در طول ۱۰ ماه گذشته، قیمت دوج کوین تحت تأثیر یک الگوی مثلث متقارن، در یک روند جانبی حرکت کرده است. بازگشت اخیر از خط روند همگرای این الگو نشان می‌دهد که معامله‌گران به طور فعال به این الگو پاسخ می‌دهند و بنابراین، می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر قیمت آن داشته باشد.

با ادامه فشار فروش در بازار، قیمت DOGE در حال کاهش به سمت حمایت الگو است تا قدرت لازم برای حرکت صعودی را دوباره ذخیره کند. اگر خریداران موفق به دفاع از این الگو شوند، معکوس شدن روند ممکن است قیمت دوج کوین را حدود ۵۰ درصد بالاتر ببرد تا خط روند مقاومت الگو را دوباره آزمایش کند.

علاوه بر این، یک بریک آوت بالقوه از مقاومت الگو، نشانه اولیه بازگشت روند خواهد بود. در شرایط صعودی، تکمیل این الگو می‌تواند یک روند صعودی به سمت مانع روانی ۰٫۲ دلار را به همراه داشته باشد.

تحلیل تکنیکال شیبا اینو (SHIB) 9 اردیبهشت

تکنیکال دوج کوین، شیبا و فلوکی 9 اردیبهشت
تکنیکال دوج کوین، شیبا و فلوکی 9 اردیبهشت

در نمودار تایم فریم روزانه، نمودار شیبا اینو تشکیل یک مثلث نزولی را نشان می‌دهد. در میان اصلاحات اخیر، قیمت این رمزارز پس از بازگشت به خط روند نزولی، چرخه خرسی را در این مثلث آغاز کرد.

در حال حاضر، این میم کوین در محدوده باریکی بین ۰٫۰۰۰۰۱۱۸۶ تا ۰٫۰۰۰۰۰۹۷ دلار به دام افتاده است. با فروش پایدار، فروشندگان ممکن است قیمت را ۲۳٫۶ درصد دیگر کاهش دهند تا حمایت ۰٫۰۰۰۰۰۷۸ دلاری را دوباره آزمایش کنند.

در این تئوری، در صورتی که قیمت به زیر این حمایت شکسته شود، روند نزولی از سر گرفته خواهد شد. با این حال، افزایش اندیکاتور مومنتوم نشان می‌دهد که فشار اساسی در حال افزایش است و بنابراین، این رمزارز فرصتی برای شکستن خط روند دارد.

بنابراین، در شرایط مساعد، احتمال رشد ۸۰ درصدی و صعود قیمت شیبا تا مرز ۰٫۰۰۰۰۱۸۱۵ دلار وجود دارد.

تحلیل تکنیکال فلوکی (FLOKI) 9 اردیبهشت

تکنیکال دوج کوین، شیبا و فلوکی 9 اردیبهشت
تکنیکال دوج کوین، شیبا و فلوکی 9 اردیبهشت

طی دو ماه گذشته، قیمت فلوکی با یک روند جانبی بین دو سطح ۰٫۰۰۰۰۴۵ و ۰٫۰۰۰۰۲۷۴۶ دلار در نوسان بوده است. قیمت این رمزارز در چهار روز گذشته به صورت متوالی کاهش یافته و به حمایت پایین محدوده نزدیک شده است.

اگرچه انتظار می‌رود که این سطح حمایتی به عنوان یک منطقه انباشت قوی عمل ‌کند، اما برای تایید روند صعودی، معامله‌گران می‌توانند منتظر بریک آوت به بالای سطح ۰٫۰۰۰۰۴۵ دلار باشند.

با توجه به ابزار فیبوناچی گسترشی (Fibonacci extension)، این بریک آوت می‌تواند قیمت فلوکی را با یک رشد ۱۴۰ درصدی، به ۰٫۰۰۰۰۸۶ دلار برساند.

coingape

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید