رمزارز ریپل (XRP) از 7 الی 12 سپتامبر(16 الی 21 شهریور) به میزان 12 درصد رشد کرد اما با مقاومت 0.360 دلاری روبه رو شد. این روند صعودی با یک اصلاح 10 درصدی دنبال شد و در اثر آن ، کف حمایت 0.325 دلاری شکل گرفت. ریپل در 16 سپتامبر(25 شهریور) یک روند صعودی شدید را آغاز کرد که در نتیجه آن ، قیمت در عرض کمتر از 48 ساعت، 20 درصد افزایش یافت. در این پست به تحلیل تکنیکال ریپل 27 شهریور می پردازیم.

شارژ کیف پول ریپل

تحلیل تکنیکال ریپل 27 شهریور

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

قیمت XRP در لحظه انتشار این تحلیل ، یک بار دیگر مانع 0.381 دلاری را مورد امتحان قرار می دهد. این مانع مقاومتی از 11 ژوئن (21 خرداد) جلوی  صعود  ریپل را گرفته است. بنابراین، بسته شدن کندلی قاطع در بالای این مانع و تبدیل شدن آن به یک سطح حمایتی ،نشان دهنده یک پیشرفت گاوی بزرگ است.

تحلیل تکنیکال ریپل 27 شهریور
تحلیل تکنیکال ریپل 27 شهریور

در صورت موفقیت آمیز این روند، قیمت XRP می تواند به میزان 14 درصد افزایش یابد و مانع 0.439 دلاری را مجددا مورد امتحان قرار دهد. با این حال، سرمایه گذاران همچنین باید امکان اصلاح قیمت ریپل به سمت سطح 0.360 دلاری را زیر نظر داشته باشند که می تواند به عنوان یک نقطه ورود خوب برای جهت بعدی ریپل باشد.

از سوی دیگر، در صورتی که قیمت XRP نتواند از مقاومت 0.381 دلاری عبور کند، کف حمایت 0.360 دلاری،  نقطه ای برای ورود خریداران حاشیه‌ای خواهد بود. کاهش قیمت به زیر این سطح و بسته شدن کندلی روزانه زیر سطح 0.357 دلاری ، منجر به کاهش ریپل به کف قیمت پایین تری می شود. در نتیجه ، سناریوی گاوی مذکور باطل خواهد شد.

در چنین شرایطی ، XRP می تواند به سمت سطح 0.325 دلاری عقب نشینی کند. در شرایط بسیار خرسی، ریپل ممکن است به مانع 0.309 دلاری برسد.

منبع:FXSTREET

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید