رمزارز شیبا اینو(SHIB) با یک کندل روزانه به میزان  42 درصد افزایش یافت اما در نهایت این کندل را با سود 33.7 درصدی بست. پس از رسیدن SHIB به سقف نوسان 0.0000180 دلاری، قیمت شروع به عقب نشینی کرد. این عقب نشینی می تواند ناشی از سیو سود سرمایه گذاران باشد. در این پست به تحلیل تکنیکال شیبا اینو 27 مرداد می پردازیم.

تکنیکال شیبا اینو 27 مرداد

این روند اصلاحی فعلا تا زمانی که شیبا اینو به سطح حمایت پایدار در 0.0000130 دلار برسد ،ادامه خواهد یافت. در برخی از شرایط ، حتی ممکن است قیمت شیبا اینو به سطوح پایین تر   کاهش پیدا کند و سطح 0.0000118 دلاری را مجددا مورد امتحان قرار دهد. حجم معاملات در این سطح از 11 آوریل (22 فروردین) به بیشترین میزان رسیده است ، از این رو ، این سطح به عنوان یک سطح حمایتی عمل می کند.

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

بنابراین، جهش از این دو سطح حمایتی می تواند منجر به آغاز روند صعودی بعدی شود. فعالان بازار می توانند انتظار داشته باشند که قیمت شیبا اینو این بار به سقف برابری در حدود سطح 0.0000180 دلاری برسد ویا از این مانع عبور کرده و تا سطح مقاومت 0.0000200 دلاری پیش برود.

تکنیکال شیبا اینو 27 مرداد
تکنیکال شیبا اینو 27 مرداد

در مجموع، سرمایه گذاران می توانند انتظار رشد 50 درصدی SHIB را در رالی بعدی داشته باشند ، اما شرایط به طور کامل به قیمت بیت کوین بستگی دارد که دچار فروش ناگهانی و شدید نشود. این سناریوی گاوی برای SHIB تنها با ثبات بزرگترین رمزارز جهان و یا رسیدن آن به سطوح قیمتی بالاتر ، معتبر خواهد بود.

از سوی دیگر، اگر قیمت شیبا اینو نتواند در بالای سطح 0.0000118 دلاری حفظ شود و با کندلی کندل روزانه ، زیر این سطح بسته شود، سناریوی گاوی باطل خواهد شد. در چنین حالتی، قیمت شیبا اینو می تواند با افت 10 درصدی به سمت حمایت 0.0000106 دلاری حرکت کند.

این مطلب صرفا جهت نمایش اطلاعات و وضعیت پروژه‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال  است و به معنای پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا تایید پروژه موردنظر از سمت سایت اول پرداخت نیست. 

منبع: FXSTREET

امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید