رمزارز ریپل (XRP) در شرایط دشوار فعلی بازار، برای پیشروی با بن بست روبه رو است. با توجه به نوسانات شدید بازار ارزهای دیجیتال در طول این هفته ، رمزارزها ضعیف به نظر میرسند. از آنجایی که هیچ شواهدی مبنی بر حرکت XRP به سمت مقاومت های بعدی ملاحظه نمی شود، تغییر روند این رمزارز به این زودی ها صورت نخواهد گرفت. کاهش علاقه معامله گران نسبت به ریپل نیز بیشتر منجر به کاهش قیمت این آلت کوین می شود. در این پست به تحلیل تکنیکال ریپل (XRP) ۱ خرداد می پردازیم.

تحلیل تکنیکال ریپل (XRP) ۱ خرداد

بنابراین، قیمت XRP ممکن است در آستانه آغاز یک روند اصلاحی دیگر قرار بگیرد که قیمت آن را به سطح 0.3616 دلاری میرساند. با تداوم نگرانی ها ژئوپلیتیکی و شرایط فعلی در بازار رمزارزها ، انتظار میرود قیمت به زیر سطح 0.3616 دلاری کاهش یابد. پس از آن ،  حمایت ماهانه S3 در 0.20 دلار  و سطح 0.1729 دلاری  دنبال خواهد شد.

تکنیکال ریپل (XRP) ۱ خرداد
تکنیکال ریپل (XRP) ۱ خرداد

از سوی دیگر ، در صورت بسته شدن کندلی هفتگی در بالای سطح 0.4974 دلاری ، بهترین سناریو  برای تغییر روند ریپل فراهم می شود. در این صورت ، قیمت وارد یک الگوی کوچک مثلث می شود و دربین سطح محوری و خط روند نزولی قرمز قرار می گیرد. گاوها باید مومنتوم خود را افزایش دهند و ریپل را به بالای خط روند نزولی قرمز برسانند. در اثر آن، حجم عظیمی از سرمایه‌گذاران وارد بازار خواهد شد. سرانجام، پس از هفته‌ها فروش، تغییرات اساسی حاصل می شود. علیرغم اینکه همچنان تعداد زیادی مقاومت تکنیکال از قبیل میانگین متحرک ساده 55 روزه در مسیر ریپل وجود دارد ، اما حداقل ، شرایط تا حدودی برای صعود  XRP فراهم می شود.

منبع:fxstreet

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
امتیاز 5/5 - از 7 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

1 نظر

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید