رمزارز سولانا(SOL) پس از انتشار گزارشاتی مبنی بر یک اکسپلویت(exploit) در ساعات ابتدایی امروز ، تحت فشار قرار گرفت. بر اساس گزارشات غیر رسمی در توییتر، کیف پول کاربران مورد هدف قرار گرفته و SOL و ETH این کیف پول ها به سرقت رفته است. در این پست به تحلیل تکنیکال سولانا (SOL) 12 مرداد میپردازیم.

تحلیل تکنیکال سولانا (SOL) 12 مرداد

قیمت سولانا به این اکسپلویت واکنش نشان داد و تنها 6 درصد کاهش یافت و برای مدت کوتاهی به زیر سطح حمایت 38.22 دلاری کاهش یافت ، اما به نظر میرسد که خریداران SOL ، درحال خریداری این رمزارز با تخفیف هستند.

پست های مرتبط
تحلیل ارزهای دیجیتال 24 مرداد
ارزهای دیجیتال 24 مرداد

از اواخر هفته گذشته، زمانی که قیمت بیت کوین به زیر 23500 دلار کاهش یافت، این دارایی رمزنگاری شده عملکرد بیشتر بخوانید

احتمال رشد 50 درصدی شیبا پس از خروج از الگوی “فنجان و دسته”
احتمال رشد 50 درصدی شیبا

شیبا اینو (SHIB) در 14 آگوست از الگوی “فنجان و دسته” خود خارج شد و چشم انداز خود را برای بیشتر بخوانید

در صورت تداوم افزایش مومنتوم گاوی ، سرمایه گذاران در آینده باید سقف نوسان 42.43 دلاری و مقاومت فوری 44.37 دلاری در نظر داشته باشند که با تغییر روند سولانا به سطوح حمایتی باید تبدیل  شوند. با این حال ، فعالان بازار و حامیان SOL باید در نظر داشته باشند که نقدینگی زیادی در سمت فروش زیر سطح حمایت 31.62 دلاری قرار دارد.

تکنیکال سولانا (SOL) 12 مرداد
تکنیکال سولانا (SOL) 12 مرداد

تشدید رویداد امروز می تواند SOL را به سطوح پایین تری برساند.

با توجه به این شرایط ، نقدینگی قابل توجهی در کف های نوسانی بین 13 و 19 ژوئن(23 و 29 خرداد) قرار دارد ، از این رو بازارسازان ممکن است SOL را به سمت سطح 26 دلاری کاهش دهند. قیمت سولانا در اثر این حرکت ، ممکن است در سطح حمایت هفتگی 24.52 دلار آرام بگیرد.

از سوی دیگر، اگر قیمت سولانا با کندلی روزانه در بالای سطح مقاومت هفتگی در 47.43 دلار بسته شود و آن را کف حمایتی خود تبدیل کند، سناریوی خرسی باطل خواهد شد.

منبع: FXSTREET

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید