داده‌های آن‌چین نشان می‌دهند تعداد کیف‌ پول‌ نهنگ‌هایی که 100 میلیون یا بیشتر از ارز دیجیتال ریپل (XRP) را در اختیار دارند، به 199 کیف پول افزایش یافته که این، بالاترین رقم ثبت‌شده در 11 هفته گذشته است. این افزایش در تعداد آدرس‌ نهنگ‌هایی که هر کدام حداقل 74 میلیون دلار ارزش دارند، نقطه عطف قابل‌توجهی برای ریپل محسوب می‌شود. در این پست به تحلیل قیمت ریپل تا ۲۰۲۵ می پردازیم.

خرید و فروش آنی ارزهای دیجیتال

تحلیل قیمت ریپل تا ۲۰۲۵

روند انباشت و فروش توسط این نهنگ‌ها در سال گذشته نیز مشاهده شده بود. با توجه به روند اخیر، این فعالیت‌ها نشان‌دهنده یک الگوی انباشت دیگر است که از جولای 2023 آغاز شده است.

در 30 روز گذشته، آدرس‌های فعال ریپل بیش از 23 درصد افزایش یافته و این رقم در یک سال گذشته 43 درصد افزایش داشته است. علاوه بر این، آدرس‌هایی که دارای 100000 تا 100 میلیون از کوین ریپل را در اختیار دارند، از ماه می حدود 838 میلیون ریپل را جمع‌آوری کرده‌اند.

در ماه جولای، ریپل به عنوان یک دارایی محبوب مورد توجه قرار گرفته است، به ویژه پس از حکمی که به نفع آن در دادگاه صادر شد. حرکات اخیر قیمتی در نمودار این ارز نشان می‌دهد که همبستگی متوسطی بین افزایش تعداد کیف پول نهنگ‌ها و افزایش قیمت این ارز وجود دارد.
طبق تحلیل قیمتی که از سوی Coincodex منتشر شده، در حالی که ریپل در حال حاضر در قیمت 0.73 در حال معامله شدن است، پیش‌بینی می‌شود این ارز تا تاریخ 28 جولای 2023، با افزایش قابل ملاحظه‌ای در حدود 31.05 درصد به قیمت 0.96 دلار برسد.

احساسات فعلی پیرامون ارز دیجیتال ریپل خنثی است، با 14 روز مثبت از 30 روز که یک نوسان قیمت قابل توجه به میزان 23.20 درصد را نشان می‌دهد. رسیدن شاخص ترس و طمع به 55 نشان‌دهنده حاکم شدن حس طمع بر بازار است که می‌توان آن را فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری در ریپل دانست.
طبق گزارش‌ها، کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند که قیمت ریپل تا سال 2025 به 11 دلار برسد.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید