تحلیل تکنیکال پپه ۲۰ شهریور

تحلیل تکنیکال پپه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه 2 دقیقه

میم کوین پپه (PEPE) از اواسط جولای در یک روند نزولی قرار گرفته است. در همان بازه زمانی، این میم کوین کف‌های پایین‌تر و سقف‌های پایین‌تری را به ثبت رساند و در زمان نگارش این خبر به 0.00000069 دلار رسیده است. پپه در ماه آگوست بیش از 35 درصد از ارزش خود را از دست داد. در این پست به تحلیل تکنیکال پپه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ می پردازیم.

تحلیل تکنیکال پپه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

حرکت قیمت در سه ماهه سوم باعث ایجاد یک کانال نزولی شد و بر قدرت فروشندگان تأکید کرد. با این حال، پپه نتوانسته است محدوده پایین کانال را شکست دهد. بنابراین، اگر حمایت 0.00000069 دلار نتواند حفظ شود، می‌توانیم انتظار واکنش مثبت قیمت در محدوده پایین‌تر، نزدیک به 0.00000063 دلار را داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال پپه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال پپه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

در صورت بازگشت، قیمت باید از سطح 0.23 فیبوناچی اصلاحی در قیمت 0.00000087 دلار یا 0.00000082 دلار عبور کند تا امکان هدف قرار دادن محدوده نزدیک به اوردر بلاک نزولی (OB) در قیمت 0.00000105 دلار را داشته باشد. این به معنی یک رالی صعودی و رشد 50 درصدی خواهد بود.

اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار(SEC) صندوق قابل معامله در بورس (ETF) اتریوم را تأیید کند، ‌می‌توانیم شاهد افزایش قیمت و شکل گرفتن روند صعودی در اواسط اکتبر باشیم. در مقابل، ادامه فشار نزولی و یک شکست از کانال نزولی، می‌تواند پپه را با سرعت بیشتری به سمت پایین‌ترین قیمت خود در محدوده 0.00000051 دلار برساند.

در همین حال، دو شاخص قدرت نسبی (RSI) و جریان پول چایکین (CMF) در زمان نگارش این خبر، در وضعیت منفی و نزولی قرار داشتند که نشان‌دهنده ضعف در فشار خرید و جریان ورودی سرمایه بود.

تحلیل تکنیکال پپه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

تحلیل تکنیکال پپه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

نرخ سود باز (Open Interest) پپه در محدوده 1تا 7 سپتامبر بهبود یافت، اما پس از آن مجدد کاهش پیدا کرد. این مورد نشان می‌دهد که تقاضا برای پپه در بازار مشتقات در آخر هفته کاهش یافته و خبر از یک روند نزولی کوتاه مدت می‌دهد.

با وجود احساسات نزولی حاکم، فروشندگان باید مراقب باشند. شاخص دلتای حجم تجمعی (CVD) در اواخر ماه آگوست کاهش یافته و قدرت نزولی فروشندگان را تقویت کرده است. اما از تاریخ 7 سپتامبر، این شاخص نسبت به جهت حرکت قیمت، متغیر شد، به این معنا که قیمت ممکن است به هر دو جهت حرکت کند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه