توسعه‌دهنده اصلی Terra Rebels، ادوارد کیم، پیشنهاد می‌کند کانال‌های کلیدی را برای توسعه Terra Classic و قیمت لونا کلاسیک باز کند. در این پست به تحلیل تکنیکال لونا کلاسیک 2 آذر و دلایل افزایش قیمت آن می پردازیم.

تحلیل تکنیکال لونا کلاسیک 2 آذر

ادوارد کیم، توسعه‌دهنده اصلی Terra Rebels، پیشنهاد جدیدی برای فعال کردن مجدد کانال‌های ارتباط بین بلاک چین Terra Classic ارائه می‌کند. هدف این پیشنهاد بازگشایی IBC برای اسموسیس، کرسنت و جونو است که در طول بحران Terra-LUNA در ماه می غیرفعال شده بودند.

جامعه Terra Classic به دنبال افزایش سودمندی با بازگرداندن پروژه‌ها در زنجیره هستند. همچنین نرخ توکن سوزی لونا کلاسیک را افزایش می‌دهد و به قیمت LUNC کمک می‌کند تا از فشار پس از بحران صرافی FTX بهبود یابد.

برنامه‌نویس Terra Classic Core برای بازگشایی کانال‌های IBC

پست های مرتبط
BTC (بیت کوین) و نگرشی که می تواند آینده اقتصادی جهان را متحول کند
BTC

حتما در خاطر دارید که در سال 2008 بحران اقتصادی شدیدی گریبان گیر بسیاری از قدرت های اقتصادی جهان شد. بیشتر بخوانید

تحلیل هفتگی بازار ارزهای دیجیتال ۱ فروردین ۱۳۹۸
تحلیل ارز دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب می باشد. پیش بینی سیر صعودی یا نزولی ارز های این بازار بیشتر بخوانید

ادوارد کیم، توسعه‌دهنده اصلی Terra Rebels، پیشنهادی را برای فعال کردن مجدد IBC بین Terra Classic و سه کانال برای زنجیره‌های پلتفرم اسموسیس ، Crescent و Juno مبتنی بر بلاک چین کازماس منتشر کرد. این کانال ها در طول بحران Terra-LUNA غیرفعال شدند.

ترا ریبیلز، اسموسیس و Notional Labs در حال کار بر روی یک ارتقاء زنجیره L1/L2 برای فعال کردن مجدد IBC ها هستند. کانال های IBC از ارتقاء کلی نرم افزار v23 جدا خواهند شد. ادوارد کیم معتقد است که به دلیل تغییرات مداوم در اکوسیستم کازماس و آزمایش های لازم برای برابری با آن ضروری است.

اگر این پیشنهاد توسط انجمن تصویب شود، توسعه‌دهندگان کانال‌های IBC را در بلوک 10،542،500، که در 5 دسامبر تخمین زده می‌شود، مجدداً باز خواهند کرد. بنابراین، به دارایی‌های به دام افتاده اجازه می‌دهند تا از طریق این کانال ها دوباره معامله شوند. بیشتر دارایی‌ها در Osmosis به دام افتاده‌اند. با این حال، تا زمانی که بروزرسانی شبکه v23 عرضه نشود، این تغییرات اعمال نخواهد شد.

این پیشنهاد قبلاً تاییدیه اکثریت اعضای انجمن Terra Classic را دریافت کرده است. رای حکومتی باز شدن کانال ها را تایید می کند. این در واقع به افزایش نرخ توکن سوزی لونا کلاسیک با بازگرداندن ابزار به زنجیره کمک می کند. در واقع، ممکن است به بازیابی قیمت LUNC نیز کمک کند.

سقوط قیمت لونا کلاسیک در میان انفجار صرافی FTX

قیمت Terra Classic نیز به دلیل سقوط صرافی FTX کاهش یافت. با رسیدن قیمت بیت کوین و اتریوم به پایین ترین حد در دو سال گذشته، بازار کریپتو همچنان پایین می آید.

قیمت لونا کلاسیک در حال حاضر با 0.000168 دلار معامله می شود که نزدیک به 12 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته و 8 درصد در یک هفته کاهش یافته است. در همین حال، جامعه نسبت به جهش گسترده قیمت LUNC در ماه دسامبر امیدوار است.

منبع: کوین گیپ

امتیاز 5/5 - از 2 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید